خبر ویژه

آخرین اخبار از واریز پول فروش سهام عدالت + جزئیات

  • کد خبر: ۳۶۵۶۷
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  • ۸۴
آخرین اخبار از واریز پول فروش سهام عدالت + جزئیات
درحال‌حاضر ارزش برگه‌های ۵۳۰ هزار تومانی سهام‌عدالت به حدود ۲۰ میلیون و ارزش برگه‌های یک‌میلیونی حدود ۴۰ میلیون تومان رسیده و این یعنی مشمولان به ترتیب می‌توانند ۲۴ میلیون و ۱۲ میلیون تومان از سهام عدالت خود را بفروشند.

به گزارش شهرآرانیوز، مشمولان سهام عدالت از ۱۸ مرداد همزمان با عید غدیر می‌توانند ۳۰ درصد دیگر از سهام عدالت خود را از طریق کارگزاری‌ها بفروشند. پیش از این ششم خردادماه در نخستین مرحله آزادسازی سهام عدالت امکان فروش ۳۰درصد از کل ارزش سهام برای مشمولان فراهم شده بود و از ۱۸ مرداد، آن‌ها می‌توانند تا ۶۰ درصد سهام‌شان را بفروشند.


درحال‌حاضر ارزش برگه‌های ۵۳۰ هزار تومانی سهام‌عدالت به حدود ۲۰ میلیون و ارزش برگه‌های یک‌میلیونی حدود ۴۰ میلیون تومان رسیده و این یعنی مشمولان به ترتیب می‌توانند ۲۴ میلیون و ۱۲ میلیون تومان از سهام عدالت خود را بفروشند. هر چند هنوز خیلی از مشمولانی که ۳۰ درصد اول سهام‌عدالت خود را فروخته بودند در انتظار واریز پولشان هستند.

 

دلایل احتمالی واریز نشدن پول فروش سهام‌عدالت

حسین‌فهیمی سخنگوی ستاد آزادسازی سهام‌عدالت می‌گوید تا پایان تیر ماه حدود دو میلیون و ۱۰۰هزار نفر از مشمولان سهام‌عدالت، درخواست فروش ۳۰درصد از سهام خود را ثبت کرده‌اند که تاکنون که تاکنون سهام یک‌میلیون و ۲۰۰هزار نفر از آن‌ها فروخته شده و در این‌بین حدود ۹۰۰هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام‌عدالت هستند. آخرین آمار از واریز پول‌فروش سهام‌عدالت نشان می‌دهد از مجموع دوهزار و ۷۵۰میلیارد تومان سهام فروخته شده، حدود دوهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب مشمولان واریز شده و ۱۵۰میلیارد تومان آن باقی‌مانده است.


شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرده با توجه به اینکه مشمولان سهام‌عدالت به صورت حضوری و الکترونیکی در بازار سرمایه احراز هویت نشدند و تنها از طریق ارائه شماره شبای بانکی و تلفن‌همراه به‌نام خود فرد احراز هویت آن‌ها انجام شده است، بنابراین مشمولانی که اطلاعات هویتی آن‌ها با کوچک‌ترین مشکلی روبه‌رو بوده از مرحله سفارش‌گیری حذف شده‌اند. این افراد باید با مراجعه به سامانه سهام‌عدالت یا با مراجعه به کارگزار خود مشکل هویتی خود را برطرف کنند.


مواردی وجود دارد که شماره شبای بانکی تعدادی از مشمولان اشتباه، راکد یا مسدود بوده و به همین علت این وجوه به حساب آن‌ها واریز نشده است و این افراد نیز باید اطلاعات بانکی خود را اصلاح کنند.


یکی از دلایل کم بودن ارزش سهام عدالت مربوط به کسانی است که مالک اولیه سهام‌عدالت فوت شده و پس از انحصار وراثت مبلغ‌اولیه بین چند نفر تقسیم شده و به هر کدام از ورثه، مبلغ کمتری به ارث رسیده است.


دلیل دیگر واریز پول کمتر این است که هنوز کل سهام فرد فروخته نشده و پس از فروش مابقی سهام‌عدالت باقی‌مانده پول آن واریز خواهد شد.


روح‌الله میرصانعی دبیر کانون کارگزاران بورس می‌گوید سفارش‌های سهام‌عدالت توسط کارگزاری‌ها گرفته و ارجاع می‌شود، اما درحال‌حاضر ابهاماتی در اجرای سفارشات سهام‌عدالت وجود دارد که ممکن است چند روز زمان ببرد تا کارگزار با ناظر هماهنگ کند و فروش انجام دهد. برخی از کارگزاران هم فرآیند فروش را انجام داده‌اند، اما نتوانستند گزارش را ار سپرده‌گذاری در مورد این‌که فروش به چه نحوی توزیع و بین مشتریان تقسیم می‌شود را دریافت کنند.

 

آمار فروش سهام‌عدالت در برخی کارگزاری‌ها

مسئولان کارگزاری‌های مختلف هرکدام در مصاحبه‌هایی جداگانه با خبرگذاری‌ها از وضعیت فروش سهام‌عدالت و واریز پول آن به حساب مشتریانشان خبر داده‌اند. در اینجا آمار ارائه شده توسط ۹ کارگزار بانک ملی، بانک ملت، بانک کشاورزی، مفید، آگاه، بانک ملی، بانک آینده، بانک انصار، بانک صادرات و کیان را جمع‌آوری کرده‌ایم.


