صدور حکم انضباطی دیدار استقلال تهران و پارس جنوبی عنایتی سرمربی‌گری شهرخودرو خراسان را قبول نکرد بازگشت استقلال تهران و فرهاد مجیدی به سمت دفاع خطی استقلال بازنده بازی با پارس جم می‌شود؟ علی کریمی در آستانه بازگشت به لیگ برتر| جادوگر سرمربی گل‌گهر می‌شود؟ پیشنهاد کاله به فدراسیون بسکتبال برای حضور در لیگ لیونل مسی در بارسا می‌ماند حامد حدادی: در چین اگر از خانه بیرون برویم محروم و جریمه می‌شویم قاب خاطره | تصویری از تیم پیام ۷۵ علی تبریزی، رکورددار قهرمانی پرورش‌ اندام جهان: رشته بدن سازی در صداوسیما دچار حاشیه شد طلای پردردسر کمیل قاسمی! فرش قرمز رقبا برای پرسپولیس سرمربی تیم فوتسال دختران هیئت فوتبال خراسان رضوی: تمرین مخفیانه و غیرقانونی در کار نبوده است گل‌محمدی خواهان بشار رسن، مدیران مخالف تمدید جایگاه متزلزل ساکت الهامی در تراکتور علیرضا بیرانوند عازم بلژیک شد کریمیان: سپاهان قهرمانی را به پرسپولیس هدیه کرد لغو دربی معروف برزیل به دلیل کرونا جلسه سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس لغو شد مجید جلالی اخراج شد
خبر ویژه
نکونام: یکی از پروتکل‌های آلمان و اسپانیا را هم رعایت نمی‌کنیم
یم فوتبال فولاد از شانس‌های کسب سهمیه لیگ قهرمانان محسوب می‌شود و جواد نکونام این فرصت را دارد تا در بازی‌های باقی‌مانده، اهوازی‌ها را دوباره آسیایی کند.
به گزارش شهرآرانیوز، تیم فوتبال فولاد از شانس‌های کسب سهمیه لیگ قهرمانان محسوب می‌شود و جواد نکونام این فرصت را دارد تا در بازی‌های باقی‌مانده، اهوازی‌ها را دوباره آسیایی کند. با توجه به شرایط قرمز اهواز، نکونام تصمیم گرفت اردوی آمادگی تیمش را در تهران برگزار کند تا بازیکنانش شرایط انجام تمرینات گروهی را داشته باشند.

شرایط در اهواز مناسب نبود
جواد نکونام در حاشیه اردوی تیم فوتبال فولاد خوزستان در تهران گفت: از چهارشنبه گذشته توانستیم بازیکنان را دور هم جمع کنیم تا پس از گرفتن تست کرونا از آن‌ها، تمرینات خود را شروع کنیم؛ البته شیمبا دیرتر آمد، ولی باوجود هزینه‌های سنگینی که برگزاری اردو داشت، مدیریت باشگاه و کارخانه قبول کردند تا این کار انجام شود. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: شرایط در اهواز مناسب تمرین‌کردن نبود و با توجه به رفت‌وآمد بازیکنان، تصمیم گرفتیم اردویی را در تهران برگزار کنیم.

قطعا در اهواز میزبان استقلال خواهیم بود
وی در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط اهواز باعث نمی‌شود تا آ‌ن‌ها بازی با استقلال را در شهر دیگری میزبانی کنند، تأکید کرد: قرار نیست بازی تماشاگر داشته باشد. تیم‌ها هم که در هتل هستند، بنابراین مشکلی وجود ندارد؛ البته امیدوارم تا آن زمان، شرایط ایران به‌طورکلی بهتر شود. مردم در اهواز پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و قطعا در همین شهر بنا به خواسته هوادارانمان مقابل استقلال بازی می‌کنیم.

نفر اولی بودم که گفتم مسابقات لغو شود
نکونام درباره مخالفت سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد، مبنی بر برگزاری ادامه بازی‌های فصل جاری لیگ برتر و درعین‌حال تمرین‌کردن این تیم تصریح کرد: به بقیه تیم‌ها کاری ندارم، ولی باید درباره خودمان بگویم که هنگامی که این بیماری آمد، نفر اولی بودم که گفتم نباید بازی‌ها برگزار شود. حالا هم اگر صحبتی می‌کنم برای خودم یا فولاد نیست، بلکه برای جامعه فوتبال است.

