شهردار مشهدالرضا(ع): از تمامی طرح های فناورانه در زمینه خدمت به زائران و مجاوران رضوی استقبال می کنیم برگزاری اولین رویداد ملی«تا ثریا» تبدیل ایده به خلق ثروت در مشهد ۸۰ میلیاردتومان برای تعریض پل دهرود در مشهد تعیین ۵ پهنه برای ساخت میدان بار مرکزی شهر مشهد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد: مدیریت شهری پشتیبان شرکت‌های دانش بنیان است روضه‌ای برای حاشیه مشهد شهروند خبرنگار| تصاویری از بناهای تاریخی روستای عمرانی گناباد لیست بیمارستان های مشهد + آدرس و مشخصات کسر شارژ در معابر بدون الیت در مشهد! تلاش بی‌وقفه خادمان شهرداری مشهد برای برگزاری باشکوه مراسم دهه اول محرم در مشهدالرضا (ع) همه‌گیری نارسایی‌مالی شهرداری‌ها روز تلخ متخلفین؛ بازرسی بازار از روغن موتور تا مواد غذایی + فیلم قسمت‌های پلمب‌شده بیمارستان مهرگان مشهد بازگشایی شد معرفی ۱۵ مدیر متخلف مدرسه به هیات تخلفات آموزش و پرورش خراسان رضوی سیل کال قره‌خان که عیدگاه را برد روضه‌ای با عطر نان قاق |یادی از تکیه ۱۱۱ ساله «آقای شاه» در محله سرشور درباره پویش «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» که در کاهش تردد خودرو‌ها اثر چندانی نداشته است معاون شهردار مشهد: قیمت‌گذاری در شهربازی پارک ملت از‌ سوی اتحادیه انجام می‌شود ظرفیت‌های‌جدید برای ماندگاری بیشتر زائر در مشهد
خبر فوری
حسن موحدیان، برای دومین سال به عنوان رییس شورای اسلامی شهر مشهد باقی ماند
با رای اعضای شورای شهر، انتخابات هیات رئیسه سال دوم فعالیت شورای شهر انجام و «حسن موحدیان» به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ابقاء شد.

همتی| شهرآرانیوز،برهمین اساس، با پس از رای‌گیری، «حسن موحدیان»، با ۱۵ رای برای سال دوم فعالیت شورای ششم، در سمت «رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس» ابقاء و «موسی‌الرضا حاجی‌بگلو» با کسب اکثریت به عنوان «نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس» انتخاب شد.

همچنین، فاطمه سلیمی و هاشم دائمی منشی‌ و سیدابراهیم علیزاده نیز به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

شایان ذکر است، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در این جلسه به عنوان «سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس» نیز انتخاب گردید.

شورا، وجه مردمی بودن را حفظ کرد

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اعضای شورای ششم در این یکسال حضور خوبی دربین مردم داشتند و به صراحت می‌توان‌ گفت وجه مردمی بودن را حفظ کرد و‌ شورا نمره قبولی گرفته است.

حسن موحدیان رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در چهل و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: درایام‌محرم الحرام قرار داریم، ایام حزن و اندوه و امروز منتسب به حضرت رقیه (س) است که انشالله عزاداری ما در قیام امام حسین (ع) به معرفت و بصیرت منجر شود.
وی افزود: انشالله توشه‌ای را  از این ماه مبارک ببریم، از شهرداری مشهد هم بابت فضاآرایی محرمی در شهر قدردانی می‌کنیم.
وی در ادامه با گرامیداشت ۹ مرداد، روز اهدای خون خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود خون در کشور امیدوارم بتوانیم با همبستگی  به نجات جان یک هم نوع کمک داشته باشیم.

موحدیان در ادامه با بیان اینکه بک سال از عمر شورا گذشته و امروز بر اساس آیین‌نامه شورا، انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون‌ها انجام خواهد شد، تصریح کرد: یکی از رویکرد‌های شورای ششم ارتباطات بوده است اعضای شورا در این یکسال حضور خوبی دربین مردم داشتند و به صراحت می‌توان گفت وجه مردمی بودن را حفظ کرد و شورا نمره قبولی گرفته است.
وی با بیان اینکه رویکرد دوم شورا، حمایت بوده، افزود: ما تلاش کردیم مردم به راحتی دسترسی به اعضای شورا داشته باشند و این اعتماد مردم با مراجعه راحت به شورا انجام شده است. امیدواریم در دوره دوم شورا با قدرت‌تر انجام شود و با روی خوش که از وظایف ما است، پاسخگوی مردم باشند.

به گفته وی، «احترام» از دیگر رویکرد ما بوده که تلاش کردیم در مجموعه شورا و شهرداری این احترام انجام شود و حق انتخاب را به مسئولان اجرایی شهرداری را بر مبنای احترام شهرداری دادیم.

موحدیان افزود: اگر ارزیابی داشته باشیم مردم این شورا را یک شورا با انصاف می‌دانند که نمره قبولی هم میگیرد انشالله در این انتخابات هرکه در انتصابی قرار میگیرد این موضوع را مدنظر قرار بدهد.

به گفته وی، اعضای شورا تمام تلاش خود را کردند که شایستگی‌های خود را به نحو احسن نشان دهند علی رغم اینکه تجربه کار در شورا نداشتند.

موحدیان رئیس شورای شهر مشهد باقی ماند

در ادامه انتخابات هیئت رییسه و کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد؛ در چهل‌و‌هشتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد انتخابات هیئت رئیسه شورای ششم برای سال دوم انجام شد. حسن موحدیان  با ۱۵رای رییس شورا ماند. حاجی بگلو  با ۹رای نایب رییس، علیزاده با ۹رای خزانه دار، سلیمی ۱۵رای منشی، دائمی با ۸ رای منشی و حاجی بگلو با ۸رای به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.

در ادامه این جلسه، اعضای جدید هیئت رییسه شورای اسلامی شهر مشهد برای ادای قسم حضور یافتند.

حسن موحدیان، برای دومین سال به عنوان رییس شورای اسلامی شهر مشهد باقی ماند

اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این جلسه مشخص شدند.

کمیسیون اقتصادی، مشارکت‌ها و سرمایه گذاری (فرهمندی، دبیریان، حسامی، سلیمی)

کمیسیون برنامه و‌بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی (حسامی، علیزاده، موحدیان ، حاجی بگلو، سلیمی)

کمیسیون خدمات شهری ( فرهمندی، کریمدادی، صاحبی)

کمیسیون شهرسازی و معماری ( علوی مقدم، سلیمی، ضمیری، صاحبی، ناصحی)

کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک ( فرهمندی، علیزاده، موحدیان، دبیربان، کریمدادی)

کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری ( منصوریان، ناصحی، حسامی، علیزاده، طهوریان)

کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس ( موحدیان، منصوریان، ناصحی، حاجی بگلو، طهوریان)

کمیسون ساماندهی حاشیه شهر ( موحدیان، علیزاده، منصوریان،صاحبی، طهوریان)

کمیسیون ورزش  و جوانان ( سلیمی، علوی مقدم، حسامی، فرهمندی، ناصحی)

کمیسیون حقوقی ( منصوریان، حسامی، دبیریان، علیزاده، دائمی)

کمیسیون ویژه ایثارگران ( ناصحی، علیزاده، حسامی، کریمدادی، سلیمی)

کمیسیون بانوان و خانواده ( سلیمی، ناصحی، حسامی، ضمیری، طهوریان)

تصویربردار: محمدرضا فنایی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}