لیست جدید بیمارستان‌ها برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا ۹۸/۱۲/۰۸ روانشناختی در مدیریت ویروس کرونا؛ ویژه عموم مردم تهیه و توزیع دو هزار پک بهداشتی در حاشیه شهر و مراکز خیریه افزایش خطر عفونت با استفاده بیش‌ازاندازه مواد ضدعفونی‌کننده دست تعیین جایزۀ ۱۴۰۰ دلاری برای اعتراف به کرونا در چین آلودگی گوشت به کرونا تکذیب شد رای کمیسیون تلفیق برای مالیات ۵۰ درصدی تبلیغات گوگل بسیج تمامی امکانات برای مقابله با کرونا ۲۰۰۰ خط همزمان برای مشاوره در رابطه با ویروس کرونا داروی سرطان ریه کشف شد در روزهای تعطیلی مدارس، چگونه فضای خانواده را برای فرزندان، پویا و جذاب کنیم فقط افراد آلوده و تیمهای پزشکی ماسک بزنند خواص ضدالتهاب زردچوبه در آلزایمر مراقبت‌ از کرونا در زنان باردار ساخت سیستم جدید برای دید بهتر خودرو‌های خودران کرونا، نمایشگاه بهاره را هم لغو کرد ۱۸ داروخانه پلمب شد کمبود ژل و محلول ضد عفونی در خراسان رضوی رفع می‌شود پاسخگویی به ۲۲۵۰ تماس مردمی پیرامون کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشاغل خاص و ناباروری در مردان
خبر ویژه
به سمت شرق داورزن و مزینان که حرکت می‌کنیم، کویر را مشاهده می‌کنیم و غرب آن و به فاصله ۳۰ کیلومتر و شاید هم نزدیک‌تر طبیعت و آبشار را داریم، اماکن بسیار کمی در ایران پیدا می‌شود که فاصله کویر و جاذبه‌های طبیعی، رودخانه‌ها و آبشارهای آن نزدیک هم باشند.

 

به گزارش شهرآرا نیوز، مدیر اقامتگاه‌های بوم‌گردی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: ما منطقه داورزن، کویر یونسی بجستان و زیبایی‌های طبیعی درگز را داریم. هم‌ چنین شاهراه بودن شهرستانهای سبزوار و داورزن در مسیر، ما را بر آن داشت تا طبیعت ‌گردی را در آن مناطق هم گسترش دهیم که این کار را هم انجام دادیم.

مهدوی افزود: به عنوان مثال به سمت شرق داورزن و مزینان که حرکت می‌کنیم، کویر را مشاهده می‌کنیم و غرب آن و به فاصله ۳۰ کیلومتر و شاید هم نزدیک‌تر طبیعت و آبشار را داریم و اماکن بسیار کمی در ایران پیدا می‌شود که فاصله کویر و جاذبه‌های طبیعی، رودخانه‌ها و آبشارهای آن نزدیک هم باشند. این جاذبه‌ها در استان ما باعث رونق و پیشرفت این حوزه تاکنون شده است.

وی با بیان اینکه استان ما جزء استان‌های پیشرو در این قضیه است ولی استان‌هایی مانند فارس و کرمان نیز در این زمینه خوب کار کردند که ما هم به تدریج وارد جایگاه آن‌ها خواهیم شد، اظهار داشت: شهرهای شمال خراسان بیشتر وجود اقامتگاه را می‌پسندند و غرب خراسان در زمینه توسعه ضعیف عمل می‌کند. اما بوم گردی در غرب خراسان هم در حال راه‌اندازی است و به عنوان مثال اولین اقامتگاه سنتی را در سبزوار مجوز دادیم و راه افتاده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مشهد 13981209111812
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}