یکی از پروتکل‌های آلمان و اسپانیا را هم رعایت نمی‌کنیم
سرمربی جوان فولاد که سابقه چندین سال بازی در اروپا را دارد، درباره برگزاری بازی‌ها در آلمان و شرایط تمرینی اسپانیا گفت: وقتی مجبور کنند که تمرین کنیم، ما هم آن را انجام می‌دهیم. آقایان صحبت‌هایی را می‌کنند که باید بگویم باعث نمی‌شود سرِ من کلاه برود. اسپانیا و آلمان را مثال می‌زنند، درحالی‌که یک بند از پروتکل‌های بهداشتی آن‌ها را نمی‌توانید رعایت کنید. نکونام با ذکر مثال از این موضوع یادآور شد: در اسپانیا بازیکن حق ندارد داخل رختکن برود و دوش بگیرد. همچنین اگر یک بازیکن با اتومبیل خاصی به محل تمرین می‌آید، باید در تمام طول این مدت با همان ماشین به آنجا برود. آیا آقایان می‌توانند چنین‌رفتاری را پیاده کنند؟

راه فوتبال ما کاملا اشتباه جلو رفته است
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از پیشنهاد خود برای تعیین نتایج فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر خبر داد و گفت: نظر شخصی‌ام این است که بهتر بود به لیگ استراحت می‌دادند و اعلام می‌کردند تا ۲ ماه دیگر بازی‌ها شروع شود، آن‌وقت تکلیف باشگاه‌ها مشخص می‌شد. هنوز نتیجه تست کرونا نیامده بود، دعوا بر سر شروع تمرینات آغاز شد. حالا بماند که بعضی از تیم‌ها پنهانی تمرین کرده‌اند. وی تصریح کرد: اگر بخواهم از جنبه فنی صحبت کنم، باید بگویم که لیگ امسال با توجه به تأخیر در شروع و تصمیم فعلی برای برگزاری آن، بیشتر از یک سال و ۲ ماه طول می‌کشد. مگر بازیکن از آهن است که بتواند بدن خودش را در شرایط ایده‌آل نگه دارد؟ نکونام ادامه داد: آقایان فوتبال را با هیچ رشته دیگری مقایسه نکنند، راه کاملا اشتباه جلو رفته است.

اگر پاتوسی نیامد، سازمان لیگ باید بازی با استقلال را عقب بیندازد!
وی درباره نامه باشگاه فولاد مبنی‌بر غیبت آیاندا پاتوسی به‌دلیل عدم پرواز برای بازگشت به تهران گفت: بازیکن ما نیامده است و اگر هم نرسد، قطعا باید سازمان لیگ دیدار با استقلال را عقب بیندازد. آقایان حالا با تصمیمی که گرفته‌اند، فکری برای قرارداد خارجی‌ها کنند. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: مشکل اصلی اینجاست که برنامه‌ریزی بلد نیستیم. مربی خارجی ما گفته است که قراردادم تمام شده و باید برای شروع دوباره فعالیت، به اداره مالیات اسپانیا توضیح بدهد. حالا تکلیف او و ما چه می‌شود؟

استقلالی‌ها به من کلک زدند
نکونام که سابقه پوشیدن پیراهن تیم استقلال را نیز در کارنامه دارد، درباره شکایتش از این تیم به AFC هم گفت: درمورد استقلال هم باید بگویم واقعا یکسری چیز‌ها هست که بد است زیاد پیگیری کنید. آن‌ها طلب قراردادی‌ام را ندادند، سر مالیات هم به من کلک زدند و پرداخت کردند. من همه مدارک را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردم و اولین فرصت که آن‌ها با باشگاه صحبت کنند، می‌دانند چه اتفاقی افتاده است. به باشگاه استقلال گفتم مالیات من هرچه هست خودتان پرداخت کنید، من کاری ندارم. من خودم مبلغی را پرداخت کرده بودم که باشگاه استقلال آن را هم دیگر قبول نکرد. در فوتبال ایران مدیریت نداریم، غیر از آقای آذری و چند نفر دیگر مدیری نداریم. مدیری مثل کی‌روش هم که می‌آید، او را فراری می‌دهیم؛ چون جایمان را تنگ می‌کند.

همه‌چیز را دروغ گفته‌ایم، امیدوارم تعلیق نشویم
کاپیتان سابق تیم ملی ایران درباره اینکه هنوز زمزمه‌های تعلیق فوتبال ایران وجود دارد، گفت: از این نظر که ما فوتبالمان به سلامت و کارایی برسد، من موافق هستم این اتفاق بیفتد؛ چون مجبور می‌شویم درست کنیم. ما آمار مالیات می‌خواهیم بدهیم، دروغ می‌گوییم، می‌خواهیم لیست بدهی بدهیم، دروغ می‌گوییم، در اعلام قرارداد نیز دروغ می‌گوییم. امیدوارم فوتبال تعلیق نشود و همه‌چیز شفاف و درست باشد؛ اما اگر این اتفاق بیفتد، مجبور هستیم درست کنیم. بکوبیم و از اول بسازیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}