خبر فوری
شیوه‌نامه نحوه صدور مجوز گردشگری سلامت برای مطب‌ها و دفاتر کار بزودی ابلاغ می‌شود
 مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: شیوه نامه نحوه صدور مجوز گردشگری سلامت برای مطب‌ها و دفاتر کار ارائه کننده خدمات درمانی بزودی ابلاغ می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر اسماعیل خیامی خاطر نشان کرد: در راستای ساماندهی گردشگری سلامت در استان خراسان رضوی و بخصوص در شهر مقدس مشهد که قطب گردشگری سلامت کشور به شمار می‌رود و بر اساس مصوبه کمیته گردشگری سلامت استان، شیوه نامه نحوه صدور مجوز گردشگری سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با همکاری سازمان نظام پزشکی مشهد تدوین شده است که به زودی نهایی و ابلاغ خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: بر اساس مفاد شیوه نامه مذکور تمامی پزشکان و پیراپزشکانی که قصد دارند در مطب‌ها و یا دفاتر کار خود پذیرای بیماران خارجی گردشگر سلامت باشند بایستی با مراجعه به سازمان نظام پزشکی درخواست مجوز نموده و بر اساس فرایندی که پیش بینی شده مجوز مربوطه را از آن سازمان اخذ نمایند.

 

مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: مدت اعتبار مجوز مذکور یکساله بوده و همکاران جامعه پزشکی بایستی قبل از انقضای تاریخ مجوز‌ها نسبت به تمدید آن اقدام کنند.

 

دکتر خیامی تاکید کرد: پس از ابلاغ شیوه نامه، دریافت تعرفه گردشگری سلامت در کلیه مطب‌ها و دفاتر کار منوط به داشتن مجوز بوده و مشکلات نظارتی آن مراکز در تمدید مجوز‌ها تاثیر گذار خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}