گره عجیب در پرونده تعلیق جودوی ایران| تعویق چندباره! حسین زاده بهترین بازیکن نبرد مهرام-ذوب آهن پیروزی آرمانی مهرام|ذوب اصفهان در تهران! ارتباط هیات مدیره استقلال با کانال‌ها و پیج‌های مجازی قاسمی نژاد و کیانی همچنان در لیست خرید استقلال ساوا لسیچ به ذوب آهن پیوست تایید زیاده خواهی‌های شماره ۱۰ استقلال| باشگاه فردا علیه قایدی بیانیه می‌دهد؟ قرعه کشی جام حذفی فوتبال ایران+ برنامه مسابقات گل رامین رضاییان، برترین گل ایستگاهی لیگ قهرمانان آسیا+ ویدئو مددی: آقای قایدی هیچ بازیکنی بزرگ تر از استقلال نیست سربازی: گلف المپیکی شده است و باید همگانی‌تر شود | فقط یک زمین داریم که برای ۵۰ سال پیش است! بازیکن سابق پرسپولیس در لیگ عراق بازگشت لژیونر ملی‌پوش به لیگ برتر ایران؟+ عکس مهرام به ذوب آهن رسید پرش تیم بسکتبال زنان مهرام از از روی چاه نفت |فینال تمام تهرانی خرید جدید شهرخودرو از سیرجان آمد جمله عجیب اینستاگرامی علی کریمی به کفاشیان+ عکس وکیلی: هدف بهمن قهرمانی است|نارسینا تیم قابل احترامی است بهمن هراسان به فینال رفت/ نارسینا یک شوت ۳ کم آورد سردار آزمون به سویا می‌رود؟
خبر ویژه
گرگان سخت از آویژه گذشت | دیداری تماشایی و جذاب از مشهدی‌ها
تیم بسکتبال گرگان در دیداری تماشایی با نتیجه ۸۶ بر ۷۹ از سد تیم آویژه صنعت پارسای مشهد گذشت.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر دیدار تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و آویژه صنعت مشهد در تالار بسکتبال آزادی تهران آغاز و در نهایت به نفع شهرداری گرگان به پایان رسید..
بازیکنان آغازگر شهرداری گرگان: محمد سینا واحدی، نوید رضائی‌فر، محمد جمشیدی، مایک رستم‌پور و کیوان ریاعی
سرمربی: مهران شاهین‌طبع

بازیکنان آغازگر آویژه صنعت: مبین شیخی، ایمان زندی، الکساندر پونیاویچ، صالح فروتن و نیکولا ماراویچ
سرمربی: سرجان ایوانوویچ

کوارتر اول
پس از چند بار دست به دست شدن توپ، پونیاویچ سبد اول را می‌گیرد و وقتی حملات گرگانی‌ها بی‌ثمر می‌ماند، صالح فروتن ۳ امتیازی اول بازی را می‌زند. پس از صالح نوبت ماراویچ است تا سبد گرگان را فرو بریزد. سرانجام مایک سبد اول شهرداری را می‌گیرد، اما دانک فروتن روی پاس مبین و لی‌آپ ایمان زندی، شاهین‌طبع را در امتیاز ۱۱ بر ۲ مجبور به گرفتن تایم اوت می‌کند. در بازگشت دو تیم پرتاب دقیق جمشیدی به سبد آویژه می‌رود، اما مبین شیخی جواب او را می‌دهد. شاهین‌طبع دست به تغییر ترکیب خود می‌زند پ یاسین کلاسنگیانی، علیار نجفی و روزبه ارغوان به اتفاق اشکان جعفری وارد زمین می‌شوند. اشکان پشت خط پرتاب آزاد، دو پنالتی موفق می‌زند، ولی ایمان زندی است که با پرتاب پیرامونی‌اش اختلاف را دورقمی می‌کند! مایک یک جفت پرتاب آزاد موفق دارد و جعفری و علیار دو بار پیاپی توپ‌های مبین و فروتن را می‌ربایند تا گرگان به ۱۲ برسد و سرجان وقت استراحت بگیرد. در بازگشت دو تیم فروتن امتیاز هفتم خود را هم می‌گیرد و بعد از تک پرتاب آزاد موفق مایک، او با ۳ امتیازی‌اش خود را دورقمی می‌کند. روزبه جواب این ۳ را می‌دهد و زندی هم روی پاس دیدنی صادقی به راحنی سبد بعد را می‌گیرد. دو امتیاز پایانی وقت اول سهم اشکان جعفری و شهرداری است تا نتیجه ۲۶ بر ۲۰ به سود آویژه شود.

