خبر ویژه
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۰ هزار و ۹۷۴ تومان اعلام شد. این در حالیست که دلار نسبت به دو روز گذشته با ۴۰۰ تومان کاهش قیمت مواجه شد.

شاید طلا ارزان‌تر شود


نجمه سرباز-به گزارش شهرآرانیوز، رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد در همین خصوص به خبرنگار ما گفت: به دلیل نوسانات قیمت دلار و طلا و سکه هیچ‌گونه خرید و فروشی انجام نمی‌شود و بازار رونقی ندارد و کسادی از هم اکنون خودش را در بازار طلا و جواهر مشهد نشان داده است.

 

مطلب مرتبط:

سکه به کانال سه میلیون تومان برگشت(کلیک کنید)

 

باقر معبودی‌نژاد، با بیان اینکه پیش بینی می‌شود با توجه به شرایط موجود قیمت طلا و جواهر بازهم کاهش داشته باشد، افزود: البته کاهش نرخ جهانی طلا نیز از عوامل تاثیرگذار بر کاهش قیمت طلا و جواهر در بازار ایران بوده است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد با اشاره به ادامه روند کاهش قیمت طلا و جواهر در بازار گفت: عرضه ارز در بازار از سوی بانک مرکزی باعث شده، تا قیمت دلار کاهش داشته باشد و این امر در صورت ثبات وضعیت جهانی طلا به معنای افزایش عرضه این کالا و در نتیجه کاهش تقاضا و افت بیش‌تر قیمت خواهد بود.
به گفته وی، با اینکه اونس جهانی از ۱۵۰۰دلار به ۱۵۱۲ دلار افزایش یافته است اما کاهش قیمت دلار تاثیری بر کاهش قیمت طلا داشته است و قیمت طلا را از دیروز تاکنون از گرمی ۴۲۰ تومان به ۴۱۳ تومان رسانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980630113748

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}