هوای امروز (شنبه) مشهد پاک شد سرمایه‌های حوزه شهری می‌تواند کشور را از رکود خارج کند اختصاص خط اعتباری ۴۰۰ میلیارد تومانی لیزینگ اقتصاد نوین به شهرداری مشهد ابلاغ قرارداد سه پروژه شهری با ارزش ۷۰۰میلیارد تومان به سرمایه‌گذاران لزوم اجرای پروژه‌های جدید برای رفع نیازهای زائران و مجاوران در مشهد ورود سامانه بارشی جدید به خراسان رضوی عوارض شهری باید در همان شهر گرفته شود و مستقیما در همان شهر هزینه شود اطلاع‌رسانی خوب به زائران روند سرمایه‌گذاری پیرامون حرم مطهر را تسریع می‌کند برنامه بازی های هفته چهاردهم لیگ برتر + جدول لیگ برتر فوتبال ایجاد شرکت بورسی برای جذب سرمایه های خرد مردمی در مشهد با دستور رئیس جمهور «اختیارات ویژه» به استاندار خراسان رضوی تفویض می‌شود ارکان حاکمیت در خراسان رضوی پشتیبان معین‌های اقتصاد مقاومتی هستند مردم استان حامی طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی باشند بروکراسی نحس اداری «سرمایه‌گذار و مجاهد اقتصادی» را خسته کرده است شرایط به نفع سهامداران پدیده در حال رقم خوردن است مدارس خراسان رضوی شنبه ۱۶ آذر باز هستند جاده‌های خراسان رضوی لغزنده و مه‌آلود است ارسال همزمان قبوض پیامکی و کاغذی گاز در خراسان رضوی برای کنترل صحت اطلاعات نشست های چهارمین روز از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری سومین روز نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد
خبر ویژه
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۶ آذر هم زمان با روز حمل ونقل این طرح اجرایی و دلالان از پایانه امام رضا(ع) حذف و فروش بلیت ممنوع خواهد شد.

به گزارش شهرآرانیوز، خلیل الله کاظمی؛ معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اظهار کرد: در حال حاضر بیشتر گیت‌های ورود مسافران در پایانه امام رضا(ع) نصب و سالن ترانزیت این پایانه ایزوله شده است.
وی گفت:  همچنین تمامی راه‌های ورود به جایگاه‌های سوار و پیاده شدن مسافران به اتوبوس مسدود شده و تنها افرادی که بلیت به نام خودشان را در اختیار دارند با اسکن بارکد آن توسط گیت‌های ورودی می‌توانند به سالن ترانزیت و جایگاه‌های اتوبوس وارد شوند و دسترسی دلالان به این قسمت‌ها عملا قطع می‌شود.
کاظمی افزود: فروش بلیت از سوی شرکت‌ها نیز در پایانه ممنوع و همانند فرودگاه بلیت تنها یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس و در صورت خالی بودن ظرفیت، از طریق یک کانتر مشترک برای تمامی شرکت‌های مسافربری انجام می‌شود.
خلیل الله کاظمی ادامه داد:  بر این اساس زائران و مسافران باید بلیت خود را پیش از سفر از طریق سایت‌های اینترنتی فروش بلیت و آژانس‌های هواپیمایی تهیه کنند.
وی گفت:برای تشویق زائران و مسافران افرادی که بلیت برگشت خود را از مبدا و از طریق اینترنت تهیه کنند ۱۰ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: درحال حاضر زیرساخت‌های اجرای این طرح در پایانه امام رضا(ع) آماده شده و بیشتر گیت‌های ورودی نصب شده‌اند.  طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۲۶ آذر هم زمان با روز حمل ونقل این طرح اجرایی و دلالان از پایانه امام رضا(ع) حذف و فروش بلیت ممنوع خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
شهرآرامحله 13980916082039
شهرآرامحله 13980916081650
شهرآرامحله 13980916081619
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}