آخرین آمار کرونا، ۱۵ مهر ۱۴۰۱ | شناسایی ۱۶۶ بیمار جدید و فوت ۲ تن دیگر ریزش بهمن در هیمالیا جان ۱۹ کوهنورد را گرفت هشدار هواشناسی نسبت به نفوذ هوای سرد همراه با کاهش دما| تداوم بارش‌ها در استان‌های شمالی (۱۵ مهر ۱۴۰۱) جزئیات تاخیر پرواز ایران ایر به دلیل وجود موش در هواپیما ثبت بیش از ۵۶۸ هزار ازدواج و ۲۰۱ هزار طلاق در سال ۱۴۰۰ دختر جوان برای کشتن پدر قاتل اجیر کرد! ۳۴ کشته در حمله مسلحانه به مهد کودکی در تایلند + فیلم دیده شدن موش در هواپیما | پرواز هما با تاخیر انجام شد! سوابق تحصیلی شامل چه نمراتی می‌شود؟ کنکوری‌ها بخوانند روند کاهش دما تا هفته آینده در خراسان رضوی ادامه دارد (١۴ مهرماه ١۴٠١) افزایش سهم سالمندان از جمعیت کل کشور + فیلم تخریب کامل ۱۱۲ واحد مسکونی در زلزله خوی | مصدومان به هزار و ۱۲۷ نفر رسید ثبت ۴۰ پس لرزه طی ۳۰ ساعت در خوی اولین عمل قلب باز در بیمارستانی در کابل انجام شد پیش‌بینی باران درشمال و خیزش گرد و خاک در برخی استان‌ها (۱۴ مهرماه ۱۴۰۱) جزئیات جدید از آتش زدن دختر جوان در کلینیک زیبایی موضع اصیل درباره نکاتی که با رعایتش در آسانسور ایمن می‌مانید اثبات ضرب و جرح در دادگاه توسط همسر
خبر فوری
مابه‌التفاوت حقوق ۵ ماه «بازنشستگان تامین اجتماعی» چه زمانی واریز می‌شود؟
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: به احتمال زیاد، مهرماه معوقات فروردین واریز می‌شود، آبان معوقات اردیبهشت، خرداد معوقات آذر و به همین ترتیب در طول پنج ماه بعد از شهریور، معوقات بازنشستگان پرداخت و به صفر می‌رسد.

به گزارش شهرآرانیوز، بیست و هفتم مرداد بعد از پنج ماه انتظار، سرپرست وزارت کار، مصوبه شورایعالی کار را برای بازنشستگان کارگری ابلاغ کرد. قرار است احکام جدید بازنشستگان شهریورماه صادر شود و به این ترتیب، بازنشستگان سایر سطوح در شهریورماه مشمول افزایش ۳۸ درصدی به اضافه‌ی مبلغ ثابت ۵۱۵ هزار و ۱۶۶ تومان می‌شوند و حقوق خود را بر این اساس دریافت می‌کنند.

حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) با بیان اینکه «بعد از پنج ماه نگرانی و اضطراب بالاخره به نتیجه رسیدیم و خوشبختانه دولت به اجرای قانون تمکین کرد» در ارتباط با روال کار و انتظار برای دریافت معوقات توضیح می‌دهد: قرار شده پرداخت معوقات پنج ماه اول سال به تدریج انجام شود؛ طبق عرف و روال کار سازمان، هر ماه بخشی از مطالبات بازنشستگان واریز می‌شود و تا قبل از پایان سال مطالبات به صفر می‌رسد.

فوری:زمان پرداخت معوقات افزایش حقوق «بازنشستگان تامین‌اجتماعی» مشخص شد (یکم شهریورماه ۱۴۰۱)

وی ادامه می‌دهد: معوقات افزایش ده درصد نیز در طول دو یا سه ماه پرداخت شد و اکنون نیز احتمالاً هر ماه بخشی از معوقات بازنشستگان پرداخت خواهد شد؛ به احتمال زیاد، مهرماه معوقات فروردین واریز می‌شود، آبان معوقات اردیبهشت، خرداد معوقات آذر و به همین ترتیب در طول پنج ماه بعد از شهریور، معوقات بازنشستگان پرداخت و به صفر می‌رسد.

