رزم حسینی برای تصدی وزارت صمت رأی اعتماد مجلس را می‌گیرد
نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت که به احتمال زیاد وزیرپیشنهادی صنعت، معدن و تجارت می‌تواند از مجلس رای اعتماد بگیرد.
به گزارش شهرآرانیوز، فداحسین مالکی اظهار کرد: با توجه به برنامه‌های ارائه شده از سوی آقای رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت می‌توان این پیش‌بینی را کرد که به احتمال زیاد از مجلس رای اعتماد می‌گیرد و فضای مجلس نسبت به ایشان خوب است.

وی با اشاره به سوابق کاری رزم حسینی گفت: ایشان سابقه استانداری در دو استان مهم کشور داشته و توانسته به خوبی در آن‌ها فعالیت کند از طرف دیگر وابستگی به جریانی نداشته و دیدگاه هایش به دیدگاه مجلس به خصوص درباره لزوم انجام حرکت جهادی نزدیک است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور رزم حسینی در جلسه این کمیسیون و ارائه برنامه‌ها گفت: یکی از برنامه‌های آقای رزم‌حسینی رفع دغدغه معیشتی و مباحث مربوط به ایجاد اشتغال در حوزه صنعت، معدن و تجارت است و از این لحاظ دیدگاهی نزدیک به مجلس دارد.

مالکی در توضیح اولویت‌های کاری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: باید برنامه مدونی برای دور زدن تحریم‌ها وجود داشته و دیپلماسی اقتصادی را با کشور‌های همسایه و منطقه فعال‌تر کرد، همچنین وابسته‌ها و رایزن‌های اقتصادی و تجاری بیشتری با کشور‌های همسایه و منطقه داشته باشیم تا بتوان گامی در جهت رونق اقتصادی و بهبود وضعیت اقتصادی کشور برداشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}