خبر ویژه
مدیرکل ورزش‌ و جوانان خراسان‌ رضوی در نشست خبری خود با رسانه‌ها مطرح کرد:

درباره پیام هنوز به نتیجه مطلوبی نرسیده‌ایم

  • کد خبر: ۷۳۹۲
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
مدیرکل ورزش و جوانان استان می‌گوید تا به امروز، راه‌های پیداکردن اسپانسر برای تیم والیبال پیام نتیجه نداده است. فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، به‌مناسبت هفته تربیت بدنی، روز گذشته در نشست خبری حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.
یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در این نشست به آن پرداخته شد، وضعیت باشگاه والیبال پیام خراسان بود که فتاحی درباره آن گفت: نگران وضعیت پیام هستیم. راهکار‌های گوناگونی در نظر گرفتیم تا بتوانیم این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم که هنوز به نتیجه مطلوبی نرسیدیم، اما مدیران این باشگاه تلاش زیادی کردند و تیم با برخی بازیکنان قرارداد امضا کرده و تمرینات را برگزار کرده است. با شهرداری و شورای شهر مشهد نشستی داشتیم و مقرر شده ۵۰۰ میلیون تومان جهت حمایت از باشگاه پیام به حساب اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی واریز کنند و ما این مبلغ را به حساب هیئت والیبال واریز کنیم تا در اختیار تیم پیام قرار گیرد، اما تاکنون این مبلغ پرداخت نشده است، زیرا حمایت شهرداری و شورای شهر مشهد از پیام، مشروط به مشخص‌شدن وضعیت اسپانسر‌های این تیم است. او ادامه داد: از سوی دیگر، مدیرعامل باشگاه پیام خراسان، با چندین اسپانسر مذاکراتی داشته که شرط آن‌ها نیز مشخص‌شدن وضعیت پیام است.
اسپانسر‌ها و مدیران بخش خصوصی، وقتی اختلافات داخلی والیبال خراسان را می‌بینند، دلسرد می‌شوند. بازیکنان این تیم هم اگر باانگیزه در تمرینات حاضر نمی‌شوند، به‌دلیل ابهاماتی است که درباره روند پرداخت قرارداد‌ها وجود دارد.
فتاحی در پاسخ به این پرسش که آیا هیئت والیبال خراسان رضوی، بخشی از کمک اداره کل ورزش و جوانان به پیام را به دلیل بدهی این باشگاه به هیئت برداشته، گفت: برای کمک به والیبال، ۱۵۰ میلیون به حساب هیئت والیبال واریز و مقرر شد هیئت والیبال بخشی از قرارداد بازیکنان را به‌صورت علی‌الحساب پرداخت کند و هنگام مشخص‌شدن اسپانسر باشگاه پیام خراسان، این پول به هیئت والیبال از سوی باشگاه پیام بازگردانده شود. هیئت والیبال خراسان رضوی، بابت مطالباتش چکی داشته و ۵۵ میلیون تومان از این مبلغ را جدا کرده و مابقی را در اختیار باشگاه پیام قرار داده است. برای برگزاری مجمع انتخابی رئیس هیئت والیبال نیز هفته گذشته به طور جدی در تهران پیگیر آن شدم و ۲۳ آبان این مجمع برگزار خواهد شد.
فتاحی درباره وضعیت ورزشگاه ثامن بیان داشت: زمین چمن شماره ۲ ثامن، تا پیش از دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید. برای ورزشگاه اصلی، ۵ میلیارد تومان اعتبار استانی با تخصیص ۱۰۰ درصد، مصوب شده است. ۲ میلیارد تومان دیگر نیز با دستور استاندار و موافقت رییس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی به این پروژه اختصاص یافته است. ۳ میلیارد تومان هم از سوی وزیر ورزش اختصاص یافت. با این اعتبار، با تأمین هزینه صندلی‌ها و گیت‌های ورودی از طریق شرکت توسعه، فعالیت فاز دوم ورزشگاه ثامن به زودی آغاز خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن، آماده برگزاری دیدار‌های مهمی مانند بازی‌های آسیایی شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}