مدیر کانال تلگرامی خط هشتم بازداشت شد وزارت راه‌وشهرسازی باید تا پایان سال، طرح تفصیلی بافت پیرامون حرم را تهیه کند ایجاد خیابان مرکزی با دو رود سرویس در خیابان دانش افزایش آلاینده‌های جوی مشهد در روز‌های آتی بیرق عزای فاطمی در حرم رضوی برپا شد تعطیلی سینما‌های مشهد مصادف با ایام فاطمیه برگزاری بیش از ۴۰۰ کارگاه در گام دوم طرح سایبان امید رونمایی از طرح تصویر جامع فرآیندی شهرداری مشهد فروش آپارتمان ۲۵ میلیاردی در مشهد /هر متر آپارتمان متری ۵۰ میلیون تومان صدور کیفر خواست پرونده سلطان جعل مدارک تحصیلی کشور در مشهد هوای مشهد با شاخص ۶۹ در شرایط سالم قرار دارد آمادگی بیمارستان‌های مشهد برای مقابله با بیماری‌های مشکوک خارجی آمادگی اجرای ون کافه‌ها در سطح شهر مشهد ۲۰ شهرستان خراسان رضوی در معرض کانون بحران فرسایش باد پلمپ و جمع آوری ۱۸۰ مرکز نگهداری دام از سطح منطقه ۲ پلمب ۲۳۸واحد آلاینده خدمات خودرویی در مشهد بهره برداری از مجموعه ورزشی شهدای تاکسیرانی در دهه مبارک فجر احداث ۳ کیلومتر کانال سرپوشیده جمع آوری آب‌های سطحی جهت رفع آبگرفتگی‌ها قابلیت دریافت خدمات الکترونیکی از بستر شبکه بی‌سیم در پایانه‌های سطح شهر ترافیک سنگین روی شانه‌های «کوهسنگی»
خبر ویژه
روزگذشته رئیس کمیسیون عمران، حمل ‎ونقل و ترافیک شورای شهر به پایانه مسافربری امام رضا (ع) رفت و در جریان اجرای طرح حذف دلالان از این پایانه قرار گرفت.
به گزارش شهرآرانیوز، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از این پایانه اظهار کرد: پیش از این شرکت‌های مسافربری از وضعیت حاکم بر پایانه گله داشتند و علاوه بر آشفتگی و بی‌نظمی، شاهد حضور پررنگ دلال‌ها بودیم.
وی ادامه داد: به خاطر ایزوله نبودن و نبود گیت، دلالان پیوسته در محل بلیت‌فروشی حضور داشتند.
وی گفت: براساس تجارب موفق اجراشده در ترمینال‌ها و پایانه‌های مسافربری مختلف، تغییر و تحول و ساماندهی پایانه امام‌رضا (ع) با تأکید کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
بهاروند یادآور شد: بر این‌اساس، شرکت‌های فروش بلیت جمع‌آوری شدند و ۱۰ کانتر در هسته مرکزی سالن اصلی پایانه ایجاد خواهد شد.
وی در تشریح مزایای طرح فعلی که در حال اجراست، گفت: به واسطه این طرح، پدیده دلالی به شکل کامل از بین خواهد رفت و مشکل مکانی دفتر‌های شرکت‌های مسافربری که موجب ایجاد شرایط رقابتی ناسالم شده بود نیز برطرف می‌شود.
بهاروند از فروش الکترونیکی بلیت‌های اتوبوس خبر داد و اظهار کرد: بلیت‌فروشی حضوری نیز فقط یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس انجام خواهد شد. وی اضافه کرد: همچنین ساماندهی جلوخان پایانه مسافربری نیز به زودی اجرایی خواهد شد و امیدواریم در مجموع این اقدامات، فضایی زیبنده فراهم شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
علم و فناوری 13981106125849

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}