خبر فوری

شکست پروژه ساختن جانشین سیدحسین حسینی

  • کد خبر: ۱۴۶۳۲۵
  • ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
شکست پروژه ساختن جانشین سیدحسین حسینی
استقلال دربازی بزرگ مقابل سپاهان از وجود سیدحسین حسینی محروم بود و علی رضایی را در چارچوب دروازه قرار داد. این دروازه‌بان، اما دراین میدان نمره قبولی نگرفت.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، جدال استقلال و سپاهان را که در تاریخ ورق بزنیم به نکته جالبی می‌رسیم. دراین بازی‌های‌ها گا‌ها باشگاه استقلال دروازه‌بان‌های جدیدی را رو کرده که تا سال‌های طولانی توانسته‌اند وظیفه حراست از دروازه این تیم را به خوبی به انجام برسانند.  

وحید طالب لو یکی از همین نمونه‌ها است. حتی سید حسینی حسینی اولین بازی‌های خود را مقابل سپاهان انجام داد و درخشان ظاهر شد.

دربازی عصرپنج شنبه تصور می‌شد که علی رضایی نیز از فرصت بازی بزرگ مقابل سپاهان نهایت استفاده را ببرد و درقفس توری تیمش تبدیل به یک گزینه قابل توجه شود، اما نمایش رضایی در بازی با سپاهان نا امید کننده بود و به رغم آنکه ساپینتو و غلامپور از رضایی حمایت کردند، اما این دروازه‌بان روی ثبت گل اول سپاهان مقصر بود و نتوانست واکنش مناسبی روی شوت امید نورافکن انجام دهد و زمینه ساز شکست تیمش شد.

گرچه مدافعان استقلال نیز دراین بازی نمایش قابل قبولی نداشتند، اما علی رضایی هم یکی از مقصران اصلی بود و درجریان بازی نیز با خوش شانسی دو بار توپ به تیردروازه استقلال خورد تا تعداد گل‌های خورده او دراین میدان از عدد ۲ تجاوز نکند.

با توجه به مصدومیتی که حسینی دارد در بازی با ملوان نیز رضایی دروازه‌بان استقلال خواهد بود و باید دید که آیا این دروازه‌بان موفق خواهد شد دربازی نسبتا راحت‌تری که مقابل ملوان دارد، دروازه تیمش را بسته نگه دارد؟

بدون شک اگر رضایی دربازی با سپاهان عملکرد درخشانی از خود به جا می‌گذاشت می‌شد با اطمینان بیشتری به آینده گلری او در استقلال نگریست، اما دروازه‌بانی که درجریان بازی روی شوت از راه دور نورافکن که زاویه آن چنانی هم نداشت، دروازه‌اش باز می‌شود به این سادگی قابل اعتماد نخواهد شد.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}