تشکیل کمیته ملی برای تأمین مالی پروژه‌های سرمایه گذاری در خراسان رضوی برنامه‌های دهه فجر بنیاد شهید خراسان رضوی بر معرفی ۷۲ شهید شاخص متمرکز است بارش‌های پراکنده نیمه جنوبی خراسان رضوی را فرا می‌گیرد «مهر فاطمی»؛ الگوی موفق وقف مشارکتی در مشهد فضاسازی شهر به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) پلمپ ۲۰ واحد صنفی با تکرار تخلف در مشهد شهروند خبرنگار/ دغدغه‌های مالی و یارانه آموزش زبان خارجی برای رانندگان تاکسی خطوط مبادی ورودی و اطراف حرم فردا اجتماع بزرگ فاطمیون در عرصه میدان شهدا برنامه‌های ارتش در چهل‌ویکمین فجر انقلاب اعزام ۵۲ گروه دانشجویی زائر اولی به مشهد بهره برداری از جلوخان و پیاده روسازی ضلع جنوبی بازار رضا (ع) تا پایان سال ۹۸ خیابان رجب زاده و چندین مشکل سرمایه‌گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریالی در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی منابع بودجه سال آینده شهرداری ۱۲ هزار و ۷۹۲ میلیارد تومان است تا کنون ۷۷ درصد بودجه سال جاری محقق شده است اصلاح، بستر کاشت گونه‌های فضای سبز تقدیم بودجه ۹۹ مدیریت شهری به شورای شهر مشهد حیدری: انتشار نادرست اخبار در فضای مجازی از مصادیق ضربه به انسجام ملی است شهروندخبرنگار/ کف پوش همه زمین‌های بازی پارکی کودکان در مشهد
خبر ویژه

سرمایه‌های حوزه شهری می‌تواند کشور را از رکود خارج کند

  • کد خبر: ۱۰۹۷۷
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
محمدرضا کلایی شهردار مشهد: باتوجه به بازدیدهای زیادی که در نمایشگاه‌های مختلف فرصت‌های سرمایه‌گذاری داشتم این نمایشگاه بسیار موفق است و به دور از تشریفات تلاش دارد تا دستاوردهای اقتصادی مشهد را به سرمایه‌گذاران ارائه دهد.

به گزارش شهرآرانیوز، شهردار مشهد درحاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصادشهری افزود: نتیجه برگزاری این نمایشگاه و جذب سرمایه گذار، رشد دو درصدی اقتصادی شهر مشهد است.

کلایی با بیان اینکه سطح سودآوری مشهد بسیار متفاوت تر از سایر کلانشهرها میباشد، تاکید کرد:کلانشهر مشهد به شدت در حال طی کردن گامهای پایدارسازی اقتصادی است.

وی ادامه داد: شفافیت در سودآوری اقتصادی برای سرمایه گذاران میتواند کند بودن فرآیند سرمایه گذاری را حل کند.

شهردار مشهد با بیان اینکه سرمایه های حوزه شهری میتواند کشور را از رکود خارج کند ، گفت:اگر رشد اقتصادی کشور منفی باشد، رشد اقتصادی مشهد مثبت است و تا سال آینده رشد اقتصادی مشهد دو رقمی خواهد بود و میتوانیم با سرمایه گذاری در بخش ساختمان و خدمات نقش پیشران را داشته باشیم.

وی یادآور شد: با تشکیل سبد امن برای سرمایه گذاران بنا داریم در کارخانه های نوآور کسب و کارهای نوین و استارت آپی را راه اندازی کنیم.

کلایی با اشاره به اینکه مشهد به لحاظ رشد اقتصادی رتبه یک را نسبت به کلانشهرهای کشور دارد، عنوان کرد: مزیت اصلی شهر مشهد در رشد اقتصادی، زائران بارگاه حضرت رضا(ع) است و گلوگاه شاخص اقتصادی تقویت مراکز اقامتی است.

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}