خبر فوری
۴ معبر مهم شهری در یکی از پرترافیک‌ترین نقاط مشهد به روی مردم باز می‌شود
امروز پس از سال‌ها چشم‌انتظاری، چهار معبر مهم شهری در یکی از مهم‌ترین هسته‌های ترافیکی شهر مشهد به روی شهروندان و زائران شهر امام‌رضا (ع) گشوده می‌شود تا نشانه‌ای ماندگار از همدلی مسئولان باشد.

علیرضا ظهیری | شهرآرانیوز؛ امروز پس از سال‌ها چشم‌انتظاری، چهار معبر مهم شهری در یکی از مهم‌ترین هسته‌های ترافیکی شهر مشهد به روی شهروندان و زائران شهر امام‌رضا (ع) گشوده می‌شود تا نشانه‌ای ماندگار از همدلی مسئولان باشد.

دیروز آخرین تلاش‌ها برای بازگشایی معابر پادگان لشکر‌۷۷ در چهار محور اصلی بولوار ارشاد‌الرضا (ع)، محور متصل‌کننده بولوار نامجو به خیابان شهید فیاض‌بخش، محور میانی متصل‌کننده خیابان نامجو به خیابان ثامن‌الائمه (ع) و محور متصل‌کننده خیابان نامجو‌۲ به خیابان امام‌خمینی (ره) انجام شد و نیرو‌های شهرداری مشهد در تلاشی شبانه‌روزی این معابر را برای افتتاح در بعدازظهر امروز آماده کردند.

شهردار منطقه‌۸ شهرداری مشهد نیز در حاشیه گشایش این معابر در گفتگو با شهرآرا با اعلام این خبر که ساعت ۱۸ امروز چهار محور پادگان بازگشایی خواهد شد، اظهار کرد: براساس توافقی که بین شهرداری مشهد، آستان‌قدس‌رضوی و ارتش صورت گرفته، چند وقتی است که موضوع سامان‌دهی زمین‌های پادگان وارد مرحله تازه و از ۲۴ روز پیش اقدامات عمرانی توسط شهرداری در زمین‌های ارتش آغاز شده است.

حسین عبدا... زاده افزود: اتفاقات خوبی در پادگان رقم خورده است؛ عملیات هرس درختان ۳۵ هکتار از زمین‌های داخل پادگان انجام و همچنین حدود ۷.۵ کیلومتر دیوارگذاری توسط شهرداری برای جداسازی شبکه معابر از امکان نظامی -که برخی از آن‌ها همچنان وجود دارد- انجام شده است.

وی با بیان اینکه در نهایت پس از انجام اقدامات عمرانی امروز ۳ محور بازگشایی‌شده و یک محور ساخته‌شده در اختیار مردم قرار می‌گیرد، اظهار کرد: محور ارشاد‌الرضا (ع) معبر ساخته شده از سوی شهرداری مشهد بوده که عملیات ساخت این خیابان در مدت بیست روز انجام شده است.

وی افزود: همچنین عملیات بازگشایی و مناسب‌سازی محور‌های اتصال خیابان شهید فیاض‌بخش به بولوار نامجو، اتصال خیابان ثامن‌الائمه (ع) به بولوار شهید نامجو تحت عنوان محور میانی و اتصال خیابان شهید نامجو ۲ به خیابان امام‌خمینی (ره) انجام شده است. شهردار منطقه‌۸ ادامه داد: دیروز نیز یکی از مراحل نهایی کار یعنی آزادسازی بخشی از پادگان سپاه که در مسیر وجود داشت انجام شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}