نمازجمعه تهران به نصف مشهد هم نمی‌رسد ضرورت استفاده از ظرفیت عظیم زیارت برای تحقق اهداف معرفتی و ملی ممنوعیت فعالیت آلاینده ها در تمام شهرهای خراسان رضوی ۲ حفار غیر مجاز در نیشابور دستگیر شدند آغاز ثبت‌نام مسکن ملی در پنج استان از امروز شنبه ۱۶ آذر تلاش بر فعال کردن قطعه دوم راه آهن چابهار ـ سرخس تا پایان سال مدارس گلستان تا سه‌شنبه ۱۹ آذر تعطیل شد اتصال بیش از ۱۲۰۰ روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز انتقال دائمی ۳۳ هزار شی تاریخی از موزه ملی به موزه خراسان بزرگ افزایش ۳۰ درصدی سرقت خودرو‌ها در استان خراسان رضوی بارش‌های پراکنده باران و برف مهمان استان خراسان رضوی گازگرفتگی ۱۸۵ نفر از ابتدای پاییز در استان نهال‌کاری همگانی برای مشهدی سرسبز ناکامی سوداگران ۴۰۰ کیلو افیون ترک تلویزیون نگهبانان آسمان ورود به سیاست با کلید شهرت ۲۷ ملیت در یک دانشگاه فضای علمی کشور برای رشد و بالندگی همه دانشجویان فراهم است کودک آزاری در صدر تماس های اورژانس اجتماعی، همسرآزاری رتبه دوم
خبر ویژه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: ۱۹ نفر از مدیران اهل خراسان رضوی برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا کرده اند که ۱۵ نفر از آنها در داخل این استان و چهار نفر دیگرشان در خارج از این استان اشتغال و مسئولیت داشته‌اند.

به گزارش شهرآرانیوز، حسن جعفری روز سه شنبه در گردهمایی ائمه جمعه خراسان رضوی در مشهد افزود: این استان، ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد و تا کنون ۵۷۰ نفر نامزد احتمالی برای احراز پست نمایندگی مجلس یازدهم از این استان هستند.

وی ادامه داد: در دوره قبلی انتخابات سه هزار و ۵۰۲ شعبه اخذ رأی در کل حوزه‌های رای‌گیری خراسان رضوی وجود داشت که پیش بینی می شود در این دوره این تعداد ۱۰ درصد افزایش یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: استانداری مامور اجرای قانون انتخابات و حسن اجرای آن است و در این راه هفت شرح وظیفه و اقدام را پیش‌بینی کرده‌ایم.

جعفری افزود: تشکیل ستاد انتخابات، صدور احکام اعضا و تشکیل کمیته‌های مربوطه در ستاد انتخابات استان و آسیب شناسی دوره های پیشین انتخابات انجام شده و برای رفع آنها راهکارهای لازم اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: برای شعبه‌هایی که در انتخابات دوره گذشته بیش از هزار و ۵۰۰ تعرفه مصرف کرده اند امسال دو صندوق رای گیری پیش بینی شده است تا در وقت مردم صرفه جویی و شمارش آرا هم راحت‌تر انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در حوزه حقوقی و آموزشی هم کارهای مهمی انجام شده است از جمله مهمترین جرایم انتخاباتی و راهکارهای پیشگیری از آنها مشخص و به صورت کتابچه برای آگاهی اعضا ستاد انتخابات چاپ شده است.

جعفری افزود: در حوزه آسیب‌های امنیتی و انتظامی هم ۳۰۰ آسیب محتمل جمع‌بندی و راه های کنترل آنها مشخص شده است و با اقدامات انجام شده برای برگزاری انتخابات به صورت کامل آماده هستیم.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک هم گفت: دست کم در هفت شهرستان خراسان رضوی، انتخابات تمام الکترونیک برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: ۵۵ حزب و تشکل مجوزدار در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند که ما در ارتباط و تعامل دوطرفه با آنها هستیم و برای فعالیت هر چه بیشتر آنها بسترسازی می‌کنیم.


منبع: ایرنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}