پنجراه مشکلات در پنج‌تن اروپا در قُرُق انگلیسی‌ها| فینال یورولیگ مثل یوفاچمپیونز؟ نتیجه دیدار چلسی و رئال مادرید+ ویدئو خلاصه بازی| شب رویایی شاگردان توخل در لندن رئیس کمیته پزشکی فدراسیون بسکتبال استعفا داده است؟ صمد امتیازآورترین بازیکن لیگ برتر بسکتبال این بار ترکش فدراسیون بسکتبال به رسانه‌ها اصابت کرد! روشن: استقلال بعد از کمالوند نتیجه نگیرید انتقادات مطرح می‌شود پرسپولیس به بازیکنان پاداش نداد! بعد از آقامدد، پزشک استقلال هم اخراج شد| انقلاب فرهاد مجیدی! بردیا دومین ایرانی در لیگ والیبال کره جنوبی استارت شهرداری گنبد با جذب بمب افکن سیدجلال تا چه زمانی با پرسپولیس است؟ قایقرانی انتخابی المپیک| کاظمی از کسب سهمیه المپیک بازماند ال‌کلاسیکوی ایرانی؛ هر آنچه از پرسپولیس_ سپاهان نمی‌دانید شرکت شستا ساختمان فدراسیون فوتبال را جای طلب برداشت استقبال گرم از محمد دانشگر در تمرین استقلال+عکس خورشیدی: اتحاد رمز موفقیت تیم ملی است| سرپرست تیم ملی زبان بلد است؟
خبر فوری
تئاتر رؤیاها، آخرین فرصت کلوپ| سهمیه یورولیگ آنفیلد هم می‌پرد؟
لیورپول امشب برای حفظ امیدهایش به کسب سهمیه اروپا، محکوم به شکست منچستر است.
به گزارش شهرآرانیوز، حساس‌ترین بازی از هفته‌۳۴ لیگ برتر فوتبال انگلیس، ساعت ۲۰ امشب در اولدترافورد برگزار خواهد شد و ۲ دشمن قدیمی جزیره این‌بار در یک جدال هیجان‌انگیز برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد. ﺩﺷﻤﻨﯽ ﺩﯾﺮﯾﻦ ﺑﯿﻦ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﺍﯾﻦ ۲ ﺗﯿﻢ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯽ ﻧﯿﺴﺖ. ﺳﺎﺧﺖ ﯾﮏ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﮐﺸﺘﯿﺮﺍﻧﯽ ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﻣﻮﺟﺐ ﺁﻏﺎﺯ ﯾﮏ ﺩﺷﻤﻨﯽ ﺑﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﻦ ۲ ﺷﻬﺮ ﺷﺪ.
 
ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﯾﮏ ﺷﻬﺮ ﺑﻨﺪری ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﺩ؛ ﻭﻟﯽ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺍﺯ ﭼﻨﯿﻦ‌ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮑﯽ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ ﻭ ﺑﻪ‌ﻫﻤﯿﻦ‌ﺩﻟﯿﻞ، ﺭﻭﻧﻖ ﺍﻗﺘﺼﺎدی ﺩﺭ ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮی‌ﻫﺎ ﻧﯿﺰ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺩﺭ ﺣﺴﺮﺕ ﺍﯾﻦﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺍﺯ ﭼﻨﯿﻦ‌ﻣﻮﻫﺒﺘﯽ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ. ﺍﺣﺪﺍﺙ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﮐﺸﺘﯿﺮﺍﻧﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ‌ﺗﺪﺭﯾﺞ، ﺷﻬﺮ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﮔﻮی ﺳﺒﻘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻋﺮﺻﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩی ﻭ ﺑﺎﺯﺭﮔﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺑﻨﺪﺭ ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﺑﺮﺑﺎﯾﺪ ﻭ ﺑﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﻦ ۲ ﺷﻬﺮ، ﻧﻔﺮﺗﯽ ﭘﺪﯾﺪ ﺁﻣﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻧﯿﺰ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺷﺪ.


همه نگاه‌ها به کسب سهمیه

منچستریونایتد که اصلی‌ترین تعقیب‌کننده سیتیزن‌ها در صدر جدول است، برای حفظ جایگاه دومی خود، نیاز مبرمی به ۳‌امتیاز این بازی دارد. در آن سوی میدان هم یورگن کلوپ که یک فصل کابوس‌وار را پشت‌سر گذاشته، امیدوار است با یک پیروزی در بازی حساس امشب، دوباره نزد آنفیلدی‌ها محبوب شود. این ۲ تیم پیش از‌این در ۱۳۴ مسابقه برابر هم صف‌آرایی کرده‌اند که سهم شیاطین سرخ ۵۵ برد و سهم لک لک‌های آنفیلد نیز ۴۱ پیروزی بوده است.
 
