«لواندوفسکی-ناشناس» در شبکه نمایش خانگی توزیع شد رونمایی از پوستر مجموعه مستند‌های «ایلستان» | نگاهی متفاوت به عشایر ایران + عکس انتشار ۸۰عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در موسسه انتشاراتی به‌نشر صندوق اعتباری هنر برای اعضای متقاضی مسکن فراخوان داد سینما‌های خراسان رضوی در ۶ ماه نخست سال جاری چقدر مخاطب و فروش داشته‌اند؟ ماجرای «رابرت دنیرو» و تبلیغ پرحاشیه تاکسی اینترنتی! ماجرای توافق اتحادیه نویسندگان هالیوود با استودیو‌ها درباره نام گذاری گروه توپ خانه "۶۱ محرم" حادثه دردناک برای «سوفیا لورن» مشعل همواره فروزان امامت یادی از علی لندی، نوجوان فداکار ایذه‌ای که این ایام سالروز درگذشت ققنوس وار اوست | ریزعلی پیراهن از تن کند و تو تن را ز تن ویژه برنامه‌های دفاع مقدس در شبکه امید + زمان پخش در چرایی جشن امامت مهدی (عج) بعد از شهادت امام عسکری (ع) ۶۱۵ مستند ایرانی متقاضی حضور در هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت» شدند گفتگو با حجت الاسلام  عالی درباره سبک زندگی منتظرانه | امام زمان (عج)؛ مهم‌ترین موضوع حیات تشیع فروش سینما‌های خراسان رضوی در آخرین ماه تابستان ۴۰۰ میلیون تومان افزایش یافت | گیشه داغ شهریور مشهد نگاهی به برخی از شاخص‌ترین آثار ادبیات داستانی جنگ در ایران | پژواک جنگ در ادبیات ایران وقتی دلم خنک می‌شود ترجمه «روان‌شناسی رانندگی» در کتابفروشی‌ها
خبر فوری

ما نیز مردمی هستیم ...

  • کد خبر: ۱۸۴۵۹۵
  • ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
ما نیز مردمی هستیم ...
از همایون باغبانمان پرسیدیم این کریس رونالدو کی می‌باشد که این گونه آتش به جان همه انداخته آمدنش و عارض شد که یکان از فوتبالیست‌های مطرح جهان است که گویا خیلی کاردش می‌برد و خرش می‌رود و حرفش خریدار دارد.

تصدقت گردم نقره جانم
احوال سرکار خوب است؟ آقاجان خوب اند؟ چه حال و اخبار؟ مدت مدیدی از احوالات جنابتان بی خبر بوده ایم و به قول ملای رومی مدتی این مثنوی تأخیر شد.
حالا دوباره قلم به دست گرفته ایم که برای خاطر عزیزتان مجدد بنگاریم. می‌گویم تصدق، از همایون باغبانمان پرسیدیم این کریس رونالدو کی می‌باشد که این گونه آتش به جان همه انداخته آمدنش و عارض شد که یکان از فوتبالیست‌های مطرح جهان است که گویا خیلی کاردش می‌برد و خرش می‌رود و حرفش خریدار دارد.

مدتی است به خدمت یکان از تیم‌های عربستانی در آمده و در حجاز لنگ و لگد زیر توپ می‌زند و حالا قرار است سر بازی‌های آسیایی بیاید ایران نود دقیقه لگد زیر توپ بزند و برود و من بعد ذلک نه خانی آمده نه خانی رفته است. مجازی را هم که ورق می‌زنی هر کسی بر چارپایه‌ای بالا رفته و چیزکی گفته و خلاصه بلبشویی است که بیا و ببین. یکی می‌گوید با فیلترینگش چه کنیم؟ یکی می‌گوید ایتا و بله نصب کند.

یکی می‌گوید آلودگی شهر و بوی بد دم فرودگاه طهران را چه کنیم و از آن طرف هم پیشنهادی داده و نسخه‌ای پیچیده. می‌گویم نقره جانم ما نیز مردمیم.

ما نیز در این خاک که خانه مان است زیست می‌کنیم و امورات می‌گذرانیم. البته که مهمان حبیب خداست و هرکه آید خوش آید ما میراث دار همان پیریم که فرمود هر که در این سرای آمد نانش دهید و از ایمانش نپرسید. البته که باید حضوری این چنین باشکوه و در خور اهالی این مملکت باشد. لکن اگر این‌ها که می‌گویند نقص و عیب است برای ما هم نقص است.

این گونه نباشد که برای خوشایند و توی چشم بودن و به دید دوربین‌ها آمدن مهم باشد و فقط بیاید و برود و شرش کم شود و خلاص. اگر این‌ها برای زیست لازم است که برای ما هم لازم است و اگر خوشایند مهمان است که دم مسئولان هم گرم. آن بنده خدا می‌آید و می‌رود و از در اتاقش می‌آید و توی اتوبوس فیلانش می‌نشیند و توی اتوبان قرق شده گازکش می‌رود تا ورزشگاه و دورباش کورباش خدم و حشمش نمی‌گذارند یک نظر به شهر بیندازد.

دو روز می‌آید و می‌رود و بعدش دوباره همان آش و همان کاسه است و باز ماییم و همان ترافیک و همان هوا و همان جنگیدن برای روز مره. خانم جان، حالا نگویید بعد دوماه کاغذ فرستاده دوباره دارد مثل کنیز حاج باقر غر به جان ما می‌زند. اصلا ولش کنید خودتان خوبید؟ سلامتید؟ آقا جان خوب اند؟ راستی شما فیلم «روز باشکوه» را دیده اید؟ علیرضا خان خمسه بازی می‌کند. ندیده اید حتما ببینید.

به قلم میرزاابراهیم خان شکسته نویس

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}