جدول پخش برنامه‌های مدرسه تلویزیونی از شبکه آموزش سه‎‌شنبه ۲۸ اردیبهشت پدر بابک خرمدین: با قتل پسرم به آرامش رسیدم! فیلم لحظه انتقال جسد بابک خرمدین توسط پدر و مادرش انستیتو پاستور: تا آخر تابستان ماهانه ۴ میلیون دوز واکسن کرونا تولید می‌کنیم چرا رهبر معظم انقلاب دعوت تولیت آستان قدس برای سفر به مشهد را رد کرد؟ رتبه‌بندی معلمان از فروردین ۱۴۰۰ اعمال می‌شود لایحه دائمی شدن همسان‌سازی حقوق بازنشستگان چه زمانی تصویب می‌شود؟ دو نیم‌شدن سواری پژو ۴۰۵ بدلیل سانحه عجیب رانندگی در بزرگراه بسیج مشهد + عکس واکنش‌ها به قتل فجیع «بابک خرمدین» توسط پدر و مادرش + تصاویر کدام بازنشستگان مشمول بخشنامه جدید متناسب‌سازی حقوق می‌شوند؟ آمار کرونا در ایران ۲۷ اردیبهشت | فوت ۲۸۶ بیمار کرونایی جدید در ۲۴ ساعت گذشته مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد + آدرس آخرین آمار کرونا در جهان ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ لیست مراکز تزریق واکسن کرونا + آدرس (۲۷ اردیبهشت) عوارض تزریق واکسن کرونا چیست؟ | ایمنی بدن ۲ تا ۴ هفته بعد از تزریق پدر بابک خرمدین انگیزه قتل پسرش را فاش کرد + عکس دختر ۱۶ ساله طبسی قربانی لایو اینستاگرام شد + عکس تازه‌ترین خبر از پرونده مرگ آزاده نامداری؛ مجتبی خالدی احضار شد + جزئیات ما، عادت، درخت و این ۵۰۰ هزار نفر مصدومان زلزله سنخواست به ۱۴ نفر افزایش یافت + تصاویر
خبر فوری
حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی دوباره افزایش می‌یابد؟
برای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی فقط یک راه مانده، آن هم تشکیل جلسه شورای عالی کار است.

به گزارش شهرآرانیوز، قیمت روغن، تخم مرغ، ماشین، اجاره مسکن، سکه، دلار، طلا و ... هر روز افزایش می‌یابد هر روز قیمت تمامی اقلام با روز گذشته تغییر پیدا می‌کند و زندگی را برای قشر حقوق بگیر به خصوص بازنشستگان با مشکل مواجهه می‌کند.

 

حالا اگر بازنشسته تامین اجتماعی هم باشی قوز بالای قوز است چراکه در حال حاضر بازنشستگان تامین اجتماعی کمترین حقوق را نسبت به سایر بازنشستگان کشور دریافت می‌کنند، اما این تفاوت در دریافتی‌ها طبیعی است چراکه هر صندوق بیمه‌ای شرایط و ضوابط خاص خود را دارد و مبلغ حق بیمه دوران اشتغال بیمه شدگان در هر صندوق متفاوت است.

 

همسان سازی حقوق هم دردی دوا نکرد...

اجرای متناسب سازی و برآورده کردن خواسته چندین ساله بازنشستگان تامین اجتماعی باز هم نتوانست آن‌ها را راضی کند چراکه درحال حاضر با اجرای متناسب سازی و افزایش بن خواربار و مسکن یک بازنشسته با ۳۰ سال سابقه تنها ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌گیرد و یک بازنشسته برای امرار معاش با این مبلغ فقط باید معجزه کند.

 

باتوجه به محدودیت بودجه متناسب سازی و تعداد زیاد بازنشستگان تامین اجتماعی که تقریبا به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر می‌رسند و تعدادشان از تمامی بازنشستگان سایر صندوق‌های بیمه‌ای نیز بیشتر است، یک راه برای افزایش حقوق بازنشستگان باقی مانده است آن هم افزایش دستمزد کارگران است چراکه براساس ماده ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی حداقل مزد مصوب شده در شورای عالی کار مبنای پرداخت حقوق به بازنشستگان است درواقع هرچه قدر یک کارگر حداقل بگیر دریافت کند، یک بازنشسته حداقل بگیر همان مبلغ را دریافت خواهد کرد.

 

تعیین مزد ۹۹ کارگران و حواشی آن

جلسه شورای عالی کار و تعیین مزد ۹۹ یکی از جنجالی‌ترین دوره‌های تعیین مزد برای کارگران بود که با کشمکش‌های فراوان میان نمایندگان کارگری و کارفرمایی، در آخر افزایش ۲۱ درصد حقوق کارگران را در اواخر فروردین ماه به تصویب رسانند هرچند که نمایندگان کارگری که مخالف این رقم بودند به نشانه اعتراض مصوبه را امضا نکردند و در نهایت با ورود سازمان بازرسی کل کشور آن هم به دلیل توصیه‌های رهبری، حقوق کارگران به ۲۶ درصد افزایش یافت. هرچند در همان زمان رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد نیمه دوم سال مجدد دستمزد کارگران بازنگری می‌شود.

 

حقوق کارگران مجدد افزایش می‌یابد؟

با گذشت تقریبا ۲ ماه از نیمه دوم سال حتی زمزمه‌ای از تشکیل جلسه شورای عالی کار برای بازنگری دستمزد کارگران به گوش نمی‌رسد و حتی خبرنگار ما این موضوع (یعنی تشکیل جلسه شورای عالی) را از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی هم پیگیری کرد، اما متاسفانه جواب درستی از وزیر کار دریافت نکرد.

 

به طبع اگر حقوق کارگران افزایش یابد علاوه بر کمک به وضعیت معیشت آنها، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیز افزایش خواهد یافت و با توجه به اینکه اکثرا بازنشستگان دیگر توان کار مضاعف را ندارند و تمام دلخوشیشان همین مستمری ناچیزی است که دریافت می‌کنند، افزایش حقوق، کمک بزرگی در بهبود وضعیت معیشت آنهاست.

 

هزینه زندگی هر خانوار ایرانی به ۱۰ میلیون تومان رسید

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران اظهار کرد: افزایش دستمزد کارگران همیشه سالی یکبار اتفاق افتاده است و هیچ گاه حقوق کارگران دوبار در سال افزایش پیدا نکرده است.

 

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران تصریح کرد: امسال به دلیل افزایش بیش از حد اندازه تورم نسبت به سنوات گذشته و با توجه به اینکه سبد هزینه خانوار قشر حقوق بگیر دو برابر شده است درخواست بازنگری در دستمزد کارگران و تشکیل جلسه شورای عالی کار داشتیم.