تلاش‌های ۲ تیم در ۳۸ مسابقه به ثمر نرسیده و نتیجه تساوی در پایان روی اسکوربرد ورزشگاه نقش بسته است. نکته جالب اینکه در ۵ بازی آخر مستقیم ۲ تیم، سهم هرکدام یک برد بوده و ۳ مسابقه هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است تا همه‌چیز برای بازی امشب در شرایط متعادل باشد.


کلوپ: منچستریونایتد هنوز فکر می‌کند که می‌تواند قهرمان شود

شاید بدبین‌ترین هوادار لیورپول بعد از قهرمانی مقتدرانه فصل گذشته تصور نمی‌کرد کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز به رؤیای مرسی‌سایدی‌ها تبدیل شود. اما در آستانه دیدار مقابل منچستریونایتد، یورگن کلوپ مدعی شد باوجود شانس نه‌چندان‌زیاد، آن‌ها تا آخرین لحظه برای رسیدن به این هدف مبارزه خواهند کرد.
 
یورگن کلوپ دراین‌باره گفت: کسب سهمیه به نحوه عملکرد سایر تیم‌ها بستگی دارد، اما بدون ۵ پیروزی هیچ شانسی نداریم. اگر با ۱۵‌امتیاز عقب هستیم، چرا باید داستان را ببندیم؟ منچستریونایتد هنوز فکر می‌کند که می‌تواند قهرمان شود و این درست است. ما نیز هنوز تصور می‌کنیم می‌توانیم به لیگ قهرمانان برویم؛ اما می‌دانیم که این هدف بسته به نتایج دیگر‌تیم‌هاست. البته بدون پیروزی در بازی‌های خود به جایی نخواهید رسید و آن‌قدر‌ها هم ساده‌لوح نیستیم. این مهم‌ترین بازی فصل است، ما با یونایتد بازی می‌کنیم، پس باید آماده این دیدار باشیم.
 
به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم و مطمئن باشیم که بهترین بازی خود را انجام می‌دهیم. وی در ادامه افزود: منچسترسیتی سزاوار موقعیتی است که در آن قرار دارد. این فوتبال بوده و شرایط منصفانه است. سیتی در بسیاری از بازی‌ها برنده شده و البته منچستر یونایتد در دیدار رم مانند ۲۰ بازی دیگر در فصل جاری موفق به بازگشت شد. من به دلایل دیگری در این فصل لحظات بدی را پشت‌سر گذاشتم و علت فقط این نبود که تیم‌های دیگر بیشتر از ما بازی می‌کنند. شرایط فصل بعد همیشه سخت‌تر می‌شود؛ زیرا سیتی هرگز متوقف نمی‌شود و این واضح است. آن‌ها متوقف نشده و متوقف نخواهند شد. یونایتد به‌زودی در حال ظهور است و همه می‌توانند این موضوع را ببینند. چلسی نیز تبدیل به یک تیم درخشان و بزرگ شده است.


سولسشر: فریب جایگاه لیورپول را نمی‌خوریم

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد هم پیش از جدال حساس امشب تیمش مقابل لیورپول گفت: امشب برابر یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر لیگ برتر باید بازی کنیم. هر ۲ تیم امشب به پیروزی فکر می‌کنند و نباید به جایگاه آن‌ها در جدول چندان دقت کرد. مطمئن باشید هر ۲ تیم برای پیروزی وارد این مسابقه خواهند شد و کسی نمی‌خواهد بعد از جنگ امشب با شکست از زمین خارج شود. سولسشر همچنین عنوان کرد: لیورپول از یک مربی باهوش و کاربلد روی نیمکتش سود می‌برد و اگر سریال مصدومیت‌ها برای این تیم به نمایش درنمی‌آمد، شک نکنید بازی امشب ما در وضعیت دیگری برگزار می‌شد. ما با تمام توان در این مسابقه حاضر خواهیم شد و تا لحظه آخر برای قهرمانی می‌جنگیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
نظرسنجی
در سال پیش رو در کدام بازار سرمایه گذاری خواهید کرد؟
بازار بورس ایران
بازار رمز ارزها
طلا یا دلار
خودرو یا مسکن
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}