خبر ویژه
عقب‌نشینی دیاباته مقابل فکری | در استقلال هیچ مشکلی نیست!
واکنش دیاباته به ماجرا‌های رخ‌داده در اهواز نشان می‌دهد او عقب‌نشینی کرده است و قصد ندارد با واکنش‌های احساسی حواشی تیمش را بیشتر کند.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، ریشه اختلاف‌های محمود فکری با شیخ دیاباته به نحوه حضور این بازیکن در تمرینات استقلال برمی‌گردد. فکری از مدت‌ها قبل که سکان هدایت استقلال را در دست گرفت چشمم به در بود تا شیخ دیاباته را در تمرینات استقلال ببیند، اما دیاباته که میان ایرانی‌ها به یک خارجی خوش خلق معروف است دیر‌ترین زمان ممکن را برای پیوستن به تمرینات استقلال برگزید. مضاف برآن شیخ زمانی به استقلال ملحق شد که از شرایط آرمانی به دور بود و به نظر می‌رسید هرگز درکشورش تمرینات منظمی را سپری نکرده و شرایط خوبی نداشته است. مصدومیتی که دیاباته با خود از فرانسه به ایران آورد نیز مسئله‌ای بود که ذهن فکری را عمیقا آزار می‌داد.

این ماجرا‌ها همگی باعث دلخوری شدید فکری بود و سرمربی استقلال حتی چند بار از رفتار این بازیکن گله هم کرده بود. با این حال هیچ گاه سرمربی استقلال در مقابل شیخ برافروخته نشده بود و در تمام تمرینات روز‌های قبل در تلاش بود تا این بازیکن را به شرایط آرمانی برساند. فکری نیز خود براین مهم واقف است که حضور یک دیاباته آماده تا چه اندازه می‌تواند خط حمله اش را بهبود ببخشد و استقلال را متحول کند، اما از طرفی سرمربی استقلال با نا آمادگی بازیکن خود نیز دست و پنجه نرم می‌کند. با این حال، اما سرمربی استقلال قصد داشت همانند بازی با مس رفسنجان از دیاباته در جریان بازی با فولاد هم استفاده کند. بماند که یک ناهماهنگی عجیب باعث شد تا استقلال حدود ۱۰ دقیقه ۱۰ نفره هم باشد، اما با این حال فکری قصد داشت این بازیکن تنومند را به بازی بفرستد که ناگهان دیاباته از مقابل دیدگانش غیب می‌شود. این موضوع در شرایطی که استقلال نیاز به تعویض داشت خشم فکری را برمی انگیزد و سرمربی استقلال به غیبت شیخ اعتراض می‌کند و در عین حال که متوجه می‌شود شیخ برای تعویض استوک هایش راهی رختکن شده شدت خشمش بیشتر می‌شود و زمانی که این بازیکن را می‌بیند به شدت به او اعتراض می‌کند. فکری بی آنکه از دوربین‌های حاضر درورزشگاه ترسی داشته باشد خشم خود را نمایان می‌کند، اما همین موضوع دستمایه‌ای می‌شود برای رسانه‌ها تا تصاویر درگیری را منتشر کنند. به هرحال، اما این ماجرا ختم به خیر شده است. دیاباته درباره این ماجرا می‌گوید: «مشکل حل شد. یک موضوع کوجکی بود که درجریان بازی رخ داد. مشکلی درمیان نیست.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}