 

وی با اشاره به اینکه سبد هزینه خانوار که شامل؛ مسکن، خوراک، پوشاک، حمل و نقل، تحصیلات و ... است تقریباً به ۱۰ میلیون تومان رسیده، گفت: سبد هزینه خانوار دارای ۳۵ مورد است که تمامی افراد با آن سر و کار دارند و بازنشستگان ما با این حقوقی که دریافت می‌کند قطعاً با مشکلات زیادی مواجهه هستند.

 

دهقان کیا با بیان اینکه از طریق نمایندگان کارگران در شورای عالی کار پیگیری کردیم تا درخواست تشکیل جلسه و بررسی مجدد حقوق کارگران را داشته باشند، گفت: اگر حقوق کارگران بازنگری شود و افزایش یابد، به دنبال آن حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران بیان کرد: نمایندگان کارگران در شورای عالی کار درخواست خود را به دبیرخانه این شورا ارسال کردند، اما هنوز جوابی دریافت نکردند. بازنشسته تامین اجتماعی با ۳۰ سال سابقه دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند جدا از آن بازنشستگانی را داریم که ۱۰ سال سابقه دارند و مبلغ خیلی کمی را دریافت می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: وقتی میگوییم دستمزد کارگران را افزایش دهید می‌گویند تورم بیشتر می‌شود مگر الان تورم نداریم؟ فقط با افزایش حقوق کارگران تورم بیشتر می‌شود؟ باید برای حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی یک فکر اساسی شود.

 

هنوز هیچ جوابی دریافت نکردیم!

همچنین اولیا علی بیگی رئیس کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار کشور، در این باره، بیان کرد: نماینده کارگران در شورای عالی کار نامه‌ای مکتوب به دبیرخانه این شورا ارسال کردند و درخواست بازنگری حقوق کارگران را در نیمه دوم سال داشتند چرا که زندگی برای کارگران با این وضعیت معیشت، با مشقت و دشواری روبرو شده است.

 

رئیس کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار کشور ادامه داد: هنوز با گذشت دو هفته از ارسال نامه مکتوب نمایندگان کارگران به دبیرخانه شورای عالی کار، از سوی معاونت روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هیچ جوابی دریافت نکرده ایم.

 

وی بیان کرد: رئیس سازمان بازرسی کل کشور، چند ماه گذشته اعلام کرده بود که نیمه دوم سال جاری مجدد دستمزد کارگران مورد بازنگری قرار می‌گیرد، اما در همان زمان محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که مزد ۹۹ بسته شد.

 

علی بیگی تصریح کرد: در ابتدای سال که دستمزد کارگران ۲۱ درصد افزایش پیدا کرد که با اعتراض نمایندگان کارگران و ناراضی بودن جامعه کارگری مجدد جلسه شورای عالی کار تشکیل شد و دستمزد کارگران را به ۲۶ درصد افزایش داد البته این ۲۶ درصد افزایش نبود بلکه یک جا به جایی استراتژیک در برخی از آیتم‌های دستمزد کارگران صورت گرفت و پایه سنواتی از ۱۷۵ هزار تومان به ۱۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد و به دنبال آن حداقل مزد ۲۶ درصد افزایش یافت و این اقدام به ضرر کارگران شاغل که سابقه‌شان بیش از یک سال است و حداقل مزد بگیر نیستند، شد چراکه مبلغ پایه سنواتی آن‌ها کم شد.

 

رئیس کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار کشور ادامه داد: این جابجایی در آیتم‌های دستمزد کارگران یک اجحاف بزرگ به جامعه کارگری بود و در واقع کلاه گشادی بر سرشان رفت. قوه قضاییه که در همان موقع بر دستمزد کارگران ورود کرد در واقع هیچ اقدام عملی که به نفع کارگران باشد را انجام نداد.

 

وی با اشاره به اینکه اگر دستمزد کارگران مورد بازنگری قرار گیرد و افزایش یابد به طبع حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیست افزوده خواهد شد، گفت: هرچند می‌دانیم تلاش ما بیهوده است و حقوق کارگران افزایش پیدا نخواهد کرد هرچند که در اواخر سال هستیم و دیگر حقوق کارگران بازنگری نمی‌شود.

 

نمایندگان کارگری: درخواست برگزاری جلسه ترمیم دستمزد کارگران را داریم

به دنبال آن این موضوع را از نمایندگان کارگری در شورای عالی کار پیگیری کردیم به همین منظور محمدرضا تاجیک نماینده کارگران در شورای عالی کار در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، در این باره گفت: با توجه به تورم افسار گسیخته موجود درخواست جامعه کارگری افزایش مزد است که باید مجدد در دستور کار جلسه شورای عالی کار قرار گیرد.

 

این نماینده کارگران در شورای عالی کار افزود: نمی‌توان برای افزایش مزد کارگران عدد و رقم خاصی را اعلام کرد چراکه باید با مشورت شرکای اجتماعی و بررسی‌های لازم عدد واقعی به دست بیاید.

 

وی با بیان اینکه با توجه به هزینه یک خانواده سه نفره سال گذشته بسته معیشتی ۵ میلیون تومان برآورد شد، گفت: این درحالی است که دستمزد دریافتی کارگران ۵۰ درصد این مبلغ هم نیست.

 

تاجیک ادامه داد: درحال حاضر قطعا سبد معیشت یک خانواده سه نفره ایرانی بالای ۸ میلیون تومان است.

وی گفت: گروه کارگری شورای عالی کار درخواست برگزاری جلسه ترمیم مزدی را به وزارت کار اعلام کرده است و مصر است این جلسه به قید فوریت برگزار شود.

 

نمایندگان کارفرمایی: درخواست ترمیم دستمزد را نداریم

هرچند که نمایندگان کارفرمایی مخالف تشکیل جلسه و افزایش دستمزد هستند و علی اصغر آهنی‌ها نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار، اظهار کرد: طبق ماده ۴۱ قانون کار ترمیم دستمرد کارگران هرساله اتفاق میفتد و گروه کارفرمایی در حال حاضر درخواست تشکیل جلسه شورای عالی مبنی بر ترمیم دستمزد کارگران در اواسط سال را ندارد.

 

وی با بیان اینکه جلسه شورای عالی کار از ابتدای سال به صورت مداوم تشکیل شده است، گفت: جلسات تشکیل شده مبنای ترمیم مزد را نداشته است و موارد مختلفی در این جلسات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

آهنی‌ها افزود: درحال حاضر دستور کار شورای عالی کار مبنی بر تعیین مزد کارگران براساس منطقه و محل فعالیت آن هاست که کمیته‌های بررسی هم اکنون در حال پژوهش بر روی این مصوبه هستند.

