هوشنگ مرادی کرمانی باز هم نامزد آسترید لیندگرن شد صفحه نخست روزنامه‌های کشور - پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ کارتون | هنر، ردی برای آیندگان نگاهی به نمایشگاه «تن اَبسترکت» از صدیقه طوطی در نگارخانه بن‌بست گفتگو با کارگردان فیلم «ارفاق» که در جشنواره فیلم‌ کوتاه تهران خوش درخشید گام محکم رسانه ملی در پوشش اخبار قطع‌شدن سیستم جایگاه‌های سوخت بازیگران سریال «سرجوخه» را بیشتر بشناسید فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته تلویزیون | ۶ و ۷ آبان «پلاک ۱۳»، سریال جدید شبکه سه با بازی علی صادقی درباره اولین قسمت از سریال جزیره ساعت پخش و تکرار سریال «سرجوخه» از شبکه ۳ صداوسیما واکنش منتقدان به فیلم «ارتش دزدان» ماتیاس شوایگهوفر | یک فیلم سرقت متفاوت یا یک اثر کلیشه‌ای؟ اولین تصویر از محسن تنابنده در فیلم جدید هومن سیدی + اطلاعاتی جدید از «جنگ جهانی سوم» صفحه نخست روزنامه‌های کشور - چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ اولین نشست خانه سرود مشهد، با تصویب آیین‌نامه انتخابات، برگزار شد نقدی بر تئاتر «پایان پیش‌خدمت» به‌کارگردانی محمد خوش‌خلق | فرم، پررنگ‌تر از محتوا خبری از «نون خ ۴» و «پایتخت ۷» نیست ولی ‍«زیرخاکی ۳» چرا صدرنشینی «دینامیت» با فروش ۱۷ میلیاردی در سینما‌های کشور (آبان ۱۴۰۰) نگاهی به فیلم «پوست» یا چطور با منشور قصه، شیشه طلسم سینمای ایران را بشکنیم؟ تصویری دیده‌نشده از «عموپورنگ» در جوانی + عکس و بیوگرافی
خبر فوری
نامزدهای بخش ملی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد + فهرست
دبیر سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در هشت بخش نامزدهای بخش ملی این رویداد را اعلام کرد.

به گزارش شهرآرانیوز - دبیر سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در هشت بخش نامزدهای بخش ملی این رویداد را اعلام کرد.

علیرضا تابش، عصر دیروز (سه‌شنبه ۲۰ مهر)، پس از آخرین نشست جشنواره سی و چهارم، ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران اعلام کرد: «صبح فردا (چهارشنبه ۲۱ مهر) اختتامیه المپیاد و شامگاه فردا ساعت ۱۸:۳۰ برترین‌های این دوره از جشنواره معرفی خواهند شد.»

تابش در ادامه، نامزدهای بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را به شرح زیر معرفی کرد:

نامزدهای بخش کرونا روایت

۱- خانه (حسین زاهدی)

۲- فضای زندگی (ایلیا رمضانی)

۳- کرونا با ما چه کرد، ما با کرونا چه کردیم (ایلیاد مهشیدی، میعاد مهشیدی، سعیده کستوانی)

۴- یک ویروس تاج‌دار (پارسا محمدی)

نامزدهای بخش وب سری

۱- آشمچز (فریاد بیات)

۲- یک اشتباه دیجیتالی (فریاد بیات)

۳- پَش مِش (آزاد صادقی)

نامزدهای بخش فیلم‌های پویانمایی کوتاه

۱- آی دی (فهیمه قبادی)

۲- بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر (صادق جوادی)

۳- گذشته (حمید محمدی)

نامزدهای بخش فیلم‌های داستانی کوتاه

۱- برنده (علی کیوان)

۲- درختان خیابان ولی‌عصر یا امپرسیون (عماد حسینی‌فرد)

۳-علمیات طبقه دوم (محمدحسین تفرشی)

۴- منم سمیرا (متین رکن)

۵- وادیار (مرجان خسروی)

نامزدهای بخش فیلم‌های بلند داستانی

۱- خبرنگار (ابراهیم فروزش)

۲- راز قلعه (کریم رناسیان)

۳- سوییپر (امین شجاعی)

نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران

۱- پسران دریا (بهروز نشان)

۲- لیپار (سعید خانی)

۳- میان صخره‌ها (محمد احمدی)

بهترین کارگردان

۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»

۲- حسین ریگی برای «لیپار»

۳- مختار عبداللهی برای «میان صخره‌ها»

بهترین فیلمنامه

۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»

۲- امیرمحمد عبدی برای «بامبالا»

۳- حسام فرهمند و حسین ریگی برای «لیپار»

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}