خبر فوری
دبیریان: ظرفیت‌های بالقوه پروژه‌های عمرانی باید به فعلیت برسد
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس گفت: کمیسیون اقتصادی به‌دنبال فعال کردن ظرفیت تمامی پروژه‌‎های سطح شهر و تعریف پروژه‌های جدید اقتصادی در مجموعه‌های درحال اجراست تا از ظرفیت آنها به بهترین شکل استفاده شود.

به گزارش شهرآرانیوز، مجید دبیریان در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از پروژه‌های عمرانی درحال اجرا سطح شهر، با بیان اینکه یکی از اهداف بازدیدها، شناسایی بیشتر ظرفیت‌های شهر و پروژه‌هایی است که تاکنون تعریف شده‌اند، اظهارکرد: این شناخت باعث می‌شود که بتوان از ظرفیت پروژه‌ها، استفاده حداکثری داشت.

وی افزود: اعضای شورای شهر هرکدام با نگاه تخصصی خود به پروژه‌ها نگاه می‌کنند و طبیعی است که کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری نیز از بعد و نگاه خاص خود هر پروژه را بررسی و رصد می‌کند.

دبیریان با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی به‌دنبال فعال کردن ظرفیت تمامی پروژه‌‎ها و تعریف پروژه‌های جدید اقتصادی در مجموعه‌های درحال اجراست، گفت: این پروژه‌ها هم شامل پروژه‌هایی می‌شود که به بهره‌برداری رسیده‌اند و هم پروژه‌هایی که عملیات اجرایی و عمرانی آن‌ها درحال انجام است.

رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: به‌عنوان مثال فضا‌های سبز متعددی در سطح شهر داریم که از این فضا‌ها صرفا برای تفریح استفاده می‌شود؛ تلاش ما بر این است که پروژه‌های اقتصادی برای آن‌ها تعریف کنیم.

 

منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}