 

وی با بیان اینکه هر زمان که حقوق کارگران افزایش یافته است گروه کارفرمایی آمادگی پرداخت آن را داشته است، گفت: هر سال که این مبلغ اضافه می‌شود گروه کارفرمایی مکلف به پرداخت حقوق کارگران است.

 

حالا افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در گرو جلسه شورای عالی کار است اگر این شورا مجدد تشکیل شود و در پرداخت دستمزد کارگران بازنگری صورت گیرد به دنبال آن حقوق بازنشستگان نیز افزایش خواهد یافت هرچند که نمایندگان جامعه کارگری در شورای عالی کار این موضوع را پیگیر هستند، اما از آن جایی که یک دست صدا ندارد، تنها به خواسته آن‌ها اتفاق مثبت رقم نخواهد خورد. معاونت روابط کار وزارت کار نیز هنوز جوابی به درخواست این نمایندگان نداده است و پیگیری‌های خبرنگار ما نیز حاکی از آن است که با وقت کشی می‌خواهند این موضوع را بی جواب بگذارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


بیشتر بخوانید:

 

درخواست بازنشستگان تامین اجتماعی از رئیس قوه قضاییه در خصوص افزایش حقوق‌ها + متن نامه

 

نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان مشاغل سخت اعلام شد| اجرای احکام جدید از آذر ماه

 

سامانه خرید اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی راه‌اندازی شد + نحوه خرید

 