مدیر معاملات کارگزاری بانک‌ملی گفته ۹۵درصد سهام‌عدالت افرادی که بانک‌ملی را انتخاب کرده بودند، فروخته شده و ۷۰درصد واریزی‌ها هم انجام شده‌است. آنطور که مژگان ارجمند اعلام کرده، بخش بزرگی از واریزی‌ها درنیمه تیرماه به مبلغ ۶۰۰میلیارد تومان بوده‌است.


مهدی پورستار مدیرعامل کارگزای بانک‌ملت می‌گوید تمام درخواست‌های فروشی که تا روز ۱۸ تیرماه از سوی شرکت سپرده‌گذاری تایید شده و لیست‌فروش و واریز آن برای ما ارسال شده‌است، فروخته شده و وجوه آن پرداخت شده‌است. به گفته پورستار، حدود ۳۵۰ میلیارد تومان تا به حال به حساب سهام‌داران واریز شده، که حدود یک میلیارد تومان آن به علت نقض اطلاعات سهام‌داران برگشت خورده‌است.


مدیرعملیات اوراق‌بهادار کارگزاری بانک کشاورزی می‌گوید تا به الان ۱۱۰میلیارد تومان در قالب پول سهام‌عدالت برای سهام‌داران واریز کردیم. سهام‌عدالت کسانی که در روز‌های ششم تا دهم خرداد درخواست خود را ثبت کرده‌اند فروخته شده و این افراد پول سهام خود را به صورت کامل دریافت کرده‌اند و در حال فروش سهام‌عدالت مشمولانی هستیم که درخواست خود را بعد از این تاریخ ثبت کرده‌اند. کارگزاری مفید اعلام کرده تا پایان تیرماه، سهام عدالت ۵۲هزار و ۶۴۰نفر از مشمولان را فروخته که ارزش آن ۱۰۸میلیارد تومان بوده‌است. از این رقم حدود ۸۰میلیارد تومان در ۱۴ نوبت به حساب مشمولان واریز شده و مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان به دلیل مغایرت حساب از سوی بانک برگشت داده شده است. همچنین واریز مبلغ ۲۸ میلیارد تومان نیز در انتظار دریافت اطلاعات حساب افراد از سوی سپرده‌گذاری مرکزی است.


کارگزاری آگاه اعلام کرده در نخستین نوبت واریزی ۸۵۰میلیون تومان از طرف کارگزاری آگاه در روز چهارم تیرماه به حساب سهام‌داران واریز شد. براساس آخرین اظهارات مدیرعامل این کارگزاری، طی پنج‌مرحله مبلغ ۸۷میلیارد تومان فروش انجام شده که در چهار مرحله ۷۱میلیارد تومان به حساب مشتریان واریز شده‌است.


مدیرعامل کارگزاری آینده می‌گوید در مجموع این کارگزاری در چهار نوبت سهام متقاضیان را به ارزش شش‌میلیارد و ۹۲۴ میلیون تومان فروخته که تنها ۷۹ میلیون تومان آن معادل یک درصد از کل فروش به حساب سهامداران واریز شده. احمد اشتیاقی می‌گوید شش‌میلیارد و ۸۴۵میلیون تومان پول فروش سهام‌عدالت قرار است این هفته به مشتریان برسد.


مسئول پذیرش مشتریان کارگزاری بانک انصار می‌گوید سهام ۲۵هزار نفر به فروش رفته و پول آن واریز شده، برای پنج‌هزار نفر باقی‌مانده به علت نقض اطلاعات پرداختی انجام نشده است. قرار است شرکت سپرده‌گذاری تا پایان هفته لیستی از اطلاعات پنج‌هزار نفر باقی‌مانده را بدهد که ببینیم مشکل کجاست.


مهدی‌کباری مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات می‌گوید ما پول سهام‌عدالت بیش از ۹۵درصد از سهامداران را واریز کرده‌ایم و ممکن است در این بین برای تعدادی از سهامداران به علت نقض اطلاعاتی مثل شماره‌ملی، حساب و شبا پرداخت نشده باشد.


جدول فروش سهام‌عدالت که توسط کارگزاری کیان منتشر شده نشان می‌دهد این کارگزاری تا ۲۲ تیرماه سهام‌عدالت حدود ۱۵ هزار نفر را به ارزش پنج‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته و به حساب مشمولان واریز کرده‌است. همچنین این کارگزاری سهام‌عدالت برخی مشمولان را در ۲۵و۲۸ تیرماه فروخته و در انتظار اعلام فهرست توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی است.


