خبر ویژه
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد؛

سفر رایگان شهری برای معلولان مشهدی

  • کد خبر: ۱۰۸۰۴
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: برای هر فرد با معلولیت درجه شدید و خیلی شدید، تعداد ۶۰ سفر رایگان در هر ماه منظور نموده است.
به گزارش شهرآرانیوز؛ محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: افراد دارای معلولیت در مشهد، برای بهره‌مندی از این تسهیلات لازم است در ابتدا به آدرس اینترنتی https://mancard.mashhad.ir مراجعه و با ثبت اطلاعات خود در بخش «ثبت‌نام من‌کارت معلولین»، درخواست صدور من کارت ویژه را ارائه نمایند. پس از صحت سنجی این درخواست، کارت مربوطه به اداره بهزیستی مشهد ارسال می‌گردد و فرد دارای معلولیت کارت خود را دریافت خواهد کرد.

رجائیان افزود: دریافت‌کنندگان این خدمت لازم است که در ابتدای هرماه برای استفاده و شارژ تخفیف ماهانه، به یکی از باجه‌ها یا مراکز شارژ و فروش من‌کارت مراجعه نمایند. ضمن آنکه با اتمام تعداد سفر رایگان ماهانه، سفر‌های بعدی با کسر هزینه انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به امکان استفاده خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از خدمات رایگان حمل‌ونقل عمومی، گفت: از ابتدای شهریور ۱۳۹۶، ارائه تسهیلات رایگان حمل‌ونقل عمومی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز در حال انجام است و در حال حاضر برای معلولان شهر مشهد نیز در نظر گرفته شده است.

او تصریح کرد: سهمیه رایگان اختصاص داده شده قابل انتقال به ماه بعد نبوده و فقط از طریق دریافت کارت ویژه قابل استفاده هست.

رجائیان با اظهار امیدواری در رابطه با رضایتمندی بیشتر اقشار خاص شهر برای دریافت خدمات مطلوب‌تر ادامه داد: سامانه پاسخگویی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با شماره ۳۱۲۹۱۵۱۳ آماده پاسخگویی به سئوالات احتمالی شهروندان در این زمینه خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
چندرسانه‌ای 13980920221624

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}