درخواست بازنشستگان تامین اجتماعی از قالیباف درخصوص همسان‌سازی حقوق

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۷۱
ناشتاس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
3
38
چشم گوشمان از این حرفا پره چون فقط حرفه اینم بخاطر اینکه بگین پشت بازنشستگان تامین اجتماعی هستیم وای قوانین تامین اجتماعی شرایطش جوری که نمیشه اضافه کرد نه این چیزها نیس باید تو جامعه ی کتک خور وجود داشته باشه که بازنشستگان وکارگران تامین اجتماعی بهترین
پری
Germany
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
2
20
حداقل بگیران بازنشسته تامین اجتماعی علی الخصوص بازنشستگان با سابقه ۲۰ سال وضعیت اسفناکی دارند
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
16
چرامیگین بازنشسته تامین اجتماعی با ۳۰ سال سابقه ۲۸۰۰ حقوق داره درصودتیگه من ۲۲۰۰ ررام واریز میشه ،چر؟؟؟؟
ولی‌اله‌‌صدرائی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۶
کجا‌من‌۲۸۰۰۰۰۰تومان‌میگیرم‌من‌باسی‌سال‌پرداخت‌بیمه‌ودوسال‌آخرکار‌هم‌اضافه‌پرداخت‌کردم‌۲۲۰۰۰۰۰تومان‌میگیرم‌لطفا‌آمار‌غلط‌ودروغ‌به‌خورد‌مردم‌ورسانه‌‌ها‌ندیند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
22
سریع حقوق بازنشستگان راافزایش دهید باانش نوشتن کاردرست نمیشود بالای۱۰۰۰۰۰۰۰
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
15
چرا هردفعه اسم همسان سازی می آورید فقط کارکنان تامین اجتماعی وشرکتهای دولتی اطلاع دارن که ازتمام دریافتی هایشان بیمه کسرشود چون 7درصدخودشان و20درصد دولت می دهد وموقع بازنشستگی باحقوق بالابازنشست میشون وهرساله درصدافزایش حقوقشان مبلغ بالا میشودمن بازنشست جهادکشاورزی که صندوق تامین اجتماعی بود باهمکار هم ردیفیم یک ونیم فرق میکند
ناشتاس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
17
خداییش خجالت نکشیدین چون اصلا حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اضافه نشد ما رو.... ..فرض کردین ظلم و تبعیض نا چه حد تمامی نداره ؟
مستمری بگیر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
21
باسلام
ما،در زمان اشتغال به کار بیمه طبق قانون کار دادیم همان مقدار که کشوری و لشگری پرداخت میکردن . خودشون شرکتها رو خصوصی اعلام کردند .گناه ما چیست هم بیمه پرداخت کردیم و حقوق کم میگیریم .
حقوق ها رو زیاد کنید . الان همه چیز بروز میباشد . به کجا شکایت کنیم ؟
ز
United States of America
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
22
سلام لطف گنید حقوق مستمری بگیر ها را اضافه کنید نه با وعده وعید قسمتان میدهم با این گرانی سر سام اور به داد مستمری بگیر ها هم برسید التماس دعا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
حیف از سلام که به اینا گفت ودرضمن مگه میخوان بما صدقه بدن که التماس بکنیم انشاالله خدا حق ما را ازشون بگیره که تبعیض قائل میشه بین بازنشستگان.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
فقط به خدا بایدشکایت کنیم چون بجز خدا کسی نداریم ما تامین اجتماعی ایرانی نیستیم
سید احمد نبوی یزدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
16
با سلام وخسته نباشید من۶۷ ساله وانسولینی و۳۵ سال بیمه فقط ۱۴سال قبول می گویند بازخرید و شکایت از شرکتها چرا کامل رد نکردند. اصلا َرکنی و وجود ندارد.یا فوت یا شرکت دیگر فعالیت. پیگری دوو
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
14
چرا ۹۰٪کارمنی را اجرایی نمیکنید امروز یا فردا خودتان هم بازنشسه میشوید یاد علی کنید و بهترین عمل را انجام دهید یا هو
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
16
بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد!
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
14
خدمت اقایان عرض کنم که هنوز همسان سازی حقوق بازنشستگان همکار سازمان تامین اجتماعی انجام نشده لطفا ی کار را به اتمام برسانید بعد دنبال بقیه اش باشید
علی کریمی
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
2
15
من از کار افتاده هستم واکنون دریافتی بنده دومیلیون سیصد هفتاد هزار است. که از آن مبلغ 2800هزار هم کمتر است
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
20
خوبه حالا خودتون میدونیدکه ما مستمری بگیران داریم باحقوق ۲۲۰۰داریم زندگی میکنیم وانقدر بی تفاوت هستید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
3
58
ترا خدا دیگه با روان مستمری بگیران بازی نکنید قول وعده ندید ما گناه داریم
بازنشسته تامین اشتباهی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
2
14
این همه توضیح نداره بله حقوق بازنشستگی ما نسبت به سایر بازنشستگان خیلی کمتره و جوابگوی زندگیمون نیست شعار اضافی ندیدو مثل ده سال گذشته منتظرمون نذارید این حقوق اگر اصلاح طلبید باید اصلاح بشه ولا غیر با صحبت و حرف اضافی مشکل حل نمیشه ۰
معراج سلیمانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
13
اقایان وزیر ومسئولین یکماه خودشان را جای یک بازنشسته قراربدنای میتوانند باحقوق یک بازنشسته امرار معش کنند نه بخا پس بفکر بانشسته باشید لطفا به بدن واندام یک بازنشسته نگاه کنید دراثر سوئ تغذیه دارند پوست پوست میشن شما را بخدا رحم کنید باین قشر کم درامد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
14
این کجاش عدالت هست چرا بازنشستگان تامیین اجتماعی کمترین حقوق باید دریافت کنند بزودی تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی جهت دریافت حق و حقوق خود را شاهد خواهید بود
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
13
به ما که ۲میلیون و ۴۰۰ میدن .چرا بیخود شایعه درست میکنید و دروغ میگید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
13
فقط شعار میدن در عمل هیچ کاری نمیکنن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
15
سلام اقای سالاری ما بازنشستگان تامین اجتماعی رو ببرید زیر پوشش کمیته امداد چون این حقوق بدرد زندگی نمی خوره شکمون سیر نمیشه هر برج به بدبختی خسته شدیم
حسین
Netherlands
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
14
اینقدر شعار اقساطی ندهید چگونه از این حقوق ناچیز قسط پرداخت کنیم
جمشید
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
11
واقعا ما رو چی حساب کردید تا دیروز داشتید اضافه میکردید امروز چی شد باید با حقوق کارگران باشه ما رو مسخره کردید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
12
سلا
م.لشکری وکشوری ازتامین اجتماعی حقوقشون بالا میره چونکه بدهکاری دولت به سازمان اونقدر زیاده وخجالت نمیکشه ازاینکه مدیون کارگر وبازنشسته تامین اجتماعی وبطروق مختلف نمیزاره حقوق این قشر بالا بره همه اینها که رییس وروسای سازمان هستن دست یز هستند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
11
هعی خدا.کی من و مادرم قراره مث ادم زندگی کنیم نصف اجاره نصفش قسط وام پول پیش اجاره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