واکنش‌ها به فروش سهام‌عدالت در فضای مجازی

نظراتی که کاربران در فضای مجازی منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد وضعیت واریز پول فروش سهام‌عدالت کمی وخیم‌تر از آن است که کارگزاری‌ها و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی می‌گویند. برخی از آن‌ها می‌گویند بعد از ۵۰ روز هنوز مبلغی در ازای فروش سهام‌عدالتشان واریز نشده است. برخی می‌گویند مبالغ واریز شده خیلی کم و در حد کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است. برخی از کاربران گفته‌اند بعد از تماس با شماره ۱۵۶۹ متوجه شده‌اند سفارش فروش‌شان ثبت نشده. برخی هم از دلایل مطرح شده برای واریز نکردن پول سهام‌عدالت پیچیدگی و مشکل وجود نداشت، اما برای واریز فروش می‌گویند شماره شبا اشکال دارد؟


یکی از کاربران نوشته «من هفتم خردد درخواست فروش ۳۰ درصد را به بانک قوامین دادم، واریزی‌هایش ۱۰هزار تومان و ۵هزار تومان بوده و نوشته علی‌الحساب!» یکی دیگر از کاربران نوشته «پست بانک بعد از ۶۰ روز برای من ۲۴ هزار تومان واریز کرده‌است. من اگر لازم نداشتم که سهامم را نمی‌فروختم» شخص دیگری می‌گوید «قرار شد یک هفته تا ۱۰ روز پول واریز کنند. بانک مسکن الان یک ماه است فروختم، ۱۰روز پیش یک ۱۹۰ هزار تومان و یک ۱۰ هزار تومان واریز کرده است.» یکی از مشتریان بانک ملت می‌گوید «۲۴تیر درخواست فروش به بانک ملت دادم، اما هنوز هیچی از بانک ملت دریافتی نداشتم.» از جمله کسانی که به واریز مبلغ کم اعتراض داشتند می‌توان به کاربری اشاره کرد که می‌گوید: بعد از ۵۰ روز دیروز بانک ملی ۷۰ هزار تومان واریز کرد. این می‌تواند امیدی باشد برای واریزی بقیه پول.


