پیش روند بورس تا پایان سال ۱۴۰۰ | بخریم یا بفروشیم؟ جزئیات میزان و نحوه پرداخت سود نقدی شستا سعید محمد: قانون مالیاتی مناطق آزاد تا پایان سال لغو می‌شود بورس فک پلمپ شد (۲۹ مهر ۱۴۰۰) آخرین صورتحساب سهام عدالت تا امروز ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ افزایش قیمت و حذف یارانه بنزین تکذیب شد علت پلمب شدن بورس تهران چیست؟ + عکس (۲۹ مهر ۱۴۰۰) خبر جدید برای جاماندگان سهام عدالت (۲۹ مهرماه ۱۴۰۰) اصلاح قیمت مرغ در‌راستای پایداری تولید گوشت مرغ است قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز پنجشنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ زمان ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان اعلام شد + مبلغ وام جزئیات بخشنامه جدید بانک مرکزی برای تسهیلات تولیدی کشف ۲۰۰ کیسه اسکناس از زیر آوار بانک‌مرکزی عراق + فیلم پیش‌فروش ۶ محصول ایران خودرو ویژه هفته وحدت از امروز ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ + جزئیات و لینک ثبت نام قیمت روز گوشی موبایل در بازار امروز پنجشنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ + جدول نگاهی به مشکلات و راهکارهای پیش روی صادرات ایران | نجات صادرات با «دیپلماسی اقتصادی» نگاهی به وضعیت صادرات ۶ ماه خراسان‌رضوی در روز ملی صادرات چه عواملی رنگ خودرو را از بین می برند؟ غیب‌شدن یک‌سوم حقوق کارگران در اولین روز ماه!
خبر فوری
پیش فروش خودرو تارا ایران خودرو از فردا ۲۸ شهریور + جزئیات، لینک ثبت نام و مبلغ پیش
طرح پیش فروش خودرو تارا ، محصول جدید ایران خودرو از فردا ۲۸ شهریورماه با موعد تحویل اردیبهشت تا مهر ۱۴۰۱ به اجرا گذاشته می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، ثبت نام پیش فروش تارا ایران خودرو به عنوان جدیدترین طرح فروش این شرکت قرار است از فردا یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ به مدت سه روز  و تا پایان روز سه شنبه ۳۰ شهریور آغاز می‌شود. در این طرح قرار است خودرو تارا دستی با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه به متقاضیان عرضه شود. متقاضیان ثبت نام ایران خودرو‌ می‌توانند با مراجعه به سایت فروش این شرکت به آدرس https://esale.ikco.ir/ نسبت به ثبت نام اقدام کنند. قیمت تارا به صورت قطعی اعلام نشده و بر اساس بخشنامه برنده قرعه کشی فعلا باید ۱۴۰ میلیون تومان به صورت علی الحساب واریز کند.

قیمت پیش فروش تارا شهریور ۱۴۰۰  + مبلغ علی الحساب

ایران خودرو طی بخشنامه‌ای قیمت قطعی پیش فروش تارا دستی را اعلام نکرده است. اما متقاضیانی که در قرعه کشی برنده شوند باید ۱۴۰ میلیون تومان را به صورت علی الحساب  به حساب شرکت واریز کنند.

موعد تحویل تارا ایران خودرو

قرار است خودرو تارا با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه به متقاضایان عرضه شود. بر این اساس موعد تحویل اردیبهشت تا مهر ماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

لینک سایت فروش ایران خودرو

متقاضيان خريد محصولات ايران خودرو صرفاً از طريق سايت فروش اينترنتي اين شركت به آدرس https://esale.ikco.ir/  اقدام کنند  و از ثبت نام در سايت های غير معتبر و با آدرس مشابه ، پرهيز کنند. 

 

 

برای دریافت فایل کامل بخشنامه فروش خودرو تارا اینجا کلیک کنید.

 

پیش فروش خودرو تارا ایران خودرو از فردا ۲۸ شهریور + جزئیات، لینک ثبت نام و مبلغ پیشزمان اعلام اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش تارا

فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبتنام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام  می‌شود و متقاضی می‌بایست با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی  مطلع شوند.