به گفته صادقی، در این مرحله آنچه باقی مانده ۲۵ درصد متناسب‌سازی سال قبل است که باید برای اجرایی و عملیاتی شدن آن برنامه‌ریزی شود؛ در این رابطه نیز باید در مذاکرات با مقامات سازمان و وزارت کار، نتیجه قابل قبول حاصل شود.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ادامه می‌دهد: بعد از پرداخت ۲۵ درصد متناسب‌سازی ۱۴۰۰ به یک دوران ثبات و پایداری می‌رسیم؛ قاعدتاً این بخش از مطالبات بازنشستگان یا همان باقیمانده متناسب‌سازی سال قبل نیز باید قبل از پایان سال جاری پرداخت شود تا در پایان سال معوقات بازنشستگان کارگری از سازمان تامین اجتماعی به صفر برسد و سال آینده هیچ مطالبه‌ی معوقی نداشته باشیم و به روال عادی پرداخت مستمری‌ها و افزایش سالیانه آن بازگردیم.

صادقی تاکید می‌کند: بعد از این مباحث، نوبت تادیه مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت است؛ با پرداخت بدهی‌های دولت، سازمان به پایداری و تعادل می‌رسد؛ سازمان باید مطالبات تاریخی و انباشته خود را از دولت تادیه کند تا بتواند سر پا بماند و به خدمات‌رسانی به بیمه شدگان بدون خلل و اخلال ادامه دهد؛ این مساله برای ما بازنشستگان کارگری اهمیت بسیار دارد و امیدواریم در این زمینه نیز شاهد اتفاقات مثبت باشیم.

صادقی در پایان گفت: از تمام عزیزانی که در این مدت در مسیر احقاق حق بازنشستگان همکاری و تلاش کردند، تشکر می‌کنم؛ بازنشستگان کارگری بعد از مدت‌ها انتظار و نگرانی بالاخره در بیست و هفت مرداد تا حدودی به آرامش رسیدند و تا اندازه‌ای از نگرانی‌هایشان کاسته شد. امیداریم باقی مسیر نیز به خوبی و بدون مشکل طی شود.

حقوق شهریورماه بازنشستگان با احکام جدید است|اعلام زمان پرداخت معوقات بازنشستگان

در این باره، مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی نیز گفت: روش‌های تامین منابع، نحوه و زمان پرداخت مابه‌التفاوت ماه‌های قبل نیز در همکاری با کانون‌های بازنشستگان، متعاقباً اعلام می‌شود.

میرهاشم موسوی در نشست با بازنشستگان اعلام کرد: مطابق پیگیری ویژه رئیس جمهور و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احکام جدید مستمری بازنشستگان سایر سطوح، مطابق ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی و مصوبه شورای عالی کار، در شهریور ماه صادر خواهد شد و حقوق شهریور این عزیزان بر مبنای احکام جدید پرداخت می‌شود. همچنین روش‌های تامین منابع، نحوه و زمان پرداخت مابه‌التفاوت ماه‌های قبل نیز در همکاری با کانون‌های بازنشستگان، متعاقباً اعلام می‌شود.

موسوی در این جلسه با تشریح برخی دستاورد‌های سازمان تأمین‌اجتماعی در دوره اخیر، از جمله تسویه بدهی بانکی انباشته این سازمان، توجه به معیشت بازنشستگان را از اولویت‌های اصلی این سازمان معرفی کرد و گفت: در سال جاری در بودجه، بازپرداخت ۹۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین‌اجتماعی پیش‌بینی شده که در حال پیگیری برای تدوین سازوکار‌های تحقق آن هستیم.

وی افزود: رئیس جمهور و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه حل مشکلی که در زمینه افزایش مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین‌اجتماعی پیش آمده بود، تأکیدات و حمایت ویژه‌ای داشتند و خوشبختانه با حمایت مسئولان و تلاش‌های صورت‌گرفته، خواسته بازنشستگان در مورد اعمال مصوبه شورای عالی کار در زمینه افزایش مستمری‌ها، محقق شد.

موسوی همچنین در تماس تلفنی با بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک سیما در این زمینه توضیح داد: قبلا مصوبه‌ای که برای سایر سطوح بازنشستگان عزیز تأمین اجتماعی در هیأت دولت طرح شد، مصوبه‌ای بود که در سایر سطوح، مصوبه قبلی شورای عالی کار را نپذیرفته بودند و تا سقف ۱۰ میلیون تومان ۱۰ درصد بعلاوه ۶۵۰ هزار تومان بود و بالاتر از ۱۰ میلیون تومان افزایش ۱۰ درصد را مصوب کرده بودند که این مصوبه در خرداد ماه به ما اعلام شده بود و ما بر اساس قانون اجرا کردیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: امروز براساس اعلام سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با توجه به اختیاراتی که دولت به وزرای عضو هیأت امنای تأمین اجتماعی داده بود و همچنین با دستور اکید و ویژه رئیس جمهور درباره بررسی و تصمیم جدید برای سایر سطوح؛ آقای زاهدی وفا اعلام کردند که مصوبه شورای عالی کار براساس ماه ۹۶ قانون تأمین اجتماعی پذیرفته شده و انشاء الله ما این مصوبه را براساس ماده ۹۶ و مصوبه شورای عالی کار برای سایر سطوح اعمال خواهیم کرد.

