خبر فوری
انتخابات فدراسیون بسکتبال و سوال‌های بی جواب| از یک سوراخ نباید دوبار گزیده شد!
رامین احمدی طباطبایی که در این ۴ سال بار‌ها و بار‌ها عوامل خود را تغییر داده و در کمیته‌ها و حتی پست دبیری فدراسیون چندین بار شاهد رفت و آمد آدم‌های مختلف بوده قرار است این دوره با چه افرادی به میدان بیاید؟

سعیده فتحی/شهرآرانیوز، این روز‌ها آن‌هایی که داعیه بازی در زمین بسکتبال دارند آیا خودشان در زمین بسکتبال بازی می‌کنند؟ اگر بازی می‌کردند آیا سعی در تخریب یکی از نامزد‌ها که به نظر می‌رسد تنها کاندیدایی است که می‌تواند با رئیس فعلی بسکتبال در انتخابات رقابت کند، می‌کردند؟
اولین سوال این است که چرا اخبار مربوط به نامزد‌ها از طریق سایت فدراسیون منتشر نمی‌شود؟ اینکه نامزد‌ها قرار است با چه گروهی وارد کارزار انتخابات شوند برای همه مهم است و باید فدراسیون نسبت به انتشار آن اقدام کند. اما اگر قرار به انتشار آن نیست چرا باید اطلاعات مربوط به یک نامزد فقط به بیرون درز پیدا کند تا عده‌ای بخواهند از آن برعلیه دیگری استفاده کنند؟
رامین احمدی طباطبایی که در این ۴ سال بار‌ها و بار‌ها عوامل خود را تغییر داده و در کمیته‌ها و حتی پست دبیری فدراسیون چندین بار شاهد رفت و آمد آدم‌های مختلف بوده قرار است این دوره با چه افرادی به میدان بیاید؟
دوم اینکه آیا بهتر نیست نحوه و جزئیات تشکیل کمیسیون‌های حاضر در انتخابات هم از سوی فدراسیون اطلاع رسانی شود تا از هرگونه شائبه پنهان کاری، عدم شفافیت یا درز انتخابی اطلاعات و اخبار جهت انتشار غیر رسمی جلوگیری شود؟
جالب است این روز‌ها برخی افراد با چهره‌ای کاملاً انقلابی به حمایت از فدراسیون به پا خواسته اند که تا چندی پیش منتقد همین مسئولان بودند. الان کوچکترین فعالیت فدراسیون برای آن‌ها شده بزرگترین و مهم‌ترین کار، به فرض مثال برای رنگ کردن سالن آزادی و دستی به دیوار‌های کهنه و رختکن این سالن کشیدن چنان به به و چه چهی به راه انداخته که گویی برای بسکتبال سالن جدید ساخته اند! در صورتی که باید از همان رئیس می‌پرسیدند وعده شما در انتخابات دوره قبل پس گرفتن سالن افراسیابی برای بسکتبال بود، اما حالا کاری کردید که باید به بازسازی همین آزادی قانع باشیم!
همین افراد در مقابل، تلاش و فعالیت‌های دیگر نامزد‌ها را می‌خواهند بی ارزش و کوچک جلوه دهند و القا کنند که این افراد تلاشی نکرده و بسکتبالی که در این استان‌ها به خواب رفته بود را بیدار نکرده اند، در صورتی که اگر بازسازی سالن آزادی مهم است حضور تیم‌های پر قدرت از یک استان در بخش مردان و زنان هم کار مهمی است، نباید یکی را دید و دیگری را نادیده گرفت.
به هر حال از قدیم گفته اند از یک سوراخ نباید دوبار گزیده شد و وعده‌های سرخرمن عده‌ای را نباید باز هم باور کرد، همان‌هایی که مهم‌ترین کارشان انتقال فدراسیون به آزادی بود و بازسازی آن! درباره نتایجی هم که گرفته شد چیزی نگوییم بهتر است، چون هم ما بار‌ها نوشتیم و هم خودشان خوب می‌دانند که اصل داستان چه بوده است.
در چنین شرایطی‌ای کاش همه در زمین بسکتبال بازی کنند و بدانند زمان انتخابات بهترین زمان برای شناخت چهره اصلی آدم‌هایی است که یک روز منتقد هستند، روزی دیگر حامی و یک روز هم در سکوت به سر می‌برند البته شاید هم این رفتار‌ها به اول صف و آخر صف ایستادن آن‌ها باز می‌گردد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}