خبر ویژه

فرصتی تازه برای استارت‌آپ‌های فرهنگی در فضای مجازی

  • کد خبر: ۷۲۳۲
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
فرصتی تازه برای استارت‌آپ‌های فرهنگی در فضای مجازی
امسال برای نخستین‌بار نمایشگاه «توسعه کسب‌وکار‌های فرهنگی در فضای مجازی» در مشهد برگزار می‌شود.
این خبر را مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌رضوی در نشست کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی در مشهد اعلام کرد.
 
به گزارش ایرنا، جعفر مروارید گفت: نمایشگاه توسعه کسب‌وکار‌های فرهنگی در فضای مجازی، مدلی از نمایشگاه است که به جای فروش محصولات، دربردارنده میز‌های گفت‌وگوی تجاری است. پیش از این نمایشگاه مشابهی در قم با محوریت «ایجاد نرم‌افزار اسلامی و نقش آن در مدل زندگی» برگزار شده بود، اما نمایشگاهی با محوریت کسب‌وکار فرهنگی در فضای مجازی در طیف گسترده برای نخستین‌بار در خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به طرح ابتکاری استاندار خراسان‌رضوی مبنی بر «مثلث توسعه اقتصادی-فرهنگی» باید فضای کسب‌وکار رونق پیدا کند که در این راستا برنامه‌های رونق تولید در فضای مجازی نیز یک گام رو به جلو در این حوزه خواهد بود.

مروارید ادامه داد: مشهد در تولید خبر، تأثیرگذاری و تبلیغات در رتبه‌های برتر کشور قرار دارد. محور نمایشگاه توسعه کسب‌وکار‌های فرهنگی امسال در مشهد نیز خبر، اطلاع‌رسانی و تبلیغات خواهد بود و هدف کلی، ایجاد ارتباط بین ایده‌پردازان و معین‌های اقتصادی در بستر پیشرفت کشور است.

در این نشست برای برگزاری نمایشگاه توسعه کسب‌وکار‌های فرهنگی در فضای مجازی مقرر شد در یک فراخوان، ایده‌پردازان و سرمایه‌گذاران استان شناسایی شوند و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان‌رضوی نیز پیونددهنده این ۲ قطب باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}