عضو هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: صدور احکام جدید را در شهریورماه انجام می‌دهیم و پرداخت حقوق شهریور براساس احکام جدید صورت می‌گیرد.

منبع: ایلنا|خبرآنلاین

بیشتر بخوانید:

لزوم پرداخت معوقات متناسب‌سازی حقوق «بازنشستگان تامین‌اجتماعی» از مهرماه ۱۴۰۱

واریز مبلغ علی‌الحساب رتبه‌بندی به حساب معلمان آغاز شد (۳۰ مردادماه ۱۴۰۱)

حقوق مردادماه بازنشستگان لشکری واریز شد (۳۰ مردادماه ۱۴۰۱)

وام ۱۲ میلیون‌تومانی سفر به کربلا برای «بازنشستگان تامین‌اجتماعی» + مراحل دریافت وام (۲۹ مردادماه ۱۴۰۱)


اخبار ویژه بازنشسته‌ها در لینک زیر:

instagram.com/bazneshasteh.news

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۹
بازنشسته باشعور
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
لطفآابرازنظرنفرمائیدزیرابرعکس هرآنچه را که گفته میشود یااجرانمی شودویاناقص!!؟ وتاشماازخود راضیهای دروغگووبیسوادید همچنان اینگونه است که تاپایان سال درگیر دریافت حقوق ومعوقه ازفروردین باگرانیها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
خفه یعنی ساکت شو اگر کاریه ای بودید تا الان طول نمی کشیداین حق وحقوق ای بی عرضه ها ازمحجوب تا.....حرف نزنیدبهتره!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
هرچه زودتر بهترچون بااین افزایش اجناس لااقل خریدمایحتاج اساسی را بخریم که هر روزشاهدگرانی وکمبود نباشیم باعملکردغلط شماها به اصطلاح نخبه عقب افتادیم!!!!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
1
1
از همه عزیزانی که جهت حل مشکل حقوق سایر سطوح تلاش کردن صمیمانه تشکر میکنیم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
1
0
ازخدای مهربون عمری باعزت،سلامتی وسربلندی برای همه کسانیکه تلاش کردندتابازنشستگان به حق قانونیشان برسندخواستارم دست حق به همراهتان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
2
0
جناب آقای موسوی عزیز لطف فرمایید حق وحقوق ایثارگران ک

