خبر ویژه

مهار آتش سوزی مهیب کارگاه تولید (ترمووود) در مشهد

  • کد خبر: ۸۵۰۶
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
سرپرست معاون عملیات آتش نشانی مشهد از مهار آتش سوزی کارگاه تولید ترمووود (چوب ویژه نماهای ساختمان) با تلاش پرسنل سه ایستگاه آتش نشانی شهر مشهد خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، آتشپاد دوم محمدجواد سبحانی با بیان این مطلب گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش و دود از داخل یک سوله در منطقه خین عرب مشهد، ستاد فرماندهی آتش نشانی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۱۲،۱۴و۲۱ را به محل حادثه در بلوار کشاورز اعزام کرد.

این مقام مسئول در آتش نشانی شهر مشهد افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، این حریق در قسمت کوره یک کارگاه تولید( ترمووود ) چوب های ویژه استفاده در نمای ساختمان به مساحت تقریبی ۵۰۰ متر مربع به وقوع پیوسته و آتش در حال سرایت به انبار نگهداری چوب ها و کارگاه های مجاور است که بلافاصله آتش نشانان با استفاده از چندین رشته شلنگ آبرسانی حریق را محاصره و پس از دقایقی عملیات این آتش سوزی را به صورت کامل مهارو اطفاءکردند.

سرپرست معاونت عملیات آتش نشانی شهر مشهد خاطر نشان کرد؛ خوشبختانه با سرعت عمل آتش نشانان از سرایت حریق به انبارهای مجاور جلوگیری به عمل آمد و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه های خویش مراجعت کردند.

شایان ذکر است در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده است و علت دقیق وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مدرسه زندگی 13980826095226

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}