شهروند خبرنگار| طبیعت زیبای روستای آبقد درخراسان رضوی شهردار مشهد: بهترین راه برای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه ترویج ورزش است منع تردد شبانه برای افرادی که واکسیناسیون انجام داده اند لغو می‌شود؟ پیامد‌های نبود تمرکز در تصمیم گیری! واکسیناسیون کرونا در ۳۵ ایستگاه قطار شهری انگاره های شهر درباره اسکان غیررسمی وعده میراث‌فرهنگی برای محافظت از خانه «سالاری» مشهد فرودگاه مشهد در مسیر هوشمندسازی شهردار مشهد: از حق مردم کوتاه نخواهیم آمد تدوین سند چشم انداز بیست ساله متناسب با استانداردهای مشهدالرضا(ع) ابلاغ برنامه‌های مدیریت برداشت آب در حریم فرودگاه مشهد تا یک ماه آینده شهرداری مناطق مشهد؛ پیشانی خدمت به مردم اعتبارات زیارتی و فرهنگی پایتخت معنوی ایران نیازمند بازنگری است دیوارنگاره شهیدان عظیمی مجاور در مشهد رونمایی شد شهروند خبرنگار| سرویس دهی اتوبوسرانی در بلوار شهید کشمیری نقشه راه جدیدبرای کاهش آلودگی در مشهد برداشت آب در حریم فرودگاه ها مدیریت شود فقط ۱۱۰ کیلومتر آزادراه در خراسان رضوی آغوش باز مشهد برای ماندگاری زائران
خبر فوری
ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس درون‌شهری مشهد ممنوع شد
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، با اشاره به استمرار وضعیت قرمز کرونایی و تاکیدات شهردار برتشدید اجرای پروتکل‌ها در ناوگان حمل ونقل عمومی گفت: با حضور ناظران سازمان در پایانه‌ها از ورود مسافران فاقد ماسک به اتوبوس‌ها جلوگیری خواهد شد.

به گزارش شهرآرانیوز، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص افزود: ناظران ویژه سازمان در پایانه‌ها مستقر هستند و ضمن جلوگیری از ورود افراد فاقد ماسک به داخل ناوگان، مسافران را برای استفاده از ماسک ارشاد نموده و اتوبوسرانان و مینی بوسرانان نیز در ایستگاه‌های بین مسیر خطوط نسبت به ارشاد مسافرین فاقد ماسک اقدام خواهند کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهر مشهد، در حال حاضر تمامی ناوگان سازمان اتوبوسرانی در ابتدا و انتهای خطوط ضدعفونی می‌شوند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، به توزیع روزانه ملزومات بهداشتی درمیان کارکنان و ارائه توصیه‌های لازم به تمامی اتوبوسرانان و مینی بوسرانان در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در طول روز اشاره و اظهارکرد: روزانه بیش از ۱۵۰۰ تست غربالگری کارکنان، توسط چهار تیم در سازمان، متشکل از کارکنان به همراه پرسنل مرکز فوریت‌های پزشکی مشهد انجام می‌پذیرد.

حسینقلی زاده مقدم، ضمن درخواست از مسافران برای استفاده از ماسک گفت: هم اکنون در ناوگان، ایستگاه‌ها و پایانه ها، اطلاع رسانی پیرامون فاصله گذاری اجتماعی انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین همراه با تشدید محدودیت‌ها، آگاهی شهروندان نسبت به خطرات ویروس کرونا افزایش یافته است و با توجه به الزامی بودن استفاده از ماسک در استفاده از خدمات سازمان، از شهروندان تقاضا داریم بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}