17
خدا از آن افرادی ک برای کارگران وبازنشستگان سنگ اندازی مکنند نگذره آمین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
16
من یک کارمند بازنشسته کشتیرانی جمهوری اسلامی با ۳۷ سال کاره با شش پسره بیکار چه باید کنم همش کشوری لشکری یه خورد هم به فکر تامین اجتماعی هم باشید التماس دعا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
3
14
اول مینویسید حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اضافه میشود تورو خدا ننویسید چون دلخوشی به ناامیدی ختم میشه اگر قراره اضافه کنید عمل کنید بانوشتهای شما اخرش هنوز به نتیجه نرسیدی این سفید موها را بیشتر ازاین افسرده نکنید.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
14
ما مستمری بگیران تامین اجتماعی را جون ب سر کردین کی میخوایین درست کنید منتظرید همه بمیرن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
13
شماروبه خداروحرفتون بمانین واقعادررنج وعزاب هستیم
رضوانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
تاحالا شده یک خبر خوش به مردم بدید
بازنشته ی تامین اجتمایی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
13
گوش اگر گوش شما ناله اگر ناله ماست
آنکه البته به جایی نرسد فریاد است
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
8
چرا کسی فکری برای رزمندگان وایثارگران نمی کند با حقون یک میلیونی باید چه کار کنند با این همه گرانی مخصوصا مستجر باشی الله اکبر
لیلی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
1
6
بیمه ی بیکاری جاماندگان چی شد چرا پیگیری نمیکنین
لیلی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
7
بیمه بیکاری رو حل کنین چرا رسیدگی نمیکنین ؟؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
9
خدا خیرتون بده اگه نظری هم به بازنشستگان تامین اجنمایی شود وافزایش حقوق پیدا کند
محمد فرشباف
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
15
هنوز احکام مشاغل سخت و زیان آور اصلاح نشده ولی آقایان مسئولین تامین اجتماعی در مصاحبه ها اعلام میدارن که احکام اصلاح و مشکل حل شده درصورتیکه برخلاف واقع هست وبازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور باسابقه 20سال متناسب سازی محاسبه شده وبر اساس آن حقوق دریافت میکنن تا کی به دروغ گفتن ادامه خواهند الله اعلم بالاخره باید پاسخگوی اعمالشان باشند.
جعفر
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
1
21
حقوق بازنشسته چه ربطی به کارگران داره افزایش حقوق کارگرو کارفرما میده.حقوق بازنشستگان حق خودش است که سازمان وظیفه دارد طبق تورم اونو افزایش بده.
پروانه
France
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
دقیقا حرف حسابه
ایرج
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
3
7
سلام خسته نباشید لطفاپی گیری کنیدبرایجانبازان بازنشسته تامین اجتماعی کسر دودرصدازحقوق جانبازان بابت بیمه که معاف می باشد ودیوان عدالت رای به عدم کسر دعوتت مبالغ کسر شده قطعی صادرشده ولی تامین اجتماعی پرداخت نمی کند برای عده ای کسر نمی گردد مگر خون آنان ازما رنگین تره بسیجی خط یک جزیره مجنون وای برشما چه کردید
بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
2
12
نمیدانم چرا کارگران بچه های ناتنی در این کشورند که با ۳۵ سال کار هنوز نتوانستم در ردیف متناسب سازی همسان سازی بقیه قرار بگیرم
محمد رضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
2
12
متاسفانه بازنشستگان تامین اجتماعی وخانواده هايشان در فقر و مشگلات تورم ونگرانی واز طرف دیگر مشکلات پیری وکهولت سن دچار هستند ودولتمردان با روزی ٣٠ تومن افزایش حقوق چی میشه بازنشستگان کشوری ولشگری با حقوق چند برابری چرا؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
1
13
یه فکر اساسی بکنین، این افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی رو از افزایش حقوق کارگران جدا کنین، ما که نمیتونیم همش شاهد جنگ کارفرمایان و نمایندگان کارگری باشیم بعد چندماه جلسه های بی نتیجه، آخرشم هیچی تا وقتی بزرگترین کارفا دولت باشه صد سال دیگه هم این جلسه ها به نتیجه نمیرسه وجز فشار خون برای بازنشستگان تامین اجتماعی هیچ دست آوردی نداره، خیر امواتتون اگه میتونین یه فکر اساسی بکنین، امسالم خدا به خیر بگذرونه، چند ماه اینا میخوان درگیر باشن واسه شندرغاز، بخدا خسته شدیم،
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
11
واقعا باعث شرمساریه ....کمی به فکر حقوق کارگران وبازنشستگان تامین اجتماعی باشید.بعد از ۲۶ سال کا رو سختی دریافتیم فقط ۲۴۰۰۰۰۰ تومان هستش .واقعا باعث خجالته.!!!
محفوظ
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
11
موضوع شکایت به دیوان عدالت اداری چه شد؟
اصلا کسی از این نمایندگان فرمایشی پیگیر آن هست؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
13
چرا سایپا وایرانخودرو کلاهبردارها هر۳ماه افزایش ۳۰درصد ی رو دولت قبول میکنه ولی حقوق کارگران مظلوم رو قبول نمیکنه چوب خدا صدا ندارد ولی یه روز صداش در میاد بد جور هم در میاد فقط صبر
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
9
با سلام و خسته نباشید به شما سروران گرامی لطفا به فریاد باز نشسته های تامین اجتماعی برسید به خدا با این حقوق نمی شود زندگی کرد فقط منتظریم تا کی بمیریم و از این همه بی عدالتی راحت بشیم لطفا لطفا پیگیری نمایید ممنون ممنون ممنون ممنون میشم اختلاف حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با لشگری و کشوری بین سه میلیون تا شش میلیون تومان شده لطفا به فریاد باز نشسته های تامین اجتماعی برسید
پری
France
۰۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
یه جوری جا انداختن که بازنشستگان کشوری فکر می کنن بازنشستگان تامین اجتماعی همگی بیسواد هستند در حالیکه اکثر مهندسین و حسابداران بازنشسته جزء زیرمجموعه تامین اجتماعی هستند.
خانجانی
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
9
این بار دیگر بورس وجود ندارد که پول سهامداران از طریق شستا غارت کنید برای حقوق بازنشستگان تامین اجتمایی از کجا میارین.. ۴ هزار میلیارد تومان سهم ۸۰۰ تومانی شستا در قیمت ۶ هزار تومان به این ملت فقیر انداختین که حقوق تامین اجتمایی اضافه کنین. خدا از باعث و بانیش نگذرد
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
7
والا تو این موقعیت بازنشسته تامین اجتماعی حداقل بگیر باحقوق 1میلیون رو نپیچونید خدا رو خوش نمیاد خودتون ی لحظه سر جای بنده های خدا قرار بدین اصلا میتونین 10روز با 1میلیون سر کنید خدایا کمک کن آمین
علی
United States of America
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
3
10
کدوم دو ملیون وهشتصد من با سی سال سابقه کار دو ملیون وصد میگیرم فقط مردم وفریب میدن
.......
France
