اعزام ۱۴۰۰ کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی به مشهد مقدس انجام بیش از ۴ میلیون نفر سفر از طریق خطوط قطارشهری مشهد در مهرماه مدیریت شهری قصد ریخت و پاش مالی در فوتبال ندارد آینده نگری و داشتن مدیریت آفندی ساکنان محدوده کشمیری در حوالی مشهد سرگردان بین شهر و روستا عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد : مساجد؛ محور شناسایی نیاز‌های مردم ابلاغ لغو کامل دورکاری‌ها به خراسان رضوی جایگاه‌های بنزین مشهد به مدار برگشتند پاک‌سازی ۵۴ کیلومتر کشف‌رود مشهد از موتورتلمبه‌ها پس از حمله سایبری کدام جایگاه‌های عرضه بنزین در مشهد فعال شد؟ (۴ آبان ۱۴۰۰) طول مسیر دوچرخه در مشهد به ۲۵۰ کیلومتر می‌رسد ماجرای پرنده‌خواری در پارک کوهسنگی مشهد چه بود؟ شهروند خبرنگار | خودنمایی پاییز در روستای مایان طرقبه شهروند خبرنگار | گام های پاییز در کلاردشت سازه‌ای که در یاد‌ها ماندگار است | مروری کوتاه بر شکل‌گیری راه آهن مشهد و ساختمان آن موج ششم کرونا نیمه آبان به مشهد می‌رسد پایان پرونده طرح های تفصیلی مشهد تا پایان سال احتمال کاهش خاموشی خراسان رضوی در زمستان بهره‌برداری از پارکینگ «هشت‌آباد» مشهد تا پایان سال انجام ۲۰ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۴۳ نفرسفر در مشهد در مهر ماه
خبر فوری
توسعه مناطق کم‌برخوردار باید با سرعت بیشتری دنبال شود
رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: توسعه مناطق کم‌برخوردار مشهد باید با سرعت بیشتری دنبال شود و البته این نگاه مانع از توسعه در سایر نقاط شهر نیست و توسعه در تمامی پهنه‌ها مدنظر است.

به گزارش شهرآرانیوز، ایمان فرهمندی با بیان اینکه تامین زیرساخت‌های مورد نیاز مردم در شهرها، یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری است، اظهارکرد: عدالت و توزیع متوازن زیرساخت‌ها و امکانات شهری نیز بسیار بسیار حائز اهمیت است؛ به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار که به هر دلیلی، طی سال‌های مختلف به‌صورت غیرمتوازن و کمتر از شان و حق آن‌ها از ظرفیت‌ها و امکانات شهری بهره‌مند شده‌اند.

وی افزود: مناطق کم‌برخوردار عمدتا در حاشیه شهر‌ها قرار گرفته و یا پهنه‌هایی هستند که اخیرا به محدوده شهری اضافه شده‌اند و به همین خاطر، مدیریت شهری فرصت کمتری برای ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در این مناطق داشته و با فقر امکانات مواجه هستند.

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه توسعه در این مناطق را باید با سرعت بیشتری پیگیری کنیم، گفت: البته این نگاه مانع از توسعه در سایر نقاط شهر نیست و توسعه در تمامی پهنه‌ها باید دنبال شود.

فرهمندی خاطرنشان کرد: در مناطق عقب‌افتاده از حیث زیرساخت‌های شهری باید رویکرد توسعه‎‌ای را شتاب بیشتری پیگیری نمود تا تعادل و توازن نسبی بین محلات مختلف شهری برقرار کرد.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}