خبر ویژه
۶/۳هزار میلیارد ریال از مطالبات به‌دلیل کرونا ۴ماه استمهال شد
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیدگفت: از ابتدای سال ۷۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جدید پرداخت کرده‌ایم اما به‌دلیل شرایط کرونا، ۶۳۰۰ میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.

به گزارش شهرآرانیوز، اصغر نورالله‌زاده  درباره میزان تسهیلات ارائه شده در سال جاری، اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید از ابتدای سال تاکنون در حدود ۷/۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افزود: این میزان از تسهیلات در حالی پرداخت شده که به‌دلیل شرایط کرونا، حدود ۶/۳۰۰ میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.

وی ادامه داد: دولت مدت تعویق مطالبات را برای ۳ ماه تصویب کرده بود، اما ما از ابتدای سال ۴ ماه بازپرداخت اقساط افراد را به‌مدت انتهای دوره بازپرداخت آن‌ها اضافه کردیم.

 

نورالله‌زاده گفت: در این ۴ ماه فقط ۶/۳۰۰ میلیارد ریال ورودی منابع صندوق بود که می‌توانستیم با استفاده از آن تسهیلات پرداخت کنیم ولی ما این مبلغ را به عنوان تسهیلات مجدد به کارآفرینان دادیم زیرا مدت اقساطشان را اضافه کردیم.

 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تصریح کرد: در واقع اگر می‌گوئیم ۷/۳۰۰ میلیارد ریال به‌صورت نقد تسهیلات پرداخت کرده‌ایم باید این موضوع هم لحاظ شود که ۶/۳۰۰ میلیارد ریال عددی بوده که می‌توانستیم تسهیلات نقدی بدهیم اما به‌نوعی این رقم را به‌صورت تسهیلات اعتباری دادیم و به سقف بازپرداخت‌ها اضافه کردیم.

منبع: مهر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}