خبر فوری
آغاز واکسیناسیون متولدین ۱۳۷۰ و ماقبل آن در مشهد (۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰)
 رییس کمیته بهداشت و پیشگیری ستاد اجرایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: تمامی متولدین ۱۳۷۰ به قبل در مناطق زیر پوشش دانشگاه مشمول دریافت واکسن شدند.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر مهدی قلیان با بیان اینکه پیش از این متولدین ۱۳۷۰ به قبل در مناطق حاشیه شهر مشهد مشمول دریافت واکسن کرونا بودند تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده و اختصاص واکسن‌های مورد نیاز، در حال حاضر افراد متولد ۱۳۷۰ و قبل از ان در تمامی مناطق زیر پوشش این دانشگاه می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن اقدام نمایند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در حال حاضر ۴۳ پایگاه و مرکز تجمیعی واکسیناسیون در مناطق زیر پوشش این دانشگاه راه اندازی شده است خاطر نشان کرد:این پایگاه‌ها در مشهد، فریمان، سرخس، قوچان، چناران، کلات، طرقبه، خواف، کاشمر، گلبهار، بردسکن، تایباد و کاشمر راه اندازی شده است.

دکتر قلیان با بیان اینکه از مجموع مراکز واکسیناسیون ۲۷ پایگاه تجمیعی است که با مشارکت سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها به منظور گسترش خدمات رسانی و سهولت در دسترسی شهروندان به پایگاه‌های واکسیناسیون راه اندازی شده است تصریح کرد: در حال حاضر ظرفیت واکسیناسیون به بیش از ۵۵ هزار دوز در روز رسیده است که این امر موجب افزایش خدمات رسانی به گروه‌های هدف شده است.

منبع: وبدا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}