خبر ویژه

پایان روز پرکار تاج در شهرآرا

  • کد خبر: ۳۱۸۰
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
رئيس فدراسيون فوتبال بعداز جلسه ‌با استاندار و بازدید از طرح استعدادیابی هئیت فوتبال به تحریریه روزنامه مردم مشهدآمد و روز خبرنگار را تبریک گفت

در روزی که شهرآرا میزبان گروه زیادی از مدیران بود، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در دیداری سرزده از بخش‌های مختلف روزنامه مردم مشهد دیدن کرد.در آخرین روز کاری روزنامه نگاران در این هفته که یک روز پیش از روز خبرنگار است تحریریه شهرآرا ورزشی میزبان افراد زیادی بود، از مدیران برجسته استان و شهر بگیرید تا مردمی که بی ریا به تحریریه آمدند تا روز خبرنگار را تبریک بگویند.
آخرین نفری که روز گذشته به شهرآرا آمد نفر اول فوتبال ایران در حوزه اجرایی است. مهدی تاج که به بهانه برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر به مشهد آمده است عصر دیروز مهمان سرزده تحریریه روزنامه شد و در جریان روند کار و تولید محتوای روزنامه قرار گرفت.این همه در حالی بود که رئیس فدراسیون فوتبال روز پرکاری را در مشهد سپری کرده بود. او یک روز بعد از مراسم قرعه کشی لیگ برتر در مشهد ماند تا جلسه مهمی را با استاندار خراسان رضوی برگزار کند. تاج در این جلسه که ظهر دیروز در دفتر رزم حسینی انجام شدو احسان اصولی رئیس هئیت فوتبال استان هم حضور داشت درباره مسایل مختلف فوتبال استان با استاندار خراسان رضوی به بحث و تبادل نظر پرداخت. آمادگی ورزشگاه امام رضا (ع) جهت میزبانی مسابقات فوتبال لیگ برتر، روند آماده سازی و بهسازی ورزشگاه ثامن الائمه(ع)، ورود بانوان به استادیوم ها ، وضعیت تیم فوتبال شهر خودرو خراسان رضوی و شرایط تیم فوتبال و فوتسال بانوان استان در لیگ برتر و دسته یک از جمله مسایلی بود که در این جلسه مطرح شد و دو طرف دیدگاه های خود را در رابطه با آن عنوان کردند. مهدی تاج پیش از آمدن به روزنامه شهرآرا ازبرنامه استعدادیابی هیئت فوتبال در حاشیه شهر هم دیدن کردو در جریان این پروژه مهم قرار گرفت. نقطه پایان روز پرکار تاج حضور در تحریریه شهرآرا ورزشی بود. رئیس فدراسیون فوتبال که روزگاری مدیر مسول روزنامه جهان فوتبال بود و به قول خودش «از رسانه سر در می آورد» پس از بازدید از شهرآرا ورزشی و توضیحاتی که ارائه شد این روزنامه را در سطح ملی و فرااستانی توصیف کرد وپیشنهاد داد با توجه به کیفیتی که ارائه می‌شود، روزنامه در سطح کشوری نیز توزیع شده و نگاه ملی در مدیریت آن دیده شود.وی با تمجید از ویژه نامه شهرآرا برای جام جهانی و نیز تولید سر رسید ورزشی مشهدابراز امیدواری کرد که روزنامه در آینده در سطح کشور توزیع شود تا مخاطبان ملی هم پیدا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}