یکی از کاربرانی که بعد از مدت‌ها متوجه شده سفارشش ثبت نشده بوده است، می‌گوید من از بانک توسعه تعاون فروختم، ۴۰ روز معطل شدم بعد فهمیدم اصلا درخواستم را ثبت نکردند. رفتم از طریق کارگزاری مبین فروش زدم و در ۱۰ روز پنج‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به حسابم واریز کرده است.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸۴
در انتظار بررسی: ۴
غیر قابل انتشار: ۴
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
9
بانک مسکن انگار خبری نیست لطفا پیگری کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
5
29
مژگان ارجمندچردروغ میگی بانک ملی واریزکردمن الان 2ماه فروختم ازطریق ایوابانک ملی فقط 39تومن واریزی داشتم کجا کامل واریزکردین همش کارتون کلک دروغ
فاطمه
United Arab Emirates
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
من بانک ملی خرداد ماه از ایوا ثبت نام کردم سهامم452هزارتومنیه تا الان 4میلیون تومان واریز کرده دمش گرم خداکنه ی مرحله دیگ واریزکنه خداجون خخخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
باورنکن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
4
17
من و خواهرم ۱۰ خرداد با هم درخواست فروش دادیم بانک تجارت و بانک صادرات برا سهام ۵۳۲ هزاری برا من بعد ۴۵ روز و ۵۰ روز ۳۳۰۰ واریز کردن برا خواهرم طی چهار مرحله ۴۷۰۰! کسی میدونه بانک تجارت بازم واریز میکنه یا نه؟آخه چرا درست جواب نمیدی بانک تجارت؟مگه ۳۰ درصد میشه ۳۳۰۰؟بعد دوماه باید ۴بیشتر واریز میکردن چرا دروغ تحویل میدین آخه؟خدا رو خوش نمیاد ما هم محتاجیم که فروختیم!
حامد حاجیوند.دورود لرستان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
بروبابا ما ۱۰۰۰تومنم واسمون نیومده تو منتظری بازم واسط بیاد بابا تودیگه خیلی پیمونت جاداره برو پی زندگیت کلاهتو مرتب پرت کن پیش ابرها پسرجون برو
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
3
25
بانک ملی خجالت بکش بیشتر از دو ماه شده ۷۰ واریز کردی اگه حسابم مشکل داشته چرا این مبلغ رو واریز شده برا بقیه پولم حالا مشکل پیدا کرده؟؟؟
خدابخش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
2
32
تف به صورت هرکه دروغ بگه هرکه دروغ بگه شرف نداری هرکه دروغ بگه غیرت وجدان ندارم هرکه دروغ بگه به کرنا مبتلا بشه بره زیر خاک انشالله امین یا رب المین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
4
21
بخدا کارگذاری ملت داره دروغ میگه ۱۸ خرداد فروختم ۱۰۰ تمن داده مدتی قبل کنجکاو شدم به سعدی بفروشم ولی گفت کارگذار ملت در حال فروش سهامم است پس یعنی مدارکم مشکل نداره اینا دروغ میگن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
15
بانک ملی فروختم پنجاه پنج تومن امد سهام یک میلیونی بقیه نیومد لطفا پیگیری کنین
شماره ملی
2130541453
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
21
خاکبرسرتون با این واریزیتون ۷۰تومان بود سهاممون خخخخخخجالت بکشیم بابا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
4
5
سلام بالای چهل روز میشه تو بانک پارسیان شعبه شریعتی همدان 30درصد سهاممو واسه فروش کم کردم بعداز کلی صبوری 40تومن ریختن خواهشا پیگیری کنید
sam
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
4
سلام من که سهاممو نمیفروشم اصلا.ولی نمیدونم چی فکر کردین که اینجوری حرف میزنین اصلا تا زمانی که اطلاعات نادرست باشن تو سامانه ثبت نمیشن...
اسی اهواز
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
3
7
من سهام توکارگزاری مفید انجام دادم نزدیک یه ماه یه ریال هم به حسابم نیامد چکار کنم کجا برای پیگیری مراجعه کنیم کافی نت. بانک دفترپیشخوان کجا اخه این همه دروغ چرا مردم کم درد دارند این هم بلا روش ... مردم میخندی یه دردی دوا کن الان میگید با سهام وام بهتون میدیم با یه سال بازپرداخت.
بهرام روح نوا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
10
