خبر ویژه
معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی از تشکیل اولین انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت کشور در استان   ابراز خرسندی کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، محمدصادقی براتی در جلسه اعضای هیئت مدیره انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت استان خراسان رضوی با اعلام حمایت از تفویض  اختیارات دستگاه‌های اجرایی به انجمن جهت تقویت آن و حل و فصل مسائل و مشکلات  گردشگری سلامت گفت: از اقدامات دستگاه‌های اجرایی به خصوص میراث فرهنگی و دانشگاه علوم پزشکی به دلیل سامان دهی به وضعیت حوزه گردشگری سلامت استان تقدیر و تشکر می‌کنم.

براتی با اشاره به به وجود برخی آسیب‌های موجود در زمینه راهنمایان غیرمجاز و انتقاد از هدایت گردشگران خارجی جهت درمان به مراکز و پزشکان غیر مجاز اظهار کرد: انسجام و وحدت رویه دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی در مواجهه با گردشگران حوزه سلامت و استفاده هر چه بیشتر از توان بخش خصوصی یک ضرورت بود که با  واگذاری امور تصدی گری به آن‌ها بخشی از مشکلات رفع و نظارت‌ها بر این حوزه تشدید خواهد شد

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی  نیز  برای واگذاری امور اجرایی گردشگری به تشکل‌های بخش خصوصی اعلام آمادگی کرد.

یوسف بیدخوری افزود: مسئولیت‌هایی از جمله صدور و تمدید مجوز‌های بهره برداری، نظارت و رسیدگی به شکایات به تشکل‌های گردشگری واگذار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980628132814
ضمائم 13980628130742

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}