تاکید بر اختصاص بودجه به حاشیه شهر مشهد ۱۰ هزار «کارت کار» برای کارگران سرگذری مشهد صادر شد خراسان رضوی، سومین استان مبتلا به امیکرون در کشور است ۳۲ پروژه شهری در خدمت شهروندان مشهد پیشرفت ۸۰ درصدی سامان‌دهی «اسماعیل‌آباد» مشهد ۳ بازار در مشهد آماده بهره‌برداری شد دیوار‌های شیشه‌ای در مدیریت شهری | اقدام‌ها و راه‌های ارتباطی مبارزه با فساد در شهرداری مشهد اصلاح ۲ خط اتوبوس‌رانی برای مسیر توس مشهد به میدان آزادی سایه تخریب همچنان بر سر سنگ نگاره‌های «دیزدر» رایزنی برای حل مشکل زمین‌های بزرگ‌مقیاس منطقه گلشهر مشهد فرهنگ سازمانی در سازمان‌های شهر شهردار مشهد: شهرداران از تعریف پروژه‌های غیر ضروری و بدون مطالعه خودداری کنند مشهد، تنها شهر ایران است که قابلیت جهانی شدن دارد تخفیف‌های پرداخت نقدی بدهی‌های ساختمانی در مشهد تا سقف ۲۵ درصد بهره‌برداری بهینه از ظرفیت المان‌های هوشمند شهری در مشهد کاهش ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در خراسان رضوی؛ برف و سرما در راه است
خبر فوری
استاندار خراسان رضوی: قیمت و ذخیره دارو‌های کرونا مدیریت شود
یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی خواستار مراقب از قیمت دارو‌های کرونایی شد و گفت: در این بین مراقبت از قیمت سایر دارو‌ها و ذخایر دارویی مورد تأکید است.

استاندار خراسان رضوی خواستار مراقب از قیمت دارو‌های کرونایی شد و گفت: در این بین مراقبت از قیمت سایر دارو‌ها و ذخایر دارویی مورد تأکید است. همچنین تأکید ما بر این است که در ذخایر مربوط و شبکه‌های توزیع و نظارت، ساز و کار‌ها پیش بینی شود تا شرایط عادی و خاص را بتوانیم مدیریت کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان با تأکید بر لزوم تزریق دز سوم واکسن کرونا توسط شهروندان افزود: در کنترل مبادی ورودی به استان، به ویژه مرزها، هر اقدامی لازم است، باید با دقت انجام شود تا فرد آلوده‌ای به استان ما وارد نشود؛ ضمن اینکه افزایش ضریب واکسیناسیون رانندگان مدارس و کنترل این حوزه نیز باید مد نظر باشد.

به گزارش ایسنا، سیدجواد حسینی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در جلسه «بررسی اجرای ابلاغیه کنترل مسافران در مبادی مرزی با توجه به شیوع سویه جدید امیکرون» به تزریق واکسن کرونا در استان اشاره کرد و گفت: دز اول را ۹۳ درصد، دز دوم را ۷۶ درصد و دز سوم را ۸ درصد تزریق کرده اند. زمانی که تزریق دز سوم به بالای ۸۰ درصد برسد دیگر به تست پی سی آر نیاز نخواهد بود.

انجام آزمایش سریع کرونا توسط ۵۰ درمانگاه در مشهد

به گزارش ایرنا، علی اصغرانجیدنی دبیر قرارگاه مدیریت کرونا در خراسان رضوی نیز گفت: ۵۰ درمانگاه خصوصی در کلان شهر مشهد «آزمایش طبی سریع کرونا» را بر اساس تعرفه مصوب با ثبت در سامانه سینا برای عموم شهروندان انجام می‌دهند.

طبق اعلام وزارت بهداشت، ۴۱ نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}