۱۷ دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد می‌شود مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی: قفل‌شدن نوسازی تاکسی‌ها به ضرر مردم و محیط زیست است حال و هوای پرشور نمایشگاه بین المللی مشهد در هفته پژوهش | روایت غرفه هایی که میخکوبتان می کند آتش‌سوزی در یکی از هتل‌های مشهد (۱۵ آذر ۱۴۰۱) پاسخ به دردسر‌های شارژ من کارت فرماندار مشهد: تا ۳ سال آینده، مشکل حل نشدنی ویژه‌ای در حاشیه شهر مشهد نخواهیم داشت شهرداری چه دستاورد‌هایی در نمایشگاه پژوهش خراسان رضوی دارد؟ حسابداری؛ زبانِ تجارت، زبانِ زندگی شهروند خبرنگار | نمایی از اولین برف پاییزی مشهد در آذرماه ۱۴۰۱ بهبود مدیریت ترافیک شهر با نصب دوربین‌های جدید نظارتی ارائه ۲۰ عنوان فعالیت نوآورانه خدمات شهری در نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری شهردار مشهد مقدس: شعبه دوم کارخانه نوآوری در حاشیه شهر افتتاح می‌شود صدور رای قطعی برای ۷۴۷ پرونده از ۱۱۰۰ پرونده ایثارگری در شهرداری مشهد مقدس پایان عملیات احداث و تجهیز پروژه پارکینگ هوشمند هشت آباد شهردار مشهد مقدس: اگر بانوان در صحنه نباشند، کشور دچار مشکل می‌شود
خبر فوری
معاون اداره‌کل میراث فرهنگی خراسان رضوی: مشکلی بابت اسکان زائران در مشهد نداریم
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: به طور مجموع با توجه به اقدامات صورت گرفته که در قسمت ادارات دولتی ظرفیت خوبی به ما اعلام کرده بودند و زائران در بخشی از این ادارات اسکان یافته بودند. هیچ مشکلی بابت اینکه کسی بیرون مانده و یا بابت اسکان بلاتکلیف باشد نداریم.

گروه مشهد | شهرآرانیوز؛ یوسف بیدخوری در گفتگو با شهرآرانیوز با اشاره به وضعیت اسکان در مشهد عنوان کرد: برخی از مدارس که خانواده‌ها و کاروان‌ها در آن اقامت دارند تکمیل شده است، اما مدارس و آموزشگاه‌ها، بوستان‌های زائرپذیر، سالن‌های ورزشی و دیگر اماکن اقامتی ظرفیت خالی برای پذیرش مسافر دارد.

وی با اشاره به پیش‌بینی اماکن اقامتی موقت و اضطراری در مسیر‌های ورودی زائران به مشهد یادآور شد: زائران در صورت نیاز به اسکان، با شماره تلفن ۳۷۰۴۵ - ۰۵۱ قرارگاه خدمات‌رسانی به زائران در دهه آخر صفر تماس بگیرند. این شماره تلفن به صورت شبانه‌روزی پاسخ‌گوی زائران است و علاوه بر راهنمایی برای اسکان به شکایت‌های زائران نیز رسیدگی می‌شود.

بیدخوری با بیان اینکه اقدامات خوبی در قسمت ادارات دولتی برای اسکان زائران صورت گرفته، خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی بابت اینکه کسی بیرون مانده و یا بابت اسکان بلاتکلیف باشد نداریم. به نظر می‌رسد موضوع اسکان زائران دهه پایانی صفر را بدون مشکل پشت‌سر گذاشتیم. امیدوارم در سایر قسمت‌ها معضل و مشکل دیگری وجود نداشته باشد. شب گذشته زائران پیاده که محل اسکان نداشتند در بدو ورود به مشهد به سالن‌های شهرداری هدایت می‌شدند که سالن‌های شهرداری نیز تکمیل نشد.

بیدخوری تاکید کرد: با توجه به این که ظرفیت واحد‌های رسمی در حال تکمیل شدن است از ظرفیت مراکز اسکان اضطراری شامل مدارس، بوستان‌های زائرپذیر و سالن‌ها، موکب‌ها و فضا‌های تجهیز شده استفاده می‌شود.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}