تحقق ۳ هزار میلیارد تومان از درآمد‌های نقدی شهرداری مشهد «یادمان‌های شهری» بیشترین آثار ارسالی به جشنواره خانه بهار ۹۹ درخواست ۱۵۷ واگن برای خط ۳ قطار شهری مشهد تعیین ۵۰۰ نقطه برای نصب تبلیغات انتخاباتی در مشهد انصراف ۱۲ نفر از انتخابات خبرگان در خراسان رضوی نرم افزار اختصاص اعتبارسوخت ویژه آژانس‌ها به زودی فعال می‌شود افتتاح نخستین هنرستان استعداد‌های درخشان کشور در مشهد رسیدگی به ۵۸۶ پرونده تخلف عرضه کالا‌های اساسی در خراسان رضوی کیفیت هوای مشهد در وضعیت سالم «نه‌دره» در شیب توسعه برگزاری دومین کارگروه ملی زیارت در نیمه دوم اسفندماه در قم ایمن سازی ۴۹ گذرگاه عبور عابران پیاده تا پایان سال در مشهد شکر مشهد؛ حواله هفت تپه کافه پرواز در مشهد افتتاح شد دوشنبه برفی در انتظار مشهد بهسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، هدف سازمان بازآفرینی مشهد مردم صاحب اختیار امور اجرایی شهر هستند برخورد بالابر سنگین به شبکه ۲۰ هزار ولت، علت قطعی برق منطقه قاسم‌آباد تاکنون ۶۹ نفر انصراف دادند خراسان‌رضوی یکی از استان‌های برترحوزه صنایع دستی است
خبر ویژه
عضو کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد گفت: باغ ویژه بانوان بوستان وکیل‌آباد در فضایی با مساحت ۶ هکتار مترمربع در بهار سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش شهرآرا نیوز، حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه جلسه کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر که در منطقه ۹ شهرداری برگزار شد، با اشاره به بوستان وکیل‌آباد، اظهارکرد: مشاور طرح تفصیلی برای این مجموعه ۷ باغ مشخص کرده که تمام اقدامات شهرداری نیز در قالب همین طرح انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه یکی از باغ‌ها، ویژه بانوان درنظر گرفته شده است، گفت: مساحت کل بوستان وکیل‌آباد، ۷۰ هکتار بوده که از این وسعت، ۶ هکتار آن در اختیار بانوان قرار خواهد گرفت.
موحدی‌زاده خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی ساخت باغ ویژه بانوان از اواسط سال گذشته آغاز شده که ۸۰ درصد عملیات مربوط به محوطه انجام شده است.
عضو کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد با بیان اینکه توپوگرافی خاص محدوده پارک وکیل‌آباد و اختلاف ارتفاع سطح سبب شده تا یکی از زیباترین پارک‌های ویژه بانوان شهر را داشته باشیم، افزود: در این بخش مسیر ویژه دوچرخه، رستوران، فضا‌های فرهنگی و ورزشی و ... نیز پیش‌بینی شده است.
موحدی‌زاده در پایان گفت: فاز نخست این پارک در بهار ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد و در اختیار بانوان قرار خواهدگرفت تا گامی امیدبخش و تاثیرگذار در جهت رفاه بیشتر زنان و دختران و پویایی، تحرک و نشاط آن‌ها برداشته شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13981128151151
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}