کارگران را هم احیا کنید چون بازنشستگان کشوری وکشوری خیلی وقت است به حقشان رسیده اند متشکرم
دانیال نیامدپور
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
1
0
خبر تان مغایرت با متن دارد پرداخت مابه التفاوت اعلام شد خبری کذب است.
حاج
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
1
0
آیا من نیز شامل میشوم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
تا سال 1402 طولش میکشه تا معوقات بازنشسته ها پرداخت بشه 6ماه تصمیم کبری طول کشید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
1
دستان برسه درمشکتان ۱۰۰ تومان فروردین ماه الان ۱۰ تومان ارزش پیداکرده حتی عورضه اینکه قیمت اجناس رایکعفته ثابت نگه دارید را هم ندارید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
کاسه گدایی دستمون دادین کلاتون رویذارین بالاتر حق خودمونو هم قسطی کردین
امیرعبدالهی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
1
0
سلام و درود برشماآقای حسن صادقی وسرورگرامی آقای دهقان کیا
شیرزاد
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
1
بانام الله پاسدار خون شهیدان....چرا و به چه علت پلیس گشت ارشاد پرتاب کردن خانمی در رشت را برای مردم بسیار بزرگ و قدرتمند ایران توضیح نمی‌دهد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هنوز یادم نرفته سن ۱۶سالگی کربلای ۵بودم .و پدرم شهید شد و بردارم جانباز.ما همگی برای سربلندی و عزت ناموس .ناموس .ناموس رفتیم.پس لطف کنید سریعا این عمل .؟...‌‌!!را توضیح دهید.یاعلی
کشاورز
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
1
حق مسکن هم درست شد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
حق مسکن را چطور پرداخت میکنید
شهروند تهرانی باز نشسته
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
تا حالا مشگل دولت بود و مجلس و معاون اول خیال کنید که از اول سال کسی با این مورد مخالفت نکرده بود و شما هم پرداختها را انجام داده بودید چه فرقی داره که حالا حقوق را به صورت اقساط پرداخت کنید پس یه جایی یک مشگل هست و آن هم در خود تامین اجتماعی .چرا یک جا طلب حقوقی را بعد از ۵ ماه بحساب نمیریزید علت مشخصه خودتون بهتر میدونی در این چند ماه بازنشستگان شاید از کسی قرض کرده باشند و بخواهند یک جا بدهی خود را پرداخت نمایند و........پس اینجا معلوم میشود همه در این کار مقصرند و گناه را گردن دیگری می اندازند از ماست که بر ماست پس دیگه جا نماز آب نکشید.
بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
انشاالله ۵ ماه بعد حدودای عید نوروز..پس اندازه دیگه..
سید
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
خدایی مواظب خودتون باشید.خیلی زحمت کشیدید.عدالت به این میگن؟به خودتون فشار نیارید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
0
تواین پنج ماه این بلارو دولت به سر بازنشسته ها اورد لطفا حتما طلب سازمان رو از دولت بگیرید چون این دولت با بازنشسته های تامین اجتماعی نبود وبرایش مهم نیست که چی به سر ما میاد تو این پنج ماه حسابی شرمنده بچه هامون شدیم چون دولت سنگ جلوی پای بازنشسته ها انداخت .خواهش ما بازنشسته ها این هست که شما طلب سازمان رو تا دیر نشده بگیرید با توجه به مشکلات اقتصادی طلبمون بی ارزش میشه اون وقت فایده ایی نداره متشکریم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۹
0
1
تو رو به خدا برا حداقل بگیرها کاری بکنید بخدا با 6تومن زندگی سخت برای یه از کارافتاده
سردار صدری
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
سلام پدر بیامرز حقوقمان را ۵ ماه هست به ما نمیدن تو بفکر مابه التفاوت هستی
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
حق اکثریت حداقل بگیرها باافزایش پلکانی خورده اکثریت بجای 57 درصد زیر 40درصدافزایش داشتند چونکه دربالا حداقل بگیری نیست کسی ازحق این قشر ضعیف حمایت نمی کند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
چقدرزحمت کشید دولت حامی مظلومان سال راتمام کرد احتمالا حقوق سال اینده رادوسال دیگه بده ممنون بخاطر این همه لطف که نسبت به بازنشستگان دارید نمیدونیم چطور تشکر کنیم فقط باید بگیم بخدا واگذارتون میکنیم خداازتون نگذره که مارو شرمنده خانواده کردید امسال خواستیم دوتادندون دخترمون درست کنیم بااضافه حقوق اونهم موند سال دیگه انشالا باید درد بکشه یاکلان باید کشید
محمدرضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
چه دلیلی بود‌دولت‌فخیمه‌‌می‌خواست‌قانون‌هرساله را‌دوربزند‌وخلق‌قانون‌جدیدبنماید.
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
1
0
خدا پدر و مادر بانیان این امر مهم رو بیامرزه
