ایده‌های تازه برای رونق گردشگری مشهد پیام شورای اسلامی شهر مشهد به مناسبت ۱۶ آذر فرارسیدن روز دانشجو برای احیای مدارس با حفظ چارچوب‌ها، مشارکت خواهیم کرد ۳۰۱ ثبت نام شده نهایی در ستاد انتخابات مشهد واژگونی ۲ خودرو در چناران ۱۲ نفر را راهی بیمارستان کرد هوای امروز (شنبه) مشهد پاک شد مشهد، پیشرو در اطفای حریق بافت‌های فرسوده؛ چالش یا فرصت؟ درآمد پایدار دغدغه مشترک شهر‌ها دولت در خدمت‌رسانی به زائران از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند آمادگی مشهد برای برگزاری اجلاس شهرداران شهر‌های جهان حادثه‌ای که تراژدی نشد اعتماد مردم در مبارزه با فساد جلب شود فرصت‌سازی برای اقتصاد شهری تشکیل کارگروه زیارت و خروج‌ از‌ کما در روزهای‌ بی‌پولی سرمایه‌های حوزه شهری می‌تواند کشور را از رکود خارج کند اختصاص خط اعتباری ۴۰۰ میلیارد تومانی لیزینگ اقتصاد نوین به شهرداری مشهد ابلاغ قرارداد سه پروژه شهری با ارزش ۷۰۰میلیارد تومان به سرمایه‌گذاران لزوم اجرای پروژه‌های جدید برای رفع نیازهای زائران و مجاوران در مشهد ورود سامانه بارشی جدید به خراسان رضوی
خبر ویژه
استاندار خراسان رضوی:

خبرهای خوبی برای سهامداران پدیده در راه است

  • کد خبر: ۱۰۶۹۱
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
علیرضا رزم‌حسینی گفت:خوشختانه اقدامات بسیار خوبی برای احقاق حقوق سهامداران شرکت پدیده و احیای مجدد این پروژه عظیم انجام گرفته و خبرهای خوبی در راه است.

به گزارش شهرآرا نیوز، علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی دردیدار سرپرست ومدیران گروه شرکت های پدیده که در محل دفتر استاندار برگزار شد اظهارداشت: پدیده می‌تواند در حوزه گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات و سلامت پروژه تعریف کند و در توسعه اقتصادی تاثیرگذار باشد.
استاندار با اشاره به برآورد حدود ۳۰۰ هزارمیلیارد تومان ظرفیت سرمایه گذاری در استان گفت: مجموعه پدیده یکی از ۲۰۰ پروژه دارای اولویت استان در حوزه سرمایه‌گذاری است و در این راستا باید با جلب مشارکت مردم و بهره گیری از منابع مالی خرد، پروژه هایی طراحی و اجرایی کند.
رزم‌حسینی با بیان اینکه پدیده در دوره جدید مدیریتی می‌تواند به مرکز جذب سرمایه‌های خرد مردمی تبدیل شود، گفت: پدیده از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و باید شرکت توسعه‌‌محور استان باشد.
در ادامه این جلسه سرپرست گروه شرکت‌های پدیده با اشاره به آخرین وضعیت این مجموعه اظهار کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده برای اخذمصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، مجمع عمومی شرکت پدیده اوایل دی ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: هم‌اکنون فضای آرامی در گروه شرکت‌های پدیده حاکم است و در کنار این مهم فضای یک سال آینده فعالیت‌های شرکت را ترسیم کرده‌ایم.
علی کریمی گفت: فهرست کامل سهامداران پدیده به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار ارائه شده و جلسات فشرده ای برای ثبت اسامی سهامداران در سامانه فرابورس در حال برگزاری است که بزودی نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.
‌کریمی با تاکید بر اینکه به دنبال افزایش پیشرفت فیزیکی پروژه‌های شرکت ابنیه پدیده هستیم، افزود: گروه شرکت‌های پدیده پتانسیل این را دارد تا در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین همراه با تولید ثروت و اشتغالزایی گام بردارد.
وی با قدردانی از اقدامات و پیگیری‌های استاندار خراسان رضوی و دستگاه‌های مختلف استان در روند احیای گروه شرکت‌های پدیده، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مجمع این شرکت اوایل دی ماه سال جاری با ترکیب سهام‌داران مجموعه برگزار خواهد شد.
سرپرست گروه شرکت‌های پدیده خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته حدود ۳۵ میلیون نفر از منطقه ییلاقی شاندیز بازدید کرده اند که ظرفیت بزرگی برای رونق گردشگری به شمار می‌رود و باید آن را مدیریت کنیم، در این راستا قطعا شرکت پدیده همراه با مشارکت مردم به سمت سیاست‌های جدید حرکت خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}