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
حساب کنید کسانیکه با سابقه کمتر از ۲۰ سال بازنشسته شده اند، چه وضعی دارند.
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
6
لطفا وقتی جواب نگرفته آید و هنوز کاری نمی توانیم انجام دهید هی در بوق و کرنا ندمید که این کار خودش موجب به هم ریختن اوضاع بازار و مشغولیات فکر یک مشت باز نشسته زحمتکش بدون حقوق و مزایا می شود.
ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
9
سلام تنها راه رسیدن به حق قانونی و رفع تبعیض با کشور و لشگری. اعتصاب سراسری است تا مسولین صدای مظلومان قشر کارگری تامین اجتماعی را بشنوند و عدالت بطور یکسان ايجاد شود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
واقعآ این حقوق بازنشستگان انصافه. خدا هم در نظر بگیرید واقعآ کسانی که مسئول هستند.خدا رو در نظر بگیرند بخدا خودتون با این حقوق می تونید زندگی کنید .
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
3
سلام من خیلی کار کردم شاید ۳۵ سال بیشتر ولی به فکر بیمه نبودم الان زنم ام اس داره با مخارج زیاد رفتم اداره بیمه ۵ سال واسم بیمه رد شده آیا راهی هست که بیمه تامین اجتماعی و سنوات بیمه ام درست بشه لطفا راهنمایی کنین
مستمربگیر تامین اجتماعی
United States of America
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
2
4
واقعا تبیعیض
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
1
طبق قانونکار ماده 44 حقوق باید بر اساس تورم باشد وقتی نمی خواهند اضافه کنند آن قشر بیمه بیشتر داده آمد شما کمتر این یک دروغ شاخدار است من و برادرم از یک خانواده برادرم مستمری بگیر بیمه اش با من که کشوری هستم یکی بود ولی حقوق برادرم که مستمری بگیر است واقعا خیلی کم است
مستمره یا بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
4
سلام نمایندگان کار گارگری تورا قسم می دهیم به آن خدای که دولت مردان نمی شناسند به خانواده های ما رحم کنید دیگر توان تهیه مایحتاج زندگی را نداریم از رهبر انقلاب درخواست داریم به ما بازنشستگان تامین اجتماعی رحم کند بابا زیر بار گرانی کمر مان شکسته است چگونه بگوئیم تا شما بفهمید .
پری
France
۰۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
1
4
فقط افزایش حقوق کارگران و بازنشیتگان تامین اجتماعی باعث تورم میشه؟ افزایش حقوق کشوری و لشکری تاثیری در تورم نداره؟
احمدی
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
4
حقوق بازنشستگان ارتشی و لشکری وسپاه چقدر میخوادزیادبشه معلما تا صداشون درمیادحقوقاشون زیادمیشه ولی ی نگهبان شیفتی پارک ک جونشم از همه لحاظ درخطر اصلا زیادنمیشه هیچ بابی احترانی بعضی مردمم مواجهه ی ذره ب نگهبان های شیفتی شب وروزم نگاه کنید باحقوق ۲ونیم با زن و بچه باید بره بمیره
ناشناس
United States of America
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
2
نوشتن این مطالب که خودتان هم جواب درستی در رابطه با آن ندارید فقط اعصاب بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را خورد می کند، این همه مشکلات برای این قشر از جامعه نه مسکن نه حقوق درست و حسابی حالا هم امید واهی.
مجتبی پورمحمدی
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
3
حقوق بازنشستگان نباید ارتباطی به شاغلین داشته باشد چرا که دولت موظف است طبق تورم ودیگر متغیرهای روز
مستمری بازنشستگی را از طریق سازمان تامین اجتماعی
پرداخت نماید مگر خود سازمان کم سرمایه دارد منتها دولت از هر کجا کم میاورد دست در جیب کارگران میکند
واز سرمایه آن بر میدارد این چه عدالتی است واقعا همه اقشار جامعه در فشار هستند به داد مردم برسید چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
محمود فلاح نوا
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
برادر شهید هستم با سابقه کارگری ۳۳سال ساکن آمل سید بزرگوار آقای رئیسی با این تورم بالا وحقوق ناچیز میتوانند حقوق عزیزان را به حد نساب برسانند اما نمیدونم اشکال کار شون چیه صادقانه درخواست دارم پیگیری وبداد ما برسید درضمن خودم مشکل جسمی دارم با یه دانشجو مستاجر خدایی نمیشه خیلی سخت وکمر شکن شد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
4
با اینکه میدونین. سبد معیشت. خانوادهده میلیونه اونوقت حقوق دوتومنی برا سه نفر با تامین دو جهیزیه برا دو دختر. چکار کنیم فقط حرف میزنن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
2
خدایا یعنی اینها نمی دانند یاخودشان رابه آن راه می زنند ،مگر همه بازنشستگان تامین اجتماعی کارگر بودند خودبنده وخیلی ازهمکارانم کارمند بودیم وحقوق ومزایایمان دراشل کارمندی گرفتیم ولی جز صندوق تامین اجتماعی اما باحقوق کارمندی بازنشسته شده ایم ،حال دردست عده ای گیر افتادیم که به هیچ توجه نمی کنند وهمینطور ناآگاهانه ودیمی تصمیم غیر کارشناسی ودیمی میگیرند تا وقتی کار را به کاردان باوجدان نسپارند آش همین آش است وکاسه همین کاسه ،درست وبجا تصمیم گیری کنید تاهر به حق خودش برسد تاهم او وهم خدا راضی باشد،مثلا حالا که ما کارگریم چرا باید عیدی وحق مسکن وعایله مندی ما مانند کارگران نیست .و۰۰۰
بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
2
انصافا در بین این همه مسئول تامین اجتماعی و کانون بازنشستگان و هبات امنا تنها کسی که جرات ابراز دقیق مشکلات بازنشستگان رو داره و دنبال عودت حقوق تضییع شده آنان هستش همین جناب دهقان کیا تاکنون بوده و هستند. از ایشان تقاضا داریم بحث عدم پرداخت غیر قانونی متناسب سازی ۴ ماهه اول ۹۹ به بازنشستگان را پیگیری جدی نمایند چرا که بودجه آن به سازمان پرداخت شده است. دوما بدنبال پرداخت عیدی سال جدید بر مبنای پرداختی به کارگران شاغل برای بازنشستگان باشند. ممنون از ایشان و هر کسی که برای دفن نشدن بازنشسته ها تلاش مینمایند.
عاکف محمد
Germany
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
4
من بالای۳۰سال سابقه بیمه دارم ۲۶۴۰برام میریزند همه جا اعلام میشه ۲۸۰۰ (لطفا راهنمایی کنید به کجا مراجعه کنم?)اگر شرایط فراهم هست به گوش مسئولین برسانید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
3
خدا خیرتون بده به فکر ما با ده سال سابقه هم باشید با هشت صد تومان چکار کنیم
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
2
سلام،نمایندگان کارگران و بازنشستگان عزیز لطفأ با تلاش و کوشش بیش‌از پیش و درخواست مصرانه از دولت وگرفتن طلبهای سال‌های گذشته، می‌توان در خصوص افزایش حقوق هایمان اقداماتی را انجام دادو همچنین با همکار و مساعدت نمایندگان دولت و هماهنگی لازم و شایسته، دیگر نیازی به همپایی و همراهی نمایندگان کارفرمایان نیست، فقط مشکل اصلی کارفرما بودن خود دولت است که مانع گرفتن حقوق معوقه سال‌های گذشته و احقاق حقمان می‌شود. پس درنهایت وآخرین راهکار باقی مانده برای کارگران وبازنشستگان تأمین اجتماعی گرفتن کلیه بدهی‌های سازمان تأمین اجتماعی است وبس.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
