ساعت بازی والیبال ایران و لهستان| بازی حیثیتی برای یاران معروف حمله دوباره مجیدی به معاون سلطانی‌فر حسینی: بازیکنان استقلال گیر یکی، دو میلیون هستند فریاد رحمتی از ناداوری‌ها| جواب ظلمتان را از خدا می‌گیرید! نتیجه بازی استقلال و پدیده+ ویدئو گل| برد شاگردان مجیدی با طعم قطعی برق! سرویس و دریافت عالی فرانسه در برابر ضعف ساعد رسانی ایران حضور تماشاگران داخلی در بازی‌های المپیک توکیو تصویب شد پایان کار کمانداران در پاریس بدون سهمیه استقلال و پرسپولیس در جام حذفی| کفه ترازو به سود قرمز سنگین است یا آبی؟ هزینه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیونی استقلال برای دفاع از پرونده استراماچونی! علی کریمی در قامت مجری رقیب میثاقی شد! نتیجه دیدار والیبال ایران و فرانسه| شکستی دیگر برای تیم ملی ایران بی تجربگی مرادمند کار دستش داد| چک شخصی دردسرساز شد آیا فشار دفاعی تیم ملی بسکتبال برای بازی‌های بزرگ کافی است؟ اسکوچیچ بماند یا برود؟| نگاهی به وضعیت تیم ملی و سرمربی کروات شکایت هندی‌ها از محدودیت شدید در المپیک توکیو خشم اسکوچیچ از واکنش رسمی فدراسیون فوتبال مخالفت ۶۵ درصدی مردم ژاپن با برگزاری المپیک عزیزی خادم تغییر در کادرفنی تیم ملی را تکذیب نکرد| با اسکوچیچ تماسی گرفته نشد ترکیب احتمالی استقلال مقابل پدیده مشخص شد
خبر فوری
برنامه کامل مسابقات جام ملت‌های اروپا+ عکس| بازی بزرگان در یورو
رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از فردا شب با رقابت ایتالیا و ترکیه رسما آغاز می‌شود.

گروه ورزش/شهرآرانیوز، بعد از یک سال وقفه ناشی از کرونا بالاخره یورو در آستانه برگزاری است. فردا شب تیم‌های ملی ایتالیا و ترکیه این تورنمنت بزرگ فوتبال اروپا و جهان را استارت می زنند.

برنامه (ساعت و روز) کامل رقابت‌های جام ملت‌های اروپا 

 

برنامه کامل مسابقات جام ملت‌های اروپا+ عکس| بازی بزرگان در یورو
برای دیدن بهتر تصویر کلیک کنید

 

پس از پایان مرحله گروهی این رقابت‌ها، در ادامه تیم‌های صعودکننده به فرمت زیر در تاریخ و ساعت اعلام شده توسط اتحادیه فوتبال اروپا به مصاف یکدیگر خواهندرفت.

مرحله یک هشتم نهایی
شنبه ۵ تیر
۱- تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه B؛ (۲۰:۳۰) ورزشگاه یوهان کرایف
۲- تیم اول گروه A - تیم دوم گروه C؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه ومبلی
یکشنبه ۶ تیر
۳- تیم اول گروه C - تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F؛ (۲۰:۳۰) ورزشگاه فرانتس پوشکاش
۴- تیم اول گروه B - تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه کارتوخا
دوشنبه ۷ تیر
۵- تیم دوم گروه D - تیم دوم گروه E؛ (۲۰:۳۰) ورزشگاه همپدن پارک
۶- تیم اول گروه F - تیم سوم گرو‌های A، B و C؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه ناسیونالا
سه‌شنبه ۸ تیر
۷- تیم اول گروه D - تیم دوم گروه F؛ (۲۰:۳۰) ورزشگاه ومبلی
۸- تیم اول گروه E - تیم سوم یکی یکی از سه گروه A، B، C یا D؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه همپدن پارک

مرحله یک چهارم نهایی
جمعه ۱۱ تیر
۱- برنده بازی ششم مرحله یک هشتم نهایی - برنده بازی پنجم مرحله یک هشتم نهایی؛ (۲۰:۳۰) ورزشگاه سن‌پترزبورگ
۲- برنده بازی چهارم مرحله یک هشتم نهایی - برنده بازی دوم مرحله یک هشتم نهایی؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه آلیانتس آره‌نا
شنبه ۱۲ تیر
۳- برنده بازی سوم مرحله یک هشتم نهایی- برنده بازی اول مرحله یک هشتم نهایی؛ (۲۰:۳۰) ورزشگاه باکلی الیمپیا
۴- برنده بازی هشتم مرحله یک هشتم نهایی - برنده بازی هفتم مرحله یک هشتم نهایی؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه المپیکو

مرحله نیمه نهایی
سه‌شنبه ۱۵ تیر
۱- برنده بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی - برنده بازی اول مرحله یک چهارم نهایی؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه ومبلی
چهارشنبه ۱۶ تیر
۲- برنده بازی چهارم مرحله یک چهارم نهایی - برنده بازی سوم مرحله یک چهارم نهایی؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه ومبلی

فینال
یکشنبه ۲۰ تیر
برنده بازی اول مرحله نیمه نهایی - برنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی؛ (۲۳:۳۰) ورزشگاه ومبلی

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}