کاهش محسوس دما تا روز دوشنبه در مشهد / افزایش سرعت وزش باد با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت فرود اضطراری یک هواپیمای مسافربری در فرودگاه مشهد اختلال چند دقیقه‌ای در اینترنت تلفن‌ همراه مشهدی‌ها / احتمال حمله سایبری ساعات کار ادارات مشهد تغییر کرد ماهانه ۱۵۹ هزار تخلف سرعت غیرمجاز در مشهد ثبت می‌شود تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مشهد از زبان مدیر کل پرواز‌های کرج-مشهد به ۲ روز در هفته افزایش یافت انفجار توام با آتش سوزی یک مغازه در خیابان توحید مشهد/ پرنده‌های زینتی همسایه در آتش سوختند مریم عرب احمدی سرپرست شهرداری منطقه ۱۱ شد رونمایی از پلاک «شهر یادگیرنده» در مشهد با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو هوای مشهد در وضعیت ناسالم قرار گرفت/حرکت گرد و غبار از صحرای قره‌قوم ترکمنستان پردیس کتاب مشهد این هفته مملو از کتاب‌خوان اولین شکست شهرخودرو در لیگ برتر در یک بازی کسل‌کننده گامهای توس در مسیر ثبت جهانی گفتگو با ایمان فرح بخش، برنده خراسانی جایزه بزرگ "شوخی با نوبل"
خبر ویژه
 طبق بررسی نقشه‌ها و مدل‌های پیش یابی کماکان طی چند روز آینده تغییر در سرعت و شدت وزش باد پدیده مهم در سطح استان مخصوصا در نوار شرقی و نیمه جنوبی استان خواهد بود.

نجمه سرباز – شهرآرانیوز، رئیس اداره یش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امشب با نفوذ جریانات خنک شمالی دمای هوا به طور محسوسی (بین ۳ تا ۵ درجه سلسیوس) در سطح استان کاهش خواهد یافت.
یحیی قائنی پور خاطرنشان کرد: طی ۴۸ ساعت آینده در نیمه شمالی استان افزایش ابرناکی و احتمال وقوع بارش‌های رگباری دور از انتظار نیست.
به گفته وی، طبق پیش‎بینی ها، حداقل و حداکثر دمای هوای مشهد در روز یکشنبه ۱۴ و ۲۹، در روز دوشنبه ۱۳ و ۲۴، در روز سه شنبه ۱۳ و ۲۴، در روز چهارشنبه ۱۲ و ۲۴ و در روز پنجشنبه ۱۲ و ۲۵ درجه خواهد بود.

وی با ارائه گزارشی درخصوص وضع هوای استان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته فریمان با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس سردترین و داورزن با بیشینه دمای ۳۵ درجه سلسیوس گرم‎ترین شهر‌های استان خراسان رضوی بوده‌اند.
قائنی پور ادامه داد: طی این مدت حداقل و حداکثر دمای مشهد بین ۱۴ تا ۲۹ درجه سلسیوس در نوسان بوده است. همچنین بیشترین سرعت وزش باد از شهرستان‎‎‎ سبزوار با سرعت ۴۷ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}