بخدا که تا حدودی دغدغه ما بازنشسته ها کم شد و تا اندازه‌ای به آرامش رسیدیم
درسته که با این افرایش هنوز زیر ۱۰ میلیون میگیریم ( زیر خط فقر) ولی بازم خدا رو شکر،
احمد رضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
1
2
بابا حکم بازنشستگان را زودتر بزنید تا دولت خواب دوباره ای برامون ندیده ، یک وزیر دیگه هم اگرمثل عبدالملکی بیسواد بیاد گند می زنه به هرچی زحمته که کشیده شده خواهشا حکم ها زودتر بزنید.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
2
باسلام خیلی زحمت کشیدید که حق کارگر بازنشستگان تامین اجتماعی را میخواهید بدهید آنهم بعد از شش ماه البته هنوز 25/: سال۱۴۰۰ مانده
عباس مرادی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
اگر من فقط یک ساعت دیرتر بیمه ام واریز کنم خودت چکار میکنی غیر از این است که 2 برابری جریمه میکنی
فعلا زور قدرت و پول دست شما و الان ظلم کننده ای آشکارا
بازنشسته لشگری
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
دولت بازنشستگان را گرسنه نگه داشته ؛ این سیاست دولت است
فرهنگ
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
1
0
سلام از اقای صادقی ودیکر کسانی که زحمت کشیدن در رابطه با اضافه شدن حقوق بازنشتگان کمال تشکر و سپاسکزاری را داریم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
خجالت آور است بعد از پنج ماه هنوز حقوق بازنشستگان انجام نشده مگر حساب و کتاب اتمی است که انجام نمی شود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
1
0
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که در راه رسیدن به اجرای قانون ما بازنشستگان را همراهی کردندوبه حق قانونی خود رساندند،اجر همگی با خداوند متعال!
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
این که ندهند بهتر است ۵ ماه دیگر صبر کنیم تا معوقات را بدهند اصلا شاید شما بتوانید صبر کنید ولی ما نمی‌توانیم یعنی این پول تا ۵ ماه دیگر ارزشی ندارد همه را یکجا باید بدهند مطمئن باشید با این رویه اعتراض می‌کنیم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
آری به بازنشسته بیچاره که می رسد همیچه کار مسئولین لنگ می زند وهیچ موقع نشده که سر موعد همه حق وحقوق این قشر ضعیف از جامعه پرداخت شود، یا مسئله پایه حقوق است، ویا معوقات ویا بیمه تکمیلی ویا متناسب سازی ولی به قشرهای دیگر جامعه که می رسد همه چیز فوری وسر جای خودش پرداخت می شود، خدا می داند چرا با این قشر اینطور برخورد می شود ، خداوند توفیق دهد به کسانی که برای احقاق حق این قشر ضعیف از جامعه تلاش کردند ومی کنند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
آری به بازنشسته بیچاره که می رسد همیچه کار مسئولین لنگ می زند وهیچ موقع نشده که سر موعد همه حق وحقوق این قشر ضعیف از جامعه پرداخت شود، یا مسئله پایه حقوق است، ویا معوقات ویا بیمه تکمیلی ویا متناسب سازی ولی به قشرهای دیگر جامعه که می رسد همه چیز فوری وسر جای خودش پرداخت می شود، خدا می داند چرا با این قشر اینطور برخورد می شود ، خداوند توفیق دهد به کسانی که برای احقاق حق این قشر ضعیف از جامعه تلاش کردند ومی کنند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
نمایندگان کارگری لطفا نسبت به برآورده کردن حقوق تضییع شده این قشر کاری بکنید
حقوق بازنشستگان که نه توانایی کار کردن دارند با خانوادههای گسترده با بیماریهای مختلف را بعد از 5ماه تصویب کردن و واریزی چه زمانی انجام شود خدا داند
5ماهی که تحقیرآمیزترین رفتارها نسبت به این قشر صورت گرفت بعد هم همیشه دم از احترام به بزرگترها زده میشود
به مسائل درمانی این قشر هیچ توجهی نمیشود باید حضور در مراکزی پیدا کنند که جوانها هم تحمل این مراکز را ندارند
باید مراکزی جهت تفریح با خانواده فراهم شود
باید پزشکانی باشند که از نزدیک با این خانوادهها در ارتباط باشند و در حل مشکل و بیماری خدمات بدهند
باید فروشگاههایی که از قیمت مناسب تر کیفبت بهتر و مواد غذایی که این قشر نیاز دارند فراهم شود
متاسفانه از فرهنگ و تمدن خیلییییی عقب هستیم فقط دست و پا میزنیم برای زنده ماندن و دیگر هیچ
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
جان این دولت بالا بیاد با این تعلل در اجرای افزایش حقوق درسال ۱۴۰۱ و برقراری احکام بازنشستگان تامین اجتماعی و پرداخت مابه‌التفاوت عقب مانده خدایا خودت ریشه این ظالمان و ستمگران را بخشکاند الهی
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
من نمی دونم چرا نوبت به قشر بازنشسته که میرسه دیگه وعده میدن و پول معوقه رو یکجا نمیدن که حداقل بشه به یه زخمی شد آخه این چه کاریه معوقه فروردین مهر بدن لطفا مثل رتبه بندی معلمان یه جا بدین چرا مثل صدقه می‌دین
