خبر فوری
رئال مادرید ول‌کن امباپه نیست| برنامه گام به گام پرز برای جذب ستاره پاریس
شنیده می شود برنامه پنج‌مرحله‌ای پرز برای جذب ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن در حال ثمر دادن است و به زودی امباپه راهی مادرید می شود.

به گزارش شهرآرانیوز؛ رئال‌مادرید برنامه‌ای پنج‌مرحله‌ای برای خرید کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن تدوین کرده است. قرارداد کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن، با این باشگاه یک سال دیگر تمام می‌شود، اما رئال‌مادرید قصد دارد به‌هر‌ترتیب‌ممکن در همین فصل تابستان، زمینه خرید این بازیکن را فراهم کند.


اما در‌این‌میان ناصر‌الخلیفی موضعی متفاوت داشته و همین اخیرا و بعد از جذب لیونل مسی گفته است‌: امباپه یک پروژه ورزشی بزرگ و موفق می‌خواست که انتظارات او را برآورده کند و حالا هیچ پروژه بهتری از پاری‌سن‌ژرمن وجود ندارد. پس دیگر امباپه بهانه‌ای برای تمدید نخواهد داشت.


نشریه آ. اس در گزارشی مدعی شد این مصاحبه باعث ناراحت کیلیان امباپه شده و او به‌هر‌نحوی خواهان جدایی از پاری‌سن‌ژرمن است. در رئال‌مادرید رختکن این باشگاه به‌ویژه کریم بنزما برای حضور امباپه لحظه‌شماری می‌کنند و او نیز تصمیم خود مبنی‌بر جدایی را قطعی ساخته است. اما مدیران رئال‌مادرید در فاصله کمتر از ۲ هفته مانده به پایان‌یافتن پنجره تابستانی، پله‌پله برای خرید امباپه از پاری‌سن ژرمن برنامه‌ریزی کرده‌اند.


۱. رئال‌مادرید تا روز پایانی بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی راه مذاکره با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را باز گذاشته و آرامش خود را برای جذب کیلیان امباپه حفظ خواهد کرد. تنها ۹ روز تا پایان پنجره تابستانی این فصل باقی مانده و با توجه به اینکه جذب این بازیکن اولویت اصلی فلورنتینو پرز است، امکان رخ‌دادن هر اتفاقی تا روز پایانی وجود دارد؛


۲. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در تاریخ ۲۹‌آگوست و در لیگ‌یک فرانسه به‌مصاف تیم رنس خواهد رفت و رئال‌مادرید هیچ قصدی مبنی‌بر دخالت در برنامه‌های این باشگاه و به‌هم‌زدن آرامش اردوی پاریس ندارد. پرز به‌خوبی می‌داند که متقاعد‌کردن پاری‌سن‌ژرمن کار آسانی نیست و مذاکرات ادامه خواهد داشت؛


۳. نه رئال‌مادرید و نه کیلیان امباپه تا آخرین روز بازار تابستانی هرگز قصد ندارند با مصاحبه‌ای خود باعث عصبانیت ناصر‌الخلیفی را فراهم کنند. طرفین به‌خوبی می‌دانند ناراحت‌کردن مالک پاری‌سن‌ژرمن هیچ سودی در جریان مذاکرات نخواهد داشت و به‌همین‌دلیل هم برنامه امباپه و هم رئال‌مادرید حفظ آرامش تا روز پایانی پنجره تابستانی است؛


۴. اما راهبرد رئال‌مادرید می‌تواند در روز پایانی تغییر کند. در‌واقع اگر جریان مذاکرات تا تاریخ ۳۰‌آگوست هیچ تغییری نکند، رئال مادرید با یک پیشنهاد بزرگ و قاطع در روز پایانی پنجره تابستانی وارد عمل شده و به هر طریقی زمینه توافق با پاری‌سن‌ژرمن و انتقال کیلیان امباپه به مادرید را در همین تابستان فراهم خواهد کرد؛


۵. در‌این‌میان کیلیان امباپه نیز بسیار مهم است. تنها در‌صورتی انتقال این ستاره فرانسوی به رئال‌مادرید قطعی خواهد شد که او تحت هیچ شرایطی پیشنهاد تمدید قرارداد از‌سوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را نپذیرفته است و درباره موضع خود در رابطه با عدم تمدید قرارداد کاملا جدی و محکم باشد.


بررسی همه‌جانبه این اتفاق‌ها به‌خوبی نشان می‌دهد کلید اصلی این انتقال در دستان ناصرالخلیفی است و مالک متمول پاریسی‌ها می‌تواند تا آخرین لحظه نسبت به نگهداری این ستاره اقدام کند. البته ناصر‌الخلیفی به‌خوبی می‌داند اگر امسال امباپه را به فروش نرساند، آخر فصل باید او را به‌صورت رایگان به مادریدی‌ها بدهد و از‌همین‌رو مدیران باشگاه رئال نهایت تلاششان را خواهند کرد تا به هرطریقی شده این ستاره را به برنابئو منتقل کنند؛ اتفاقی که شاید تنها برگ برنده پرز در بازار نقل‌و‌انتقالات امسال باشد.
البته برای جذب کیلیان امباپه، رئال مادرید باید «آل‌ثانی»، امیر قطر را هم راضی کند و به نظر می‌رسد که در این راه مذاکره‌ای بین او و فلورنتینو پرز شکل خواهد گرفت. در واقع قرار است این مذاکره بدون واسطه باشد؛ چراکه بحث کیلیان امباپه برای «حمد آل ثانی» کاملاکلیدی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}