آثار راه‌یافته به مرحله بازبینی جشنواره «تئاتر کنار مردم» اعلام شد بازیگر سریال «شب‌های برره» درگذشت «آنجا همان ساعت» با یک هفته تأخیر اکران می‌شود رونمایی از تندیس علی نصیریان در موزه سینما علیرضا داوودنژاد از بازی‌اش در فیلم «شنای پروانه» می‌گوید «سینما ماشین» در مشهد چه زمانی اجرا می‌شود؟ اعلام جنگ «محسن افشانی» با همسرش «سویل خیابانی» آمیتاب باچان هندی، کرونای چینی گرفت | واکنش‌ها به بستری‌شدن ستاره بالیوود واکنش محسن افشانی به‌شکایت همسرش از او + عکس فروش بلیت نیم‌بها برای همه ایام هفته قانونی است؟ مشارکت شهرداری مشهد برای مناسب سازی مدارس استثنایی شهر مشاغل فرهنگی و هنری مشمول دریافت تسهیلات مشخص شدند در حوزه علمیه به هنر بها داده می‌شود گپ‌و‌گفتی با محمودرضا رحیمی، هنرمند مشهدی و شاگرد قدیمی حمید سمندریان درباره گفت‌وگو‌ی تلویزیونی با روح‌ا... زم و واکنش‌ها در فضای مجازی | معاندنیوز از زبان زم صفحه نخست روزنامه‌های کشور - یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ نقش متفاوت بهنوش بختیاری در فیلم «ماتیک مخملی» داوران مسابقه مطبوعاتی خانه تئاتر معرفی شدند بهترین آثار ادبیات سیاسی جایزه جورج اورول معرفی شدند
خبر ویژه

اعلام فهرست آثار راه‌یافته به جشنواره تئاتر استانی

  • کد خبر: ۸۷۹۸
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
اعلام فهرست آثار راه‌یافته به جشنواره تئاتر استانی
اسامی آثار راه‌یافته به بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی ظهر امروز در نشست خبری درحضور خبرنگاران اعلام شد.

به گزارش شهرآرانیوز، در این نشست محمدرضا محمدی، دبیر جشنواره و معاون امور هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، آرش خیرآبادی، دبیراجرایی جشنواره و رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و تعدادی از داوران بازبین جشنواره حضور داشتند. دست­اندرکاران بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان گزارشی ازعملکرد دبیرخانه و ستاد برگزاری درباره چند­و­چون نحوه انتخاب آثار و برگزاری این رویداد را به خبرنگاران حاضر در نشست ارائه کردند.
همچنین در پایان از پوستر آن نیز رونمایی شد. این جشنواره از 27  تا 30 آبان­ماه در مجموعه تئاتر شهر مشهد و سالن اشراق حوزه هنری برگزار و دو نمایش برگزیده برای حضور در جشنواره فجر معرفی خواهند شد.

لیست آثار راه یافته به جشنواره تئاتر استانی، به شرح ذیل است:


۱)آدیداس به کارگردانی پویاغازی _ مشهد

۲)حادثه در نوسا به کارگردانی دانوش یزدان‌پناه_ مشهد

۳) ژنتیک به کارگردانی مهسا غفوریان_مشهد

۴)مکبث به کارگردانی امین رضایی اردانی، وحید عباسی و مسعود میرنیک‌زاد_مشهد

۵)نسخه‌ پشتیبان به کارگردانی علی ایزد پناه_مشهد

۶)زن‌سرخ پوش به کارگردانی مجید بخششیان_مشهد

۷)سونامی به کارگردانی احسان روحی _مشهد

۸)ناحملط به کارگردانی مسعود صفری _مشهد

۹)دور سه فرمان با ماری به کارگردانی رضا بیقشی_سبزوار

۱۰)منیژه ۱۴۰۰وچند به کارگردانی رضا حسن زاده_خواف

۱۱) پرونده عجیب مرگ آقایان ف.الف_ عین.الف به کارگردانی حمید مهدوی_گناباد

۱۲)نفت به کارگردانی عبدالحسین مهرکام_فریمان

۱۳)چرا خداحافظی نکردی با نجمه سورچی به کارگردانی محمد رضایی_نیشابور

۱۴)آوات به کارگردانی رسول محمدنیا_تربت جام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}