از ۷ خرداد فروش کردم تو بانک صادرات امروز ۸ مرداد ماه هستش حسابم فعاله چون کمک معیشتی رایانه به همین شبا واریز میشه وام یک میلیونی همین شماره واریز شد سود سهام به هم شماره واریز میشه شبا درسته کد ملی تلفن احراز هویت حصوری شدم بعد سجام کد بورسی دارم اخه چیه چرا واریز نمیشه دو ماه بیشتر شده بانک صادرات بانک میگه مدارک درسته ولی واریز پول دست مانیست الان نمیدانم اصلا واسه فروش ۳۰ درصد من اقدام شده یا نه یه راهنمایی کنید ۱۵۶۹ میگه کارگزار نداری مگه من تو بانک صادرات نفروختم مگه صادرات کارگزاری نداره خسته شدیم دیگه رفنم بانک میگم لعو فروش بده اگه واریز نمیشه میگه نمیشه در کل هیچ کس ودستگاهی جوابگو نیست خدا ازتون نگذره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
2
15
۱۸ خرداد ماه به کارگذاری بانک ملت خانواده ای فروختیم تا الان ۳نفرمون نفری ۳۰۰ هزار اومده اونم در دو نوبت چهارشنبه هر هفته """""حالا اقای مهدی پورستار چرا چرا چزا میگی تا ۱۸ تیر همه فروش ها رو دادیم واگر مال ما مشکل شبا وفلان داشت چرا ۳۰۰ رو دادین واگر درست بوده چرا کامل ندادین """""با صداقت حرف بزنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
0
11
اصلاحیه:تاریخ ۱۸ خرداد ماه من وخانواده ام به بانک ملت کوهچنار فارس فرختیم تا الان دونوبت ودو چهارشنبه نفری حدودا۳۴۰ هزار اومده حالا سوال:اقای مهدی پورستار شما میگین تمام درخواست ها تا تاریخ ۱۸ تیر کاملا به مردم داده شده پس چرا مال ما داده نشده واز طرف دیگر اگر مدارکم مشکل داره چرا این ۳۴۰هزار رو دادین ""درضمن من مدارکم کاملا صحیح میباشد بررسی کردم از چند ناحیه """لطفا بررسی کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
1
3
۶۰ روزه بانک مسکن رفتم قرداد فروش بستم تا امروز ریالی نریختن تف به ذات این دروغگوها مردمو خوب بازی میدن مسولین بخوابید داروغه بیداره شما به فکر اختلاصتون باشین با تشکر
ناشناس
United Arab Emirates
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
بانگ کشاورزی میگه اونایی که ششم تا دهم فروختن پولشان را کامل دریافت کردن به زور سه میلیون ریخته درحالی که که به بعضی بانگ ها پنچ میلیون بیشتر ریختن خدایا خودت به داد مان برس ارزش سهامم ۵۳۲ هزار تومانه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
2
والا برامن امروز صبح بانک رفاه هزاروهشصدتومن واریز کرد مگه اینم پوله..بعد ساعت یازده هفده هزارتومن واریز کرد شرمم میشه از بانک رفاه خیلی نامرد هستید که پول ما فقی فقرا رو میخوریز
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
5
کارگزاری سپه بعد۶۰ روز۱۰۰تومن ریخت.خداییش خیلی لطف کرد مونده بودم پول نون ازکجا بیارم.نخستین بانک ایرانی ماشالله مستحق مدال طلا هستی.مطمئن باش اینطورادامه بدی جای بانکهای سوئیس رو میگیری فقط یه کم به حوصله تر که خدایی نکرده چشمت نزنن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
3
8
سلام چرا بانک ملی دروغ میگی تا الان یه هزارتومن هم واریز نکردی برام بخدا الان یک ماه نیم شده حتا دریق از یقرون من بایت چیکار کنم یکی بهم بگه
مشتری بانک ملی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
سلام دوست عزیز شما لطفا برای بر رسی شماره شبا و شماره تلفن همراه خود اقدام نمایید،چون بنده هم به بانک ملی فروختم بعد از ۱۴ روز در مرحله اول ۳میلیون ۸۰۰هزار تومان واریزی داشتم.
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
2
5
بانک ملت فقط حرف مفت میزنه چراپس اول ثبت نام خردادماه گفتند۷روزه بحساب واریز میشه اینبکنار !!!!
تاص۸خرداد۵۰۰نفردرمیون واریز کردن وچراحرف جدیدنمیزنن چراحرفتکراری نشرمیکنید !!!!!
۱۸خردادبه بعدجزسهامداران نیستند یاالباقی رابالا کشیدید!!!!
۲۰خردادفروختم بانک ملت همه چیزواطلاعاتم درسته سجامم ثبت نام دترم ۳۰تیر۲۴تومان واریز شد وامروز۹مرداده شده۵۱روزواقعاچکارکنم احتیاج نبودنمیفروختم !!!!
