خبر فوری
شوک بزرگ به تیم والیبال شهرداری ارومیه | هشدار‌هایی که جدی گرفته نمی‌شود؟
بازیکنان تیم ملی انسانند و ماشین نیستند وقتی در همه تورنمنت های ریز و درشت از آنها استفاده می کنیم این چنین آنها را به سمت مصدومیت سوق می دهیم.

گروه ورزش/شهرآرانیوز، مصدومیت علی اصغر مجرد ملی پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه شوک بزرگی برای تیم پرطرفدار ارومیه‌ای بود که در عین بدشانسی، یکی از مهره‌های ارزشمند خود را در آستانه مسابقات لیگ برتر والیبال از دست داد.
اتفاقی که اگر واقع بینانه به آن نگاهی داشته باشیم؛ عامل اصلی آن بکارگیری بیش از حد یک بازیکن ملی پوش و کلیدی در طول سال در بازی‌های ملی و باشگاهی است وگرنه بعید می‌نماید که یک بازیکن در تمرینات یکی دو هفته‌ای باشگاه و بازی تدارکاتی به چنین سرنوشتی دچار شود.
این بازیکنان والیبال انسانند و ماشین نیستند و نیاز به فصل استراحتی مناسبی دارند و دلیلی هم ندارد که در تمامی تورنمنت‌های ریز و درشت و بازی‌های مهم و غیر مهم حضور داشته باشند و چه خوب است به بقیه بازیکنان هم فرصت عرض و اندام دهید. کو گوش شنوا و پند آموز!
راه دور نرویم پیش از این هم والیبال ملی ما چنین اتفاقاتی را با محمد ترکاشوند، محمد سلیمانی، محمد محمدکاظم، شهرام محمودی و امیر غفور و .. هم تجربه کرد تا جایی که ملی پوش کاشانی تیم ملی بعد از جام جهانی ۲۰۱۹ افتاد و جایش را براحتی در ترکیب تیم لوبه قهرمان ایتالیا، اروپا و باشگاه‌های جهان از دست داد و دیگر هرگز به رغم همه تلاشش، نتوانست به غفور اوج گرفته آن دوران کوتاه تبدیل شود.
با آرزوی بهبودی هر چه زودتر برای علی اصغر مجرد، امیدواریم این اتفاق آخر هم هشداری باشد، تا بیشتر در فکر حفظ و حراست سرمایه‌های انسانی و ملی والیبال کشور باشیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}