کوارتر دوم
پونیاویچ با توپ‌ربایی دیدنی‌اش و با دانک محکم سبد گرگان را فرو می‌ریزد. نوید رضائی‌فر هم سرانجام دستش با دو امتیاز به سبد باز می‌شود. حرکت تماشایی سینا واحدی اختلاف را کم می‌کند، اما آنطرف مشهد با ماراویچ به ۳۰ می‌رسد. خطای غیرورزشی مایک روی پونیاویچ با دو پرتاب موفق او همراه است، اما آویژه از مالکیت طرفی نمی‌بندد تا مایک با ۳ امتیازی اش جبران مافات کند، ولی افخمی این پرتاب را با اوپن شات جواب می‌دهد.. کیوان پشت خط پرتاب پنالتی دو امتیاز می‌گیرد، ولی ۳ امتیازی بعدی زندی در راه است تا اختلاف به ۹ برسد. جمشیدی بی‌درنگ تلافی می‌کند. خود او در حمله بعد دوباره اختلاف را به ۴ کاهش می‌دهد، اما آویژه با زندی به ۴۰ می‌رسد. نوید رضائی‌فر بازیکنی نیست که پنالتی هدر دهد و لحظاتی بعد سینا واحدی گرگان را به دو امتیازی حریف می‌رساند. ۴۰ بر ۳۸ و وقت استراحت سرجان. در بازگشت مبین شیخی از تیم سابقش سبد می‌گیرد. جمشیدی بازهم زهرش را می‌ریزد و یکی از دو‌پرتاب آزاد کیوان کافی است

کوارتر سوم
پونیاویچ سبد اول نیمه دوم را می‌گیرد و جمشیدی با حرکتی زیبا جواب می. دهد. سبد‌های بعدی دو تیم به ترتیب سهم ماراویچ و رضائی‌فر است. ماراویچ خودش با فول گل حمله بعد را ۳ امتیازی می‌کند. خطای غیرورزشی روی مبین و مایک تکنیکال دوم را می‌گیرد و دیسکالیفه می‌شود. روزبه از مشهد فول گل می‌گیرد. پرتاب ارغوان گل می‌شود و بازی در ۵۱ به تساوی می‌رسد. شوت مکث زندی بازهم آویژه را پیش می‌اندازد، ولی سینا واحدی توپ را به راحتی در سبد حریف جا می‌دهد. زندی ۳ بعدی‌اش را به زیبایی هرچه تمام‌تر می‌زند. او این کار در حمله بعد هم تکرار می‌کند تا به ۲۰ برسد! زندی جوانی‌اش را انگار دوباره پیدا کرده! بوستانیان با قد بلندش سبد می‌گیرد و نوید زیرکانه توپ مشهدی‌ها را می‌دزد تا اختلاف را به دو کاهش دهد. نصیری بازهم اختلاف می‌اندازد و جمشیدی پشت خط پرتاب آزاد دو امتیاز می‌گیرد. یک پرتاب آزاد دیگر از جمشیدی و دو‌پرتاب آزاد موفق ماراویچ پایان بخش این وقت است. ۶۴ بر ۶۲ برای آویژه.

کوارتر چهارم
نوید رضائی فر با ۳ امتیازی اش همین ابتدا برتری را به گرگان می‌دهد، اما ایمان زندی ۳ بعدی را می‌زند! گرگان بازی را در ۶۷ به تساوی می‌کشد. زندی هنگام پرتاب پیرامونی بعدی‌اش از گرگانی‌ها خطا می‌گیرد و یا ۳ پرتاب آویژه را به ۷۰ می‌رساند. سبد بعدی را پونیاویچ امی‌گیرد و واحدی بازهم اختلاف را به یک شوت می‌رساند تا بوستانیان با فول گل و پرتاب موفقش برتری را از مشهد بگیرد و علیار هم اختلاف را بیشتر کند. ماراویچ در حمله گرگان ۵ خطایی می‌شود. بوستانیان امتیاز بعد را می‌گیرد. فول گل جمشیدی گزگان را به ۸۰ می‌رساند و امتیاز بعدی او آب سردی بر پیکر آویژه است. دو پرتاب آزاد فروتن گل می‌شود، اما بوستانیان با پرتابش تیر خلاص را می‌زند و آویژه هرچه می‌کوشد نمی‌تواند به بازی برگردد و شهرداری در دیداری سخت ۸۶ بر ۷۹ فاتح میدان شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}