آغاز پروژه‌های اجرایی کاهش مشکلات آب تابستان ۱۴۰۰ در خراسان رضوی
مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از آغاز پروژه‌های اجرایی برای کاهش مشکلات آب تابستان ۱۴۰۰ در ۸۰ نقطه شهری وروستایی خبرداد.

به گزارش شهرآرانیوز، مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از آغاز پروژه‌های اجرایی برای کاهش مشکلات آب تابستان ۱۴۰۰ در ۸۰ نقطه شهری وروستایی خبرداد.


سید ابراهیم علوی در جلسه بررسی پروژه‌های تنش آبی، پایداری و ارتقاء کیفی آب در شهر‌ها و روستا‌های استان خراسان رضوی که از طریق ویدئوکنفرانس با حضور علی رضا طباطبائی، مدیر کل نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفا کشور برگزار شد با اولویت بندی وضعیت منابع تامین وتوزیع آب شرب مناطق شهری و روستایی، شرایط آبی شهرستان‌های نیشابور، گناباد، تربت جام، قوچان، سرخس، درگز، گلبهار، خواف، خلیل آباد، تایباد، بجستان، کلات و بردسکن را به اطلاع رساند و خواستار تامین منابع مالی اجرا و تکمیل پروژه‌های بهبود کمی و کیفی آب شرب شهری و روستایی شد.


وی انتقال آب از سد بار به نیشابور، سد دوستی به سرخس و سد تبارک آباد به قوچان، جداسازی مصارف شرب از بهداشتی در گناباد، کاخک وبیدخت، نوسازی بخشی از خط انتقال آب به شهر گناباد، تعذیه مصنوعی چاه‌های آب شرب در گیسورگناباد، جابجایی ۵ حلقه چاه در تربت جام، فاز دوم طرح آبرسانی از دشت بفره به سبزار، حو تجهیز سه حلقه چاه در گلبهار، تغییر سایز خط انتقال قنات نوبهار بردسکن به عنوان پروژه‌هایی نام برد که در صورت اجرا و یا تکمیل می‌تواند بخشی از مشکلات فعلی را مرتفع کند.


مدیر کل نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفا کشور نیز گفت: شرکت آبفا خراسان رضوی، تابستان امسال و ایام پیک مصرف را با وجود نارسائی‌های فراوان با کمترین مشکل پشت سرگذاشت.


علی رضا طباطبائی افزود: عملکرد آن دسته از مدیران شرکت‌های آب و فاضلاب کشور که تابستان ۹۹ را با موفقیت سپری کردند شایسته تقدیر است.

برچسب ها: آبفا محیط زیست آب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}