ناشناس
Germany
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
شمارو به جون عزیزتون قسمتون میدم مطالبات مارو لااقل در 2 مرحله بهمون بدید آخه من چطور میتونم به طلبکارام بگم طلباتونو خوردخورد توی 5 ماه میدم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
1
ما داریم 5ماه ضرر معوقاتمون که نگرفتیم رو میدهیم باز هم صبرکنیم
علی‌
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
ببخشید‌شما‌همیشه‌حرف‌از‌کارگری‌میزنید‌افزایش‌حقوق‌معلمان‌بازنشته‌چطور‌هست‌ایا‌افزایش‌دارند‌یا‌خیر
علیرضا مرتضی قلیچچ
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
چرا من بازنشسته با۶۶سال نتوانم برای دخترم که وام از
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
اونایی که حقوق حداقل میگرفتن هم شامل این طرح میشه یانه
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
0
0
به سازمان تامین اجتماعی بعنوان پیشنهاد جهت تقویت اقتصادی واشتغال تعدادی ازفرزندان بازنشستگان وهم سرمایه برای بازنشستگان ماهی مبلع100000هزارریال از حقوق کسروبه عنوان سهام تعداد بازنشستگان 3600000سه میلیون وششصدهزارنفر ضرب در10هزارتومان معادل 36هزارمیلیاردتومان قشنگ ماهنامه یک کارخانه تولیدی بااشتعال حداقل50نفردکه هم سرمایه پشتبانه وهم اشتغال جوانان باتشکر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
1
0
کدام طرح شامل شما میشه نمک نشناس این همه دولت برای شما خدمت می کند بازم پول می خواهید مگر خرجی۰ ۱روزاز ماه بهت نمی دهد بخور حرف نزن بقیه را روزه بگیری دگه دغه دغه شما ب دولت ارتباطی ندارد یا برو با مفسدان فولاد وبانکها وووو..شریک بشو
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
0
0
دولت مردمی دانشگاهها دارند باز می شوند جیب بازنشستگان خالی کردی با این تورم هر چقدر ک کمک کنی ک فایده ندارد ک بماند خدایش خسته درمانده شدیم بیاید یک ماه از سال ک مدارس و دانشگاه‌ها باز می شود کمتر دزدی کنید بیاید از ما شرم نمی کنید از خدا شرم کنید تفاوت حقوق بازنشستگانی ک طلب دارد در شهریور بپردازیدالهی خداوند رسوا تر اون کند انشاالله
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
0
0
فعلا فیلم جشن بخور بخور در فولاد مبارکه در حال اکران است البته همه جا همین وضعیت را دارد زبرا سود سهم الارث افرادی خاص می باشد وآلوده گی وبیماری وجنگ اعصاب ومردنش سهم مردم البته عدالت به همین روش تعریف شده وخواهد شد مردم فقط باید رأی بدهند واگر رأی ندهند هم خیانت کرده وهم به جهنم می روند
حسن
Luxembourg
۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
0
0
هر کسی گفته معوقات به صورت اقساط پرداخت میشه یا اشتباه کرده یا فقط ازطرف خودش حرف زده نه از طرف 4 میلیون بازنشسته معوقات باید یکجا پرداخت بشه تا التیامی باشه بر زخم روحی روانی میلیونها بازنشسته. که توی این 5 ماه گذشته
مورد ازار و اذیت قرار گرفتن وچه کسایی که با این تاخیر عمرشون به دنیا باقی نبود .
فاطمه موسوی
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
0
2
چرا معوقه فروردین رو با حقوق شهریور پرداخت نمیکنند؟؟
بازنشستگان تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
0
0
هنوز ( 25 /. ) از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با (معوقاتش ) بابت : همسان سازی حقوقها از : پار سال باقی مانده است . لذا تمام کانونها و خانه کارگر و آقای محجوب و ... باید بدون اتلاف وقت و فورا پیگیر اعاده این موضوع مهم باشند . این حق الناس بازنشستگان است و نمی توانند آن را بخورند چون توی گلویشان گیر می کند و خفه شان می کند .
امید ایمانی
United States of America
۱۶:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۳
0
0
واقعا خدا از مسئولین و دست اندرکاران بازنشستگان نگذرد ، با روح و روان قشر بازنشسته بازی کردن کار درستی نیست . این چه مسخره بازیست که درآوردن . اگر حقی دارند پرداخت کنید اگر هم ندارند همانطور که تا حالا حقشون ضایع شده بگید حقی ندارید و تمام . این قایم موشک بازی چیه درآوردید ؟؟؟
Very غلامرضا محمدی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۳
0
0
زحمت کشیدی تشکر ۱۲۰ ساله شوید ممنون...
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
0
0
کاش باهم میداد ن پنج ماه به یه تن دردی بخوره اضافه 5ماه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
0
0
ضرب زدین یه وقت به اونجاتون فشار نیاد بعد از شش ماه هنوز اندر خم یک کوچه اید؟!!!!
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}