کارکزاری بانک ملت ۴۶۱۱۶۰۰هرچی زنگ میزنم جوابگونیست تلفن بابدبختی باید تماسبگیری داخلی مالی یابالا۱۵نفردرانتظارنگه میداره نزدیک نوبت پاسخگویی میشه ارتباط قطع میشه یاابدختی تماس میگیریم میگه همه اپراتورهامشغول میباشداینشدجواب کارکزاری!!!!!
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
بخدا تا الان بانک ملی واسه منم ی قرونی واریز نکرده ، از طریق برنامه ی ایوا ثبت نام کردم حتی کد رهگیری بهم داده ولی دریغ از ی ریالی ، درست نیست اینطوری بخدا
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
3
6
بانک ملت فقط حرف مفت میزنه چراپس اول ثبت نام خردادماه گفتند۷روزه بحساب واریز میشه اینبکنار !!!!
تاص۸خرداد۵۰۰نفردرمیون واریز کردن وچراحرف جدیدنمیزنن چراحرفتکراری نشرمیکنید !!!!!
۱۸خردادبه بعدجزسهامداران نیستند یاالباقی رابالا کشیدید!!!!
۲۰خردادفروختم بانک ملت همه چیزواطلاعاتم درسته سجامم ثبت نام دترم ۳۰تیر۲۴تومان واریز شد وامروز۹مرداده شده۵۱روزواقعاچکارکنم احتیاج نبودنمیفروختم !!!!
کارکزاری بانک ملت ۴۶۱۱۶۰۰هرچی زنگ میزنم جوابگونیست تلفن بابدبختی باید تماسبگیری داخلی مالی یابالا۱۵نفردرانتظارنگه میداره نزدیک نوبت پاسخگویی میشه ارتباط قطع میشه یاابدختی تماس میگیریم میگه همه اپراتورهامشغول میباشداینشدجواب کارکزاری!!!!!
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
2
بانک ملت فقط حرف مفت میزنه چراپس اول ثبت نام خردادماه گفتند۷روزه بحساب واریز میشه اینبکنار !!!!
تاص۸خرداد۵۰۰نفردرمیون واریز کردن وچراحرف جدیدنمیزنن چراحرفتکراری نشرمیکنید !!!!!
۱۸خردادبه بعدجزسهامداران نیستند یاالباقی رابالا کشیدید!!!!
۲۰خردادفروختم بانک ملت همه چیزواطلاعاتم درسته سجامم ثبت نام دترم ۳۰تیر۲۴تومان واریز شد وامروز۹مرداده شده۵۱روزواقعاچکارکنم احتیاج نبودنمیفروختم !!!!
کارکزاری بانک ملت ۴۶۱۱۶۰۰هرچی زنگ میزنم جوابگونیست تلفن بابدبختی باید تماسبگیری داخلی مالی یابالا۱۵نفردرانتظارنگه میداره نزدیک نوبت پاسخگویی میشه ارتباط قطع میشه یاابدختی تماس میگیریم میگه همه اپراتورهامشغول میباشداینشدجواب کارکزاری!!!!!
عسکری
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
2
باسلام بنده درتاریخ ۱۳خردادسهام عدالتم راحضوری دربانک رسالت درخواست فروش دادم شماره موبایل بنام خودم شماره شبامشکلی نداره چون دارم باهاش کارمیکنم تاامروزکه۸مردادهست هیچی بحسابم واریزنشده تماس میگیرم ۱۵۶۹میگه کارگزارناظرنداری میرم بانک میگن اسمت ردکردیم کارگزاری گنجینه سپهربه اونازنگ میزنم میگن اسم شماتوی لیست نیست بعداز۲ماه تکلیف من چیه ؟خیلی جالبه رئیس بانک ازمن میپرسه به نظرت چی شده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
1
بابا ایول به بانک سپه بعد 50 روز شرمنده کرده مارو یه 5هزارتومان ریخته بایه 2تومان موندم چجوری خرجش کنم کسی قرضی اگه خاس تعاروف نکنه بخدا ناراحت میشم! بابا ایوحناس اگه لازم نمیداشتم که نمیدادم بخدا بترسید از فردا قیامت دروس نیس به ولاه
حامد حاجیوند.دورود لرستان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
4
اقا چرا بانک تجارت رو اسم نبردی توسایتت توی بانکها ما ۷۰ روزه بنده تو محلمون دورودلرستان ۱۳ نفریم که هیچ کدوم واریزی نداشتیم حتی ۱۰۰۰ تومن همه اطلاعاتمون همه به بانک مراجعه کردیم صحیح است از بانک تجارت لطفا بگید خونمونو کرده تو شیشه اشتباهی کردم که به مقدسات دیگه به بانک تجارت اطمینان نکنم.ما راضی نیستیم خدا هم راضی نباشه از عوامل بانک تجارت
موسی
United States
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
1
6
چرا دارین دروغ میگن...کدوم پولی برای مشتریان و سهامداران واریز کردین..
جواد
-
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
2
2
چراباعرض پوزش اینقدردروغ میگید من یک فرده معلول زهنی هستم ک چندبار خواستم ازاین همه بدبختی خودم وبچه هایم رابکشم وعلاهم که سهامم رافروختم تابتوانم خرج بچه ی راکه بابدبختی بزرگ کردم وفرستادم خدمت سربازی تا امسال شما مسعولها بتوانیدبراهتی دروغ دزدی کنید رابدم چراپولمن رانمیدیدچرامگرمسلمان نیستید دراسلام عزیزدروغگو دشمنخداست پ

