خبر فوری
دفاعیه دوباره مجتبی خورشیدی: قبل از من غیرفوتبالی ها سرپرست تیم ملی بودند
مجتبی خورشیدی این روز‌ها به سوژه یک رسانه‌ها تبدیل شده است. او که به تازگی عنوان سرپرستی تیم ملی را به برپیشانی چسبانده با انتقاد‌های ریز و درشت مواجه است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی به دنبال انتقاد‌هایی که اخیرا به او شده دوباره به دفاع از خود پرداخته است. او می‌گوید:بعضی‌ها می‌گویند یک بار هم اسم من را در فوتبال نشنیده اند و من اصلا در فوتبال نبوده ام! این در حالی است که من از سال ۷۵ وارد باشگاه راه آهن شدم و نزدیک به ۱۸ – ۱۹ سال در این باشگاه در سمت‌های مختلف مشغول بکار بودم و تیم‌های متعدد ورزشی را مدیریت و برنامه ریزی می‌کردم و توامان وارد کار مربیگری هم شدم. تیم‌های فوتبال – والیبال – بسکتبال و ... نزدیک به یک فصل و دو سه ماه هم در استقلال سابقه حضور به عنوان معاون ورزشی را دارم. من در سال ۲۰۰۱ در مربیگری مدرک A گرفتم و از انجایی که در سمت‌های مختلفی در فوتبال حضور داشتم با شرایط کار سرپرستی آشنا هستم.

مجتبی خورشیدی در دفاع از خود ادامه داد: بعضی‌ها می‌گویند من اصلا در ورزش نبوده ام! پس این همه سابقه و این همه حضور جعلی بوده است؟ من در سال ۷۲ ازدواج کردم؛ نکند به زن و بچه ام دروغ گفته ام و شاگردانی که تحویل فوتبال داده ام همه وهم بر انگیزه بوده است. در حالی که رسانه‌های بیگانه به من حمله کرده اند رسانه‌های داخلی هم از من انتقاد می‌کنند و گا‌ها در انتقادات حرف‌هایی زده می‌شود که دور از واقعیت و دور از انصاف است.


من که با کسی مشکل ندارم و همیشه اهل تعامل بودم و به نظرم برخی به خاطر خصومت‌هایی که با فدراسیون فوتبال دارند این کار را انجام می‌دهند یا به دنبال سهم خواهی هستند و برخی نیز سوار موج می‌شوند و پیش خود می‌گویند حالا که بقیه دارند انتقاد می‌کنند بگذارید ما هم انتقاد کنیم. پیش از من کسانی در سرپرستی تیم ملی حضور داشتند که اصلا از جنس ورزش نبوده اند و البته همه عزیزان من هستند و من نقدی به عملکردشان ندارم و شاید هم کارنامه آن‌ها کارنامه بسیار درخشانی بوده است، اما چرا آن موقع از آن‌ها انتقاد نشد. من با وجود اینکه نزدیک به ۲۵ سال در فوتبال بوده ام و در همه پست‌ها کار کرده ام و تحصیلاتم نیز در این زمینه است مورد انتقاد واقع می‌شوم و نمی‌دانم به کدامین گناه من را می‌زنند و جالب اینکه اصلا حضورم را در فوتبال منکر می‌شوند.

سرپرست جدید تیم ملی در خصوص اینکه آیا کار خود را در تیم ملی شروع کرده است یا نه گفت: بله دو سه روزی است که کار خود را شروع کرده ام. با مهدی خراطی نشست داشتم. قرار است تیم ملی ۴ خرداد در کیش اردو بزند. ما ۱۰ خرداد با پرواز اختصاصی کیش ایر راهی منامه خواهیم شد و طبق برنامه به ترتیب با هنگ کنگ – بحرین – کامبوج و عراق بازی خواهیم کرد. اتفاق خوبی که در روز‌های اخیر افتاده عقد قرارداد با شرکت هواپیمایی کیش ایر بوده و از این پس پرواز‌های تیم ملی به صورت چارتر انجام خواهد شد. این برنامه‌ها با حضور دوباره اسکوچیچ در تهران بررسی خواهد شد. ایشان به زادگاه خود رفته و تا چند روز دیگر به تهران باز می‌گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}