خبر ویژه
 طبق بررسی نقشه‌ها و مدل‌های پیش یابی کماکان طی چند روز آینده تغییر در سرعت و شدت وزش باد پدیده مهم در سطح استان مخصوصا در نوار شرقی و نیمه جنوبی استان خواهد بود.

نجمه سرباز – شهرآرانیوز، رئیس اداره یش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امشب با نفوذ جریانات خنک شمالی دمای هوا به طور محسوسی (بین ۳ تا ۵ درجه سلسیوس) در سطح استان کاهش خواهد یافت.
یحیی قائنی پور خاطرنشان کرد: طی ۴۸ ساعت آینده در نیمه شمالی استان افزایش ابرناکی و احتمال وقوع بارش‌های رگباری دور از انتظار نیست.
به گفته وی، طبق پیش‎بینی ها، حداقل و حداکثر دمای هوای مشهد در روز یکشنبه ۱۴ و ۲۹، در روز دوشنبه ۱۳ و ۲۴، در روز سه شنبه ۱۳ و ۲۴، در روز چهارشنبه ۱۲ و ۲۴ و در روز پنجشنبه ۱۲ و ۲۵ درجه خواهد بود.

وی با ارائه گزارشی درخصوص وضع هوای استان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته فریمان با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس سردترین و داورزن با بیشینه دمای ۳۵ درجه سلسیوس گرم‎ترین شهر‌های استان خراسان رضوی بوده‌اند.
قائنی پور ادامه داد: طی این مدت حداقل و حداکثر دمای مشهد بین ۱۴ تا ۲۹ درجه سلسیوس در نوسان بوده است. همچنین بیشترین سرعت وزش باد از شهرستان‎‎‎ سبزوار با سرعت ۴۷ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980628132814
ضمائم 13980628130742

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}