2
با سلام
دولت محترم فقط به فکر بازنشستگان خودشه،وکاری به بازنشستگان تامین اجتماعی نداره،پس لا اقل بدهی خودش را به تامین اجتماعی پرداخت کنه،تا شاید در مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی فرجی حاصل شه،
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
4
می خواهم بدونم ما بازنشستگان تامین اجتماعی از کجا خرید ارزون می کنیم که مابقی بازنسستگان فقط تحت فشار تورم هستند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
5
آخه انصاف است با 30سال کار در جاده وخاک آسفالت خوردن3تومن بگیرم.در صورتیکه مستخدم آموزش وپرورش با 15سال سا یقه4500بگیره. این عدالت کیه؟؟؟؟؟. واقعا بد به حال ما تأمین اجتماعی ها؟!!!!!!!
عدالت
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
4
حداقل حقوق برای کارگران وحداقل عدالت هم برای کارگران این قشر حساس و آسیب پذیر روفکری به حالشان بکنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
1
سلام من ۸۰۰تومن حقوق میگیرم چکارکنم بااین پول شما به خودتون بگید آیا این پول آب وبرق میشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
1
3
سلام.خسته نباشید ببخشی ما دوتا خواهر مجرد ویتیم هستیم با دو دویست حقوق مستمری بگیر چکار میشه کرد ب این همه قسط وبااین همه گرونی چطور میشه زندگی کرد خواهشن رسیدگی کنید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
0
3
چطور حقوق بازنشستگان کشوری سر خود افزایش میابد..اما تامین اجتماعی باید به ذستور رهبری باشد..یا وزارت کار اینقد بشت گوش می اندازد که به اخر سال برسیم..اقای دهقان کیا .اگه رو حرف شما حساب نمیکنند وامسال شما که مسئولان تامین اجتماعی هستین...چه باید کرد..ویا گفتین قوه قضاییه اهمیت به افزایش نداده..خوب خودشون حقوق ۴۰ یا ۵۰ میلیون میگیرن هیچ سواره ای به فکر پیاده ای نیست.خدا رو قسم میدیم به دو دست اقا ابو الفضل به اون وقتی که بی دست به زمین افتاد خدا روقسم میدیم بلایی به سرشون بیاره که دوا نداشته باشه
ولی الله
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
1
3
بازنشسته تامین اجتماعی سی سال در سختشرایط کار کردیم بموقع حق بیمه ومالیات پرداخت کردیم برای روزهای سخت مثل امروز صندوق بازنشستگی را پر کرده وکلید آنرا به دولتمردان تحویل داده حال موقع استفاده خالی است پس کو تامین اجتماعی؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اره والله منم مثل شما
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۲
0
2
قانون برای افزایش قیمت خودرو هر سه ماه مجوز صادر میکند برای قیمت قیمت سیمان و اهن و فراورده نفتی مجوز صادر میکند ولی حقوق کارگران ....
مجید
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
0
0
باسلام واحترام خواهشمنداست همسان سازی شامل بازنشستگان تامین اجتماعی هم بشود ودولت کار ناتمام خود را انجام دهد.واز مسئولین هم خواهشمندم پیگیرباشندتاعدالت اجراشود. باتشکر
ناشناس
Canada
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
0
1
اصلا دروغه که میگن بازنشسته با ۳۰ سال ۲۸۰۰میگیره من با ۳۰ سال سابقه ۲۱۵۰ میگیرم کجا ۲۸۰۰ میدن واقعا متاسف
علی ایرانیان
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
1
از مقام معظم رهبری می‌خواهیم به درخواست بازنشستگان تامین اجتماعی که موردظلم واقع شده اند رسیدگی کنند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
1
باسلام اقا این جور خبرها این حرفها دردی ازما دعوا نمی کنه چه فایده درد اونجایی که میدونه یی مستمری بگیر یی بازنشسته تامین اجتماعی باچه بدبختی زندگی می کنه کاریی براش انجام نمیدنه
محمود فلاح نوا
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
0
مدیران محترم مرتبت به امور بازنشستگی بنده برادر شهیدم شهدا برای رهبر و ملت خون دادند خدای شما جای ما بودین با این تورم سخت با حقوق کم مستاجر سه نفر یه دانشجو تازه عزیزان بیمه پسرم را قطع کردند ولا نمیدونم چی کار دارن میکنند سید بزرگوار آقای رئیسی بداد مابرسه
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
0
0
توراخدابس کنید مابازنشستهای تامین اجتمایی راچه فرض کردین ماهم خدایی داریم اقای رییس سازمان اگر مردی امسال یک ماه مانده به اخر سال تکلیف حقوق بازنشستها راروشن کن خداوکیلی تععین تکلیف حقوق کارگران به ماچه ربطی داره مگر مامستغل نیستیم اگرهم ربط داره این چه فیلمیه باید۲ماه بعد سال تایین تکلیف بشیم یکبارهم شده مارادلخوش کنیدبه این دموکراسی وعدالتدان!!!!!!!!!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
0
0
لطفی کنیدوامی که کانون به قول خودشان قرعه کشیه ازخودسازمان قرعکشی کنندوآمارهمه هست وبه بانک رفاه ابلاغ کند چراکه حق بازنشسته.پایمال نشود
والا بادومیلیون دویتست شصتومن می شه چکار کنم تمام قسط خسته شدم به قران
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
0
1
والا بادومیلیون ۲۶۰شما بگید باید چکار کنم قسط بانک ملت قسط وام ازدواج ناموفق پسرم قسط قرض الحسنه قسط سوپری
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
1
2
چرا علکی مینوسید حقوق اضافه شده شما چرا اینقدر دروغگو هستید کجا حقوق اضاغه شده من باسیویک سال بیمه تامین اجتماعی دسش درد نکنه صد تومان افزایش داشتم خدا وکیلی حقوق سه تومانی که به من میدهن برا ده روز کافی نیست مجبور شدم دوباره تو بندر عباس برم سر کار
پروین
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
0
3
سلام اگر نظر منو بخواهید اینه که اگر قراره با هر اضافه شدن بازهم حق مستمری بگیر همچنان دچار معضل اجاره زیاد شدن گران شدن مواد غذایی و نداشتن پول ورفتن آبروی یک بازنشسته بهتره تأمین اجتماعی هم مثل سایر بازنشستگان بدست صندق بازنشستگی قرار گیرد شاید آنان مثل بازنشستگان کشوری ولشگری باما برخورد کنند چون تا اینجا که فهمیدم هیچگونه تناقضی در این سازمان وجود ندارد و همه چی بنفع بازنشستگان کشوری ولشگری میباشد و آنان در رفاه بهتری قرار دارند درحالیکه صندوق تا مین اجتماعی هنو نتوانسته برای متناسب سازی هم اجرایی شود چه برسد به زیاد کردن حقوق بازنشستگان و این بازنشستگان محترم تامین اجتماعی همچنان در سرازیری زندگی وسختی قرار دارند خوب بدهن دست صندوق بازنشستگی آنان هم براساس روابط،وروابط خودشان عمل خواهند کرد وهیچگاه فرقی بین بازنشستگان نخواهد بود ممنون من خپدمویک بازنشسته تامین اجتماعی هستم پدر سخت‌ترین شرایط زندگی بسر میبرم
همسر یک بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
0
3
باسلام،باتوجه باینکه همسربنده با۳۳سال سابقه حقوق ناچیزی بمبلغ دومیلیون وهفتصد بهش تعلق میگیره،با این تورم آیا انصافه ؟این پول هزینه یکروزه مسئولینه که بفکر ما بازنشستگان نیستن
یزدان فتح الهی چالش تری
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
0
3
