اجرای طرح حذف دلالان و ممنوع شدن فروش بلیت در پایانه امام رضا(ع) از ۲۶ آذر قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۸/۲۲ سیدجلال فیاضی مشاور پدیده شد آزادی ۶۲۹ زندانی جرائم غیر عمد در استان شرکت پدیده آماده برگزاری مجمع عمومی شده است بی خطرسازی پسماند‌های عفونی بیش از ۱۰۰۰ مطب در مشهد کیفیت هوای مشهد در وضعیت هشدار انفجار خونین خانه همسایه کشف احتکار بیش از ۱۳۰ تن موادغذایی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد برگزار می‌شود متن‌نگاری در حاشیه اضافه شدن ۵۳ دوربین ثبت‌ تخلف رانندگی به شهر مواد شیمیایی در فاضلاب شهر ۲۵ جایگاه سی اِن جی روی هوا آورده ۴۰هزار میلیاردی مثلث اقتصادی درد نهان «نُه دره» پایتخت‌نشینان نباید حکمرانی محلی را خلع سلاح کنند رونمایی قدیمی‎‌ترین نسخ خطی مربوط به پیامبر اسلام (ص) در مشهد پیوند عضو جان شش بیمار مشهدی را نجات داد برپایی بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تأسیسات در مشهد
خبر ویژه

انتقاد کاسبان از افزایش قیمت تجاری موقت

  • کد خبر: ۸۳۲۵
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

راهنمایی و رانندگی
۷۵۸...۰۹۳۵ مسئولان راهنمایی و رانندگی و سازمان ترافیک لطفا در راه‌های فرعی به اصلی چراغ نصب کنید! شب ها، به ویژه ساعت ۲۲ که چراغ‌ها چشمک زن می‌شوند، خودرو‌ها با سرعت عبور می‌کنند که برای عابران خطرآفرین است.
شهرداری
۰۴۹...۰۹۱۵ شهردار منطقه ۵، کسبه محدوده گلشهر مدت ۲۰ سال به شهرداری، تجاری موقت پرداخت می‌کردند و همه راضی بودند، اما امسال با افزایش چندبرابری قیمت تجاری، زندگی برای تمام کسبه جهنم شده است. لطفا این موضوع را پیگیری کنید.
شهروند- عوامل شهرداری منطقه ۷ آمده اند توی کوچه‌ای در شهرک طرق، خیابان صاحب الزمان ۲۴ یک چاه برای جمع آوری آب باران حفر کرده اند، اما متأسفانه یکی از همسایه‌ها فاضلاب ساختمان ۳ طبقه اش را به آن وصل کرده است. این موضوع را به شهرداری اطلاع دادیم، اما هیچ اقدامی نکردند.
۳۰۸...۰۹۳۷ در شهرک قدس، چراغچی ۱۱، انتهای کوچه‌های امامت، معابر همه خاکی هستند و هنگام بارندگی گل آلود می‌شوند. از طرفی کوچه‌ها برای اجرای طرح اگو کنده کاری شده اند و آسفالت نامناسبی دارند. هیچ کس به اینجا رسیدگی نمی‌کند. با اینکه در محدوده حاشیه صدمتری قرار داریم، اما انگار در بیابان زندگی می‌کنیم و محل زندگی مان ظاهر بسیار بدی دارد. لطفا این موضوع را پیگیری کنید.
شهروند- لطفا ورودی کوچه‌های رضاشهر به سمت بولوار خاقانی را یکی در میان یک طرفه کنید. به دلیل کم عرض بودن ورودی کوچه ها، مردم مشکلات زیادی دارند.
شهروند- حاشیه بوستان تازه تأسیسی در ابتدای لادن، ۲ اشکال دارد؛ اول اینکه نیمکت در پیاده رو به خط زردرنگ ویژه نابینایان چسبیده است، دوم ستون سیمانی مقابل مرکز اسناد و کتابخانه هم به همین لاین ویژه چسبیده است که لازم است اصلاح شود.
شهروند- از شهرداری منطقه ۹ برای ایجاد بوستان ابتدای بولوار لادن تشکر و پیشنهاد می‌کنم در صورت امکان نام «عترت» را روی آن بگذارید.
شرکت گاز
شهروند- شرکت گاز در شهرک طرق، خیابان اشرفی، مقابل داروخانه علمکی را در پیاده رو جا به جا کرده، اما جای آن را ترمیم نکرده است. مدتی بعد گروهی آمدند لکه آسفالت را از بین بردند، اما پیاده رو هنوز ترمیم نشده است. لطفا این موضوع را منعکس کنید.
سازمان ترافیک
شهروند- ورودی بولوار وکیل آباد به سمت بولوار لادن به دلیل نزدیک بودن دوربرگردان به محل عبور عابران پیاده خطرناک است. پیشنهاد می‌کنم ابتدای ورودی سرعت کاه نصب تا از بروز تصادفات جلوگیری شود.
علوم پزشکی
شهروند- مدتی پیش در اخبار، ۲ مورد کشف کمپوت تاریخ مصرف گذشته و داروی تقلبیِ دست ساز در ناصرخسرو دیدم که با دست کاری تاریخ، جعل برند و چسباندن برچسب تقلبی، با سلامت مردم بازی شده بود. دیگر به هیچ کس و هیچ چیز نمی‌شود اعتماد کرد.
بازار
شهروند- از دولت خواهش می‌کنم کالا‌هایی را که ارز ۴۲۰۰ تومانی به آن‌ها تعلق گرفته است به وسیله کد رهگیری و سامانه پیامکی به اطلاع مردم برساند، شاید از این طریق جلو گران فروشی گرفته شود. لطفا این مطلب را به مسئولان انتقال دهید.
شهروند- لطفا از آقای کریمی، سرپرست پدیده، بخواهید پاسخ گوی رسانه‌ها و مردم باشد. چرا ایشان سکوت کرده اند و پاسخ گو نیستند؟
تعاونی مسکن
۷۷۳...۰۹۱۵ چرا تعاونی مسکن مشهد به کارگران وام مسکن با سود کم نمی‌دهد؟
آموزش و پرورش
۵۳۳...۰۹۱۵ بعد از گذشت یک ماه و نیم، مدرسه‌ای در خیابان شهید هاشمی نژاد هنوز سرویس ندارد و هیچ کس هم پاسخ گو نیست. این موضوع دغدغه‌ای برای خانواده‌ها شده و این درحالی است که حق سرویس از سوی خانواده‌ها پرداخت شده است. لطفا به این موضوع رسیدگی کنید.
مخابرات
۸۵۱...۰۹۳۶ چرا مخابرات گلبهار برای تحویل خطوط ثابت در منطقه برونسی، پیروزی و سلمان فارسی درگلبهار اقدام نمی‌کند؟
اتوبوس رانی
۱۴۸...۰۹۱۵ لطفا روی رفت و آمد خط‌های اتوبوس نظارتی داشته باشید. خط ۹۴ بی نظم‌ترین خط به نظر می‌رسد.
۰۹۱۲...۰۹۱۵ مسئولان محترم لطفا پیگیر انشعابات مسکن مهرگلبهار باشید، واحد آماده است، ولی آب، برق و گاز و تلفن ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}