مهلت پرداخت وجه 

مطابق قانون فروش فوق العاده ایران خودرو، برندگان قرعه کشی حداکثر تا ۵ روز فرصت دارند که وجه اعلام شده از سوی شرکت به عنوان وجه علی الحساب را از طریق سایت شرکت ایران خودرو واریز کنند. چنانچه فرد برنده شده در قرعه کشی طی این فرصت اقدام به واریز وجه نکند یا واریز وجه او ناقص باشد نام او از فهرست برندگان حذف و ثبت نام او لغو می‌شود و افراد دیگر جایگزین او خواهند شد.

مراحل ثبت نام پیش فروش تارا

مرحله اول: متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می‌شود و خودرو را انتخاب می‌کند.

مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می‌شود.

مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبتنام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعالم میگردد و متقاضی میبایست با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود) انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی مطلع گردد.

مرحله پنجم: فرد انتخاب شده ظرف مهلت ۵ روز، پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران به آدرس: https://esale.ikco.ir/ خودرو واریز می‌نماید، در صورت عدم واریز کامل پیش پرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی میگردد.

نکته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می‌شود و هیچ گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته۲:قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.

قیمت خودرو و نحوه پرداخت 

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.پس از برگزاری قرعه كشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی و مطابق با جدول ذیل واریز می کند. الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی و در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت می شود.

شرایط عمومی پیش فروش تارا شهریور ۱۴۰۰

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴ امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی کند و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کند. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

۶. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می‌شود، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.

نکته۱:برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته۲:کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبت نام درکلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

نکته۳:در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

شرایط اختصاصی بخشنامه ایران خودرو

۱. تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابالغی کمیته خودرو خواهد بود.

۲. انتخاب رنگ خودرو پس از اعالم اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.

۳. خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

۴. صحت کلیه اطالعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی میباشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی میباشد.

۵. در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتری، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و مشتری نمیتواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت نماید. پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتری میبایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه‌های متعلقه مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

۶. در صورت تاخیر در اقدام برای فک رهن، یک سال پس از دریافت خودرو مطابق ضوابط، جرایم بر عهده مشتری خواهد بود.

۷. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

۸. درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر مشتریان تحویل دهد و نوبت مشتری را به موعد دیگری موکول نماید. نوع و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه‌های آتی مشخص میگردد.

۹. در صورتی که پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استاندارد‌های اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی آپشن بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطالع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه براساس ضوابط و آییننامه‌های اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

۱۰. امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتری) پنل کاربری امکان پذیر میباشد.

۱۱. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ میباشد و تمامی پیامک‌های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

۱۲. شماره تلفن مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی در حین ثبت نام ۸۲۲۷۲۷۲۷-۰۲۱ می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
مهرداد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
0
1
همه چیو نوشتن الا قانون جدید که میگوید مبلغ آورده نسبت به درصد قیمت کل محاسبه ودر هنگام تحویل اگر افزایش قیمتی اعمال شود بر آن درصد آورده اولیه لحاظ نمی‌شود.
خیلی سخت بود امیدوارم دوزاریارو انداخته باشم
آرش
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
0
0
الان باز یکسریا میان شروع میکنن و همون حرفهای همیشگی که کیفیت فلانه و قیمت فلانه و شرایط فلانه ولی همینهایی که معترض هستن اولین کسایی هستن که تو صف ثبت نام هستن نشون به اون نشونی که اگر نبودن الان پیگیر خبر ثبت نام نبودن و اینجا نبودن .
حسن
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
0
0
سلام بر مدیرعامل و دوستان ایران خودرویی هفت مهر روز اتش نشانان میباشد خاستم پیشنهادی بدم‌که همون روز قرعه کشی برای این عزیزان اجرا شود بنده و همکارانم چندین بار شرکت کردیم متاسفانه برنده نشدیم انشالله بده اجرا ما هم بعداز برنده شدن خودرویی داشته باشیم با تشکر
محمدیوسف
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
0
0
باسلام باجناق خودم پژو پارس گرفته دوهفته شده با هزار کیلومتر روغن سوزی داره
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۶
0
0
با سلام
ما تو قرعه کشی برنده شدیم
رنگ سفید می خواییم که الان تو این طرح موجود نیست
بنظرتون بعداً بهمون رنگ سفید تحویل میدن؟
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}