اصلانی درخشید، ذوب باخت| نجات گرگانی‌ها در وقت اضافه شعبانپور: بابایی به دربی مازندران نمی‌رسد رفاقت و رقابت دیدنی سهند و آرمان+عکس درخشش پریرا و بازیسازی کیل در هفته نخست لیگ برتر والیبال ترین های هفته نخست لیگ برتر والیبال ۳ بازی ۵ گیمه در هفته نخست لیگ برتر والیبال| رقابت‌های جان دار! واگذاری بی سرانجام سرخابی‌ها | استقلال و پرسپولیس، دراوج ضرردهی واکنش فدراسیون فوتبال به ماجرای VAR| اتهامات واهی است مهاجم فرانسوی در راه استقلال| ژستد با آبی‌ها توافق می‌کند؟ اینترمیلان خواهان سردار آزمون| سردار از اسپانیا هم پیشنهاد دارد قاب خاطره | تیم فوتبال قاسم‌بن‌الحسن درخشش ۳ ستاره و ثبت نخستین پیروزی آویژه صنعت پارسا درباره حاشیه های عجیب و غریب تیم فوتبال شهرخودرو | پدیده «شهرخودرو»! مهاجم سابق استون‌ویلا در راه استقلال برای داریوش شجاعیان، ستاره سابق استقلال: روی پیشانی او نوشته بدشانس! مهدی طارمی، روی جلد روزنامه‌‎های پرتغالی نقش کالدرون در انتخاب اعضای هیات مدیره پرسپولیس چیست؟
خبر فوری
فرمول مسابقات والیبال جوانان جهان مشابه قهرمانی مردان آسیاست | خبری از پلی آف نیست!
فرمول رقابت‌های والیبال جوانان پسر جهان درست شبیه مسابقات اخیر قهرمانی مردان آسیا طراحی شده و خبری از مسابقات پلی آف (حذفی) نیست.

گروه ورزش/شهرآرانیوز، در مرحله اول مسابقات والیبال جوانان جهان شانزده تیم شرکت کننده به چهار گروه تقسیم شده اند و طبق فرمول رفت و برگشت به مصاف یکدیگر می‌روند. دو تیم اول و دوم برتر هر گروه به جمع ۸ تیم برتر دور دوم صعود خواهند کرد. در ادامه نیز شیوه بازی‌های همچنان به شکل گروهی پیش می‌رود و در نهایت دو تیم برتر گروه A و C حاضر در ایتالیا در گروه E و دو تیم برتر گروه‌های B و D در بلغارستان در قالب گروه F بازی‌های خود را با احتساب برد برابر دیگر تیم همگروه خود انجام خواهند داد و در نهایت دو تیم برتر از هر گروه راهی دیدار‌های نیمه پایانی خواهند شد.
در این مرحله تیم اول گروه E با تیم دوم گروه F و تیم اول گروه F با تیم دوم گروه E برای فینالیست شدن تلاش خواهند کرد.
تیم‌های سوم و چهارم گروه‌های ۴ گانه نیز در جدول ۴ تیمی G و H بازی‌های را تا روز آخر بر سر کسب مقام نهم تا دوازدهم دنبال خواهند کرد.

 گروه بندی بازی‌ها
گروه A: (کالیاری، ایتالیا): ایتالیا، مصر، جمهوری چک، تایلند
گروه B (صوفیه، بلغارستان): بلغارستان، کوبا، بحرین، لهستان
گروه C (کربونیا، ایتالیا): ایران، آرژانتین، مراکش، بلژیک
گروه D (صوفیه، بلغارستان): روسیه، برزیل، کامرون، کانادا

مرحله دوم (۲۷-۲۹ سپتامبر)
استخر E (کالیاری): ۱A - ۲A - ۱C - ۲C
استخر F (صوفیه): ۱B - ۲B - ۱D - ۲D
استخر G (Carbonia): ۳A - ۴A - ۳C - ۴C
استخر H (صوفیه): ۳B - ۴B - ۳D - ۴D

۲ اکتبر
نیمه نهایی مقام اول تا چهارم -کالیاری
نیمه نهایی مقام ۵ - ۸ - Carbonia
نیمه نهایی ۹ تا ۱۲ و مقام ۱۳ تا ۱۶ -صوفیه

۳ اکتبر
مقام اول-دوم و مقام سوم-چهارم-کالیاری
مقام پنجم-ششم و مقام هفتم-هشتم-کربونیا
فینال مقام‌های ۹ تا ۱۲ و مقام ۱۳ تا ۱۶ -صوفیه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}