سلام.بازنشته تامین اجتماعی هستم باسختی کار10سالبازنشسته شدم باسختی زندگی میکنم هرروزارزوی مرگ میکنم توخرج روزمره خانواده ام ماندهام نمیدانم چکارکنم خدالعنت کندباعث وبانیش را
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
0
2
نمایندگان کارگری نباید در انتظار جواب وزیر کار بماند چون خودشان بدتر از نماینده کارفرما هستن بنا براین باید متکی به کارگر بود
نجیبه سیاوشی
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
0
2
سلام خسته نباشید شمارو به خدا این حقوق مستمر بگیر چی شد ما اسیری داریم زندگی میکنیم خدا رو خوش میاد دو ملیون حقوق میگیریم یک ملیون اجاره میدیم با یک ملیون داریم زندگی میکنیم اونم برق گاز اب بخدا هیچی برامون نمیمون شما بگیر ما چیکار کنیم یه زن بی سر پرست مریض چیکار میتونم بکنم شما رو به هرکی که می پرستین یکاری برای ماها انجام بدین دیگه خسته شدیم همیشه دارین درباره کشوری لشگری حرف میزنید این مشکل ما رو ها رو هم خل کنیذ خدا رو شکر لشکری کشوری دو برابر از ما ها دارند میگیرند باز ناله دارند پس مها دو ملیون میگیریم چیکار کنیم
محسن
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
0
2
۳۰ ‌سال سابقه دومیلیون هشتصد. ای خاک بر سرتون
Nazanin
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
0
2
آه و نفرین هزاران هزار زن و بچه همراهشون هست. فقط انقدر رو بگیم این مرکب ریاست و مسولیت به هیچکس وفا نمیکنه. عزیزی که به عنوان نمایده این قشر رو کرسی تعیین تکلیف نشستی در پیشگاه خدا باید پاسخگوی کم کاری هایی که در حق این مردم میشه باشی. واقعا ملت تو کار این مسولین موندن آخه پشتشون به چی گرمه؟! اینه عدالت و حکومت علی وار؟! کجای دین نوشته حق مظلوم رو ناحق کنید؟
ابوالفضل اباذری
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
0
3
بنده امسال بعد از سی سال بازنشسته شدم که حقوق من 21500000 ریال است از افزایشی که بارها در رسانه ها صحبت شده هیچ خبری نیست
چکار باید بکنم و به کی باید مراجعه کنم
اصغر
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
0
4
جناب وزیر کار با حقوق سه میلیون که نمیشه زندگی کرد
تو بحث همسان سازی ۴۰۰ تومن حقوق من اضافه شده
ولی اونیکه حقوقش ۵ میلیون بود شد ۷ میلیون
الان حقوق بازنشستگان کشوری زیر ۶ میلیون نداریم
همه بازنشستگان کشوری بالای ۷ میلیون میگیرن
جناب وزیر کار حقوق ما راهم به ۷میلیون برسانید
تا ماهم از این زندگی لذتی ببریم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
0
3
چرا پس حقوق بازنشتگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی اضافه نمیشه واقعا بااین حقوق کم نمیشه زندگی کرد با این همه گران
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
0
3
خداما هم بزرگ است
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۸
1
3
چرا پول بازنشستگان. کشوری زیاد میشود ولی مال تامین. اجتماعی نه
علی خاکسار
United States of America
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
2
با سلام بنده باز نشسته تامین اجتماعی هستم و سه ۳ فرزند دارم ۳۰ و ۲۸ و ۱۴ ساله پسر/به ترتیب مهندس شیمی نفت و گاز ؛ بیکار و مجرد/؟ لیسانس مدیریت جهانگردی بیکار و مجرد /؟ و سومی محصل/؟ و همسر اینجانب با ۶۰ سال سن و مریض خانه‌دار ؟/ حالا شما بفرمایید بنده با یک خانواده ۵ پنج نفری و یه حداقل حقوق باز نشستگی ۲/۸۰۰ دومیلیون هشتصد تومان چکار باید بکنم شما بگویید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0
2
واقعا ما باز نشستگان اسایشگاه قسمت مادریار وپدر یاری بعد از سالها خستگی از بدنمان خارج نشده وتوان کار کردن نداریم وسازمان نیمه خصوصی می با شد که به هر کسی هر جور دوست دارد حقوق میدهد انجا بر طبق ضابطه کار نمی کنند براثر رابطه میباشد باتشکر از شما
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
0
2
سلام من از سال ۷۵ بیمه واریز کردم سال ۷۷ بچه با بیمه به دنیا آمد الان از کار افتاده شدم به من میگن تو فقط ۱۷سال سابقه دارم چند سال از واریزی من رو دزدیدن الانم با ۲۳۰۰من کرایه خانه بدم یا خرجی با سه تا بچه با یک دست وپا فلج انصاف کجاست پس واریزی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
0
2
چرا حقوق لشکری وکشوری زیاد‌شد اجناس گران شد نه جانم دولت نظارت بر هیچی نداره حداقل حقوق ما باید ده ملیون باشه کوته فکر
بازنشسته بدبخت تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
0
1
چراکامنت هایه ماروحذف کردین من مشکلاته خودمونوبیان کردم به شماچرافشارآمد.این دولت ووزیرکارهیچ سودی برای کارگربازنشسته.هرچقدر
درموردافزایش حقوق حرف زدن وعمل کردن برای بازنشستگان کشوری بوده.هفتاددرصدبازنشستگان
تامین اجتماعی.حداقل حقوق مبلغ دومیلیون.تادومیلیون.هشتصد.هزارتومن دریافت میکن.هرچند.بعضی ازبازنشستگان.هم حقوقشون
هشتصدهزارتایک میلیون شصدهزارتومن.هست
ازدولت.وزیرکارآقای نوبخت درخواست دارم لطفا
حقوق مابازنشستگان تامین اجتماعی روافزایش دهید.بخداتوفشارزندگی ازنداری داریم غرق میشبم
M
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
0
1
با ۲ و خورده ای حقوق مستمری و دو تا دختر دانشجو چیکار میشه کرد؟
گدایی بریم
مردم قلط میخورن تو بدبختی
مستمری بگیر شرمنده
Czechia
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
0
0
بنده یک باز نشسته تامین اجتماعی با حداقل حقوق هستم ۳ فرزند دارم اولی با ۳۰ سال سن لیسانس بیکار و مجرد/؟ دومی با ۲۸ سال سن لیسانس بیکار و مجرد/؟ سومی سن ۱۴ سال محصل/؟ عیال خانه دار و مریض؟ خودم به هیچ وجه دیگه توانایی کار ندارم سی و هفت سال در سرما و گرما روزانه ۱۲ ساعت کار کردم حتی روزهای تعطیل/ البته با ۳۰ سال بیمه باز نشسته شدم؟/؟/؟/آقای قانون گذار و مسوول شما بفرمایید بنده چکار کنم
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
0
0
اصلا تمام مسئولان کشور بیان ببینم با حقوق یه مستمری با ماهیانه ۲ ملیون میشه یک روز دوام بیارن.تا کی ایقدر بی عدالتی.چرا عیدی بازنشسته ها کارمندی هست اوقت حقوق اونهاکارگری هست.تا کی میخوایین در حق این قشر مظلوم ظلم کنید.اخه کارگر با ۳ ملیون حقوق شما چیکار کنه.خودتون زدین بی بیخیالی.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
0
0
با سلام شما ها اصلا بفکر بازنشسته نیستی واقعا زندگی اصفناکی داریم حتا ب زور خرج دوا درمون میدییم چرا بفکر کارگر نیستی بقییه بازنشسته ها با ما فرق میکنن انها عزیز هستن ما هیچ کاره بخدا ما هم جوانی خود را سپری کردهایم به ماهم کمک کنیم کار بجایی رسیده داریم کدایی مکنیم خدا را خوش نمیاید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
0
0
سلام دستتون درد نکنه چه کالاهای ناموجود مرغوبی
خسته نباشید
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
نظرسنجی
در سال پیش رو در کدام بازار سرمایه گذاری خواهید کرد؟
بازار بورس ایران
بازار رمز ارزها
طلا یا دلار
خودرو یا مسکن
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}