ازقویه مهترمه قضایه خواهش میکنم به این مثعلیه مهم ورودکنن
جواد
-
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
1
چراباعرض پوزش اینقدردروغ میگید من یک فرده معلول زهنی هستم ک چندبار خواستم ازاین همه بدبختی خودم وبچه هایم رابکشم وعلاهم که سهامم رافروختم تابتوانم خرج بچه ی راکه بابدبختی بزرگ کردم وفرستادم خدمت سربازی تا امسال شما مسعولها بتوانیدبراهتی دروغ دزدی کنید رابدم چراپولمن رانمیدیدچرامگرمسلمان نیستید دراسلام عزیزدروغگو دشمنخداست پ

ازقویه مهترمه قضایه خواهش میکنم به این مثعلیه مهم ورودکنن
محمود
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
0
سلام‌ من ۱۳ خرداد سهامم زو به بانک‌ انصار فروختم و تا امروز ۱۰ مرداد حتی یک ریال یرام نزیختن تمام اطلاعات حسابم و شماره تلفنم درسته ۱۵۶۹ زنگ زدم میگه کارگزارت بانک انصاره من معلولم و شدیدا به این پول نیاز دارم ازتون عاجزانه درخواست دارم پیگیر کارگزاری انصار بشید و مسئول کارگزاری بانک انصار اعلام کرده برای سهام پانصدی سه میلیون و دویست واریز کردیم و سهام یک تومنی ۶ میلیون الان ارزش ۳۰ درصد سهام یک تومنی ۱۱ میلیون میشه اخه چرا پنج میلیون کمتر واریز کردن بانک ملت برای سهام پانصدی پنج میلیون به بالا واریز کرده چرا کسی نیست اینارو مورد بازخواست قرار بده چرا نصف مبلغ سهام رو برداشتن اخه حق من معلول که دستم از زمین آسمون کوتاست خوردن داره خدایا دردمو به کی بگم؟؟؟ایا کسی هست منو یاری کنه و حقمو بگیره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
4
والا تو بانک ملی ثبت فروش زدم تقریبن دوماه پیش الان خورد خورد داره برام می ریزه داره میریزه داره می ریزه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
1
چرا دروغ میگین این حسابا یا شماره شبا تا دیروز برای واریز سود درست بودن فقط برای شما نادرست شدن برید خوذتوت گول بزنید نماز شب خون پیشونی پینه بسته......!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
0
سلام بنده مدت تقریبا25 روزمیباشد که درسامانه سعدی اقدام بفروش سهام عدالت خود نمودم ولی دریغ ازریالی واریزی نمی‌دانم مگرهیچ نظارتی براین موضوع نیست دوست بنده 10روزبعد ازمن اقدام کرد و8روزقبل تمام مبلغ فروش سهام برایش واریزشد الا بخدا ازگرفتاری اقدام به فروش کردم بکجا باید شکایت کرد این خجالت آوراست که تابحال پول بنده واریز نشده
باتشکر. معصومه زادفلاح فرشمی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
2
من دوماه دربانک تجارت فرختم خیلی هم نیاز داشتم ولی هیچ خبری نیست تر به خدا پیگیری کنید
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
5
بانک کشاورزی انگارسود بهمون میده بیست تومن وشصت تومن این چیه بانک صادرات با سه چهاربار یه ملیون ودوملیون واریز کرده پس چرا بانک کشاورزی اینجوری نیست خرد خرد اول بهتربود اخراش خرد خرد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
2
0
کارگزاری مفیدروپیگیری کنیدلطفا
مظلوم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
2
بانک کشاورزی بعداز59روزدیروزخیلی زحمت کشیده برای من واریزکرد که امروزمیخواهم برم سفارش کله تریلی بدهم وای چقدرخوشحالم. دوستان مبلغ واریزی .. ده هزاروچهارصدتومان معادل یکصدوچهارهزارریال. البته درسال 1350 که من شش سال داشتم پول یک ماشین پیکان صفرکیلومتربوده ..وای خدا چی بگم ازبانک کش وارزی دیوانه مان کردن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
4
سلام اصلا نظر منو میخواید نفروشید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
2
من سیزده خرداد برای فروش گذاشتم هیچ مشکلی هم نداشتم اما
باند ملت هنوزپرداخت نکرده از همسرم یک ملیون پانصد چهل روز پیش
ریختن دیگه نریختن بازم بگین کشورمابه فکر مردمش هست ما که جز رنج گرونی چیزی ندیدیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
0
4
با سلام من بعد إز دو ماه انتظار مبلغ ١٢/٥٠٠تومان خالي إز بأنك كشاورزي امد برام أين در حالي است كه سهام من ٤٤٠٠٠٠توماني است و ارزش داراي من نزديك ١٧مليون تومان است همش دروغ و دروغ است لطفا ديگر گول وعده هاي دروغين يه عده مفت خور را نخوريد و نفروشيد سهام تان داران جنگ رواني ميكنن با مردم بدبخت
Seven
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
1
4
بانک تجارت لعن* من ۵۵روزه فروختم هیچ پولی نریخته برام من کارگر ساده ام بیکارشدم کرایه خونم ۳ماه عقب افتاده...لعنت بر این زمانه ..بچم سرطان داره پول شیمیدرمانی باید از کجا بیارم؟؟؟ اخه من کجا برم به کی بگم؟ بانک تجارت خدا ان بالاسره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
6
سلام..یکی نیست به مابگه ۳۰درصدسهام ماکی واریزمیشه.نزدیک۴۰روزه فروختیمش به بانک ملی ایران.خداازتون نگذره بحق علی اولادعلی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
2
من ۷۰روز سهام رو در بانک سپه فروختم بعد هفتاد روزپیام آمد سهام دار محترم مبلغ واریزی به صورت علی الحساب میباشد بعد گرفتن موجودی میبینم ۱۱۰۰۰۰تومان واریز کردن میخواهم بگم اخه دروغگوهای نفم مگه ارث پدر تون رو دارین میدن چرا دارین باملت اینجور میکنید کم گرفتاری داریم بابا احتیاج داشتیم که فروختیم. کاش یکم درک داشتید مردم رو درک میکردید میدیدید که چطور برای هزینه دارو ..اجاره خانه ..به چه کنم چه کنم افتادن ..
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
3
دروغ میگن مثل سگ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
6
بانگ ملی کی میخوای سود سهاممو واریز کنی خورده خورده برا عمم هم بدرد نمیخوره لطفا پیگیر اوضاع مردم باشید از نداری فروختیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
4
همش الکی میگن و سر کاری هس معلوم نی برنامشون چ هس من الان یک ماه میشه گذاشتم برا فروش از طریق سعدی ولی همچنان منتظرم ک واریز کنن واسم ن پیگیری در کار هس و ن پاسخ درستی میدن کلا ول معطلیم و قطره چکونی پول میدن
منتظرالسهام عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
4
هممون سرکاریم دارن به ریش ملت میخندن برا من بعد دوماه تو دو مرحله ۱۸۰ ریختن خوبه که تا الان از مرگ نجاتم دادن...
هرجا سخن از دزدی و اختلاصه..
نام بانک ملی ایران می درخشد...
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
5
یلام
نزدیک دوماه اعلام فروش کردم. تازه بانک ملی 2 تومن واریز کرده.. اگه قراره من بقیه پولو تا پایان سال بگیرم.. غلط میکردم. بفروشم.. آخه این چه وضعشه.
مهدی
United States
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
1
باسلام
مهدی
United States
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
3
.هی داد بی داد.مملکت ماشده شهربی کلانتر
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
3
انشاالله شبیه دزدان دیگر به سزای اعمال زشت وناپسندت می رسی جنابعالی با مدیر کارگزاری بانک ملی به تفاهم رسیدی من در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ازطریق بانک ملی به فروش رساندم اما هیچ وجهی به حسابم واریز نشد خدا از خانواده ااقای فهیمی وهم از خانم ارجمند نگذره انشاالله به بلای کرنا منجر بشید دزداان بی سر وپا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
2
6
سلام .چرا بانک ملی همشو واریز نکرده 925تومن واریز کرد پیگیری کنید

