محمدرضا کلائی، شهردار مشهد صبح امروز درجمع خبرنگاران ضمن عذرخواهی از جامعه رسانه‌ای كشور به خاطر حواشی روز قبل با استعفای معاون فرهنگی خود موافقت كرد .

به گزارش شهرآرانیوز، شهردار مشهد محمدرضا کلایی، شهردار مشهد امروز در جمع خبرنگاران گفت: اتفاق دیروز فارغ از اینکه زمینه این کار برعهده چه کسی بود، اتفاق نامناسبی بود. من از جامعه خبری عذرخواهی می‌کنم.

شهردار مشهد ادامه داد: بعد از اتفاق دیروز در فاصله کمی، آقای زارعی ابراز تاسف کردند و استعفا دادند. باید سنجبده عمل می‌کردیم. 

وی اظهار داشت: ما باید رفتاری غیر رفتار مرسوم داشته باشیم، استعفای او را پذیرفتم. زارعی اقدام شجاعانه کرد و افکار عمومی را درک کرد من هم فارغ از آن، رکن چهارم دموکراسی یعنی رسانه را قبول دارم.

کلایی گفت: از امروز برای معاونت فرهنگی اجتماعی، سرپرست خواهیم گذاشت. ما در رفتارهایی که داریم باید روی عنصر صداقت و شفافیت کار کنیم. هزینه بابت این امر را بپذیریم حتی اگر به زیان بنده است. باید هزینه این اتفاق را بپردازم.

شهردار مشهد گفت: جامعه خبرنگاری و اهالی رسانه می‌توانند روی شهر مشهد به عنوان نقطه ای که مدیرانش پاسخگو هستند، حساب کنند. من به نوعی با از دست دادن یکی از مدیران شهر، هزینه اش را می‌پذیرم. من هم باید رعایت امور خصوصی را می‌کردم. همه از جمله بنده، باید سهم خودمان را در اتفاقات بپذیریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کوثر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
0
0
به عنوان یک خبرنگار متاسفم که افرادی مثل آقای زارعی سکان دار مهمترین بخش های فرهنگی کشورمون هستن. بعد از این اتفاق تلخ که البته با اخراج آقای زارعی شیرین شد دریافتم که چرا حوزه فرهنگ کشورمون اینقدددددر بی دروپیکر شده. از آقای کلایی شهردار محترم متشکریم که باعث شدند معاونشون خود واقعیش رو نشان بده و به عنوان یک فعال رسانه ای ازشون ممنونم که حرمت اهل رسانه رو حفظ کردن. چه خوب بود همه مسئولین ما گوشی شون رو مذاشتن رو بلندگو تا زیرمجموعه شون با صدای بلند حقیقت وجودی شون رو فریاد بزنن. دست مریزاد آقای کلایی
سرخط خبرها
چندرسانه‌ای 13980426130456
چندرسانه‌ای 13980426111956
ضمائم 13980426085050
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}