باتشکر
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
0
1
من چهار بار واریزی داشتم هر بار ۲۴ هزار ۱۴ هزارو.. مسخره کرده بانک ملت باید کجا پیگیر شم یعنی هیشکی نیست حرف مارا بشنوه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
1
1
میشه لطفا جواب منو بده یه نفر
توبانک تجارت به رئیس بانک گفتم شماره ثبت شده چندسال شما ثبت کردین به نام خودم نیست اینو ثبت کن به نام خودمه بعد گفت اصلا مهم نیست یه پیامک برام امد نوشته سهام شما برای فروش ثبت شدولی ۵۰روزه خبری نیست
کمال
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
1
0
بانک مسکن 2ماه شد واریزکنیدپول سهام ملت و.خسته شدیم ازبس انتظارکشیدیم..بسه بریزپول سهام ملت رو..65روزگذشت..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
0
1
پول اکثر مردم رو کمتر از نصف واریز کردند ؛ دارن دروغ میگن و با پول مردم کاسبی راه انداختند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
0
2
من پنجاه وپنج روزه ازطریق سایت بانک تجارت فروختم زنگ زدم 1569میگه کدملی کارگزارناظربرای فروش ندارید وبعدازیک ساعت پشت خط موندن کارشناسان میگن فروش سهامت ثبت نشده بروازطریق کارگزاری بفروش ولی هرجارفتم میگن سهامت راقبلا برای فروش گزاشتیه پس چراکارگزارندارم بابا ناراحتی قلبی دارم چرامیخواهیدسکته بدیدمارا چرا الکی دلمون راباسهام عدالت خوش کردید واقعاکی مسعول هست دردمان رابه کی بگیم
حسین ف
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
0
4
سلام چرا بانک ملت 4میلیون واریزی داشته و بانک ملی 3میلیون و بقيه اش چه می‌شود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
0
1
آهای کارگزاری کیان بیدار شو عزیزم صبح شده!!!!
خدایش اگه ما هم یه قسط عقب بندازیم میشه شما مثل حالا خودتونو به بی تفاوتی بزنید!!
نیلوفر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
1
0
کسی از طریق بانک اقتصاد نوین فروخته سهامشو ک واریز کرده باشن واسش؟ من نزدیک دوماهه فروختم چیزی واریز نشده اصلا. اطلاعاتمم مشکل نداره
سپه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
0
1
من 13خرداد بانک سپه فروختم بعد رفتن هزار بار به بانک 9مرداد100تومن ریختن بقیشو وقت نکردن بزنزن دارن عذاب میدن ملتو انگار ماها روز خوش داریم همش تو عذابیم دیگه چی میخاین
ارزو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
1
1
بانک صادرات دوماه شد ۶۰۰دادی چرا دروغ میگی
ارزو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
1
2
بانک صادرات دوماه شد ۶۰۰دادی چرا دروغ میگی
ارزو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
1
1
بانک صادرات دوماه شد ۶۰۰دادی چرا دروغ میگی
غلامرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
1
0
سلام از اول مرداد ماه تاالان یک ملیون چهارصد آیوابانک ملی واریز کرده است البته سهام عدالت یک ملیون تومان بوده است چرا بقیه واریز نمی کند من 10 خرداد درخواست فروش داده ام
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
1
2
سلام من بانک ملی بودم از ایوا فروختم فعلا یه ۹۰۰ی آمده باید کم کم بقیش بیاد
داره می ریزه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
1
1
شما را بقران دارید پیگیر پست بانک باشید چرا خرد خرد پول مردم را میریزه ۵۰ یا ۶۰ هزارو چکار کنیم گناه داریم زندگی داریم بقران حیران ویران موندیم با این سهام فروختنمون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
1
0
سلام چرا یکی به گارگزار بانک صادرات نمیگه پول مارا بریزه سهام ۵۳۲ هزارتومانی واریزی ۲میلیون تومان درتاریخ ۱۶ تیرماه اقاقیمت سهام ۱۴میلیون باشه باید واسه ۳۰ درصد ۲میلیون واریز شود باید از کجا پیگیری کنم لطفا راهنمای کنید آقای فهیمی اسماعیل صدیقی منتظره جوابم یکی جواب بده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
1
چرااینهمه به مردم دروغ میگین؟خدالعنتتون کنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
2
چرااینهمه به مردم دروغ میگین؟خدالعنتتون کنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
0
1
با ارقامی که جناب سلطان میگن ،سی درصد سهام بیست تومنی میشه سه تومن.چجوریاس؟!بقیش کو؟!!!!
بابومتین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
1
2
آقای بانک ملی من اول تیرماه ثبت فروش کردم چرا پولمون رو نمیریزین این چه وضعشه هنوز یک ریال هم نریختین کسی نیست پیگیر بشه بابا زده بود یک هفته الی دوهفته الان داره میسه چهل روز هنوز خبری نیست زنگ میزنم بان میگه برو همونجایی که ثبت کردی برو کافینتی مگه من تو سایت کافینتی ثبت فروش کردم بابا سایت بانک ملی بود حتی ازشون رسید هم دارم اخه چرا ملت رو به بازی گرفتین اشتباه کردیم فروختیم
ملی
United Arab Emirates
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
1
4
آقا امروز ۱۴مرداده من ۷خرداد گذاشتیم فروش هنوز یک ریال بانک ملی واریز نکردی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
2
0
سلام بانک ملی این هفته هیچ واریزی از سهام عدالت نداشم می خواستم بدون چرا واریزی نداشته ایا ممکنه دیگه واریز نکن ما باید چیکار کنیم دلمون به این سهام خوش بود اینم معلوم نیست ایا بدن یا ندن تو روخدا پیگیری کنید ما گرفتاریم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
2
1
سلام بانک ملی این هفته هیچ واریزی از سهام عدالت نداشم می خواستم بدون چرا واریزی نداشته ایا ممکنه دیگه واریز نکن ما باید چیکار کنیم دلمون به این سهام خوش بود اینم معلوم نیست ایا بدن یا ندن تو روخدا پیگیری کنید ما گرفتاریم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
1
0
سلام چراسودسهام عدالت ماکه واریزکردن کم است ارزش سهام مابرگه ی که دستمون است یک میلیونی است چراکل پولی که به حساب ماپرداخت شده سه میلیون ششصدبودولی بیشترازاین بایدباشه سکه درحال حاظرتوبازارشده یازده میلیون ولی سهام مابااین پول کم تمام شد.اصلا قابل قبول نیست لطفادروست وعادلانه پیگری کنید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
1
0
11تیر سهامم رو توبانک سپه فروختم یه 6 ویه 29 و9 هزار برام ریختن رئیس بانک سپه میگه اطلاعی نداره
R
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
0
0
سلام،بانک ملت هنوز ۳۰درصد اول رو واریز نکرده چطور ما ۳۰درصد دوم رو بفروشیم،کاشکی اصلا چیزی بنام سهام عدالت وجود نداشت،فقط منت سر مردم گذاشتن،وگرنه چیزی که ما ندیدیم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
8
0
سلام امروز ۱۵ مرداد بانک ملی کسی واریزی داشته؟ اگه داشته مثبت بزنه
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
1
0
سلام بانک تجارت بعد از دو ماه امروز برای خانواده من که چهار نفر بودیم نفری سه و نیم واریز کردن برای همه میاد عجله نکنید صدرصد میاد با تشکر
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}