خبر ویژه
مجید خدایی:

هفته سوم مسابقات کشتی بسیار مهم است

  • کد خبر: ۸۴۷۹
  • ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
سرمربی تیم کشتی آزاد "تا ثبت جهانی توس" گفت: مسابقات هفته سوم لیگ برتر و هفته نخست دور برگشت کشتی آزاد رقابتهایی بسیار مهم هستند زیرا مشخص‌کننده ۷۰ درصد راه فینال این رقابتها است.

به گزارش شهرآرانیوز؛ مجید خدایی روز پنجشنبه با بیان این مطلب افزود: مسابقات کشتی لیگ برتر، فشرده و حساس است و اگر مسابقات امروز و فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم تقریبا ۷۰ درصد راه تا رسیدن به فینال را طی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه از همه ظرفیت و تلاش خود برای پیروزی در این دیدارها استفاده خواهیم افزود: از هواداران می خواهیم برای حمایت و تشویق تیم خود در این سه دیدار مهم به سالن ورزشی شهید بهشتی بیایند.

تیم کشتی آزاد" تا ثبت جهانی توس" ساعت ۱۷ امروز در هفته سوم دور رفت مسابقات لیگ برتر کشتی با تیم رعد ستارگان ساری در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد دیدار می‌کند و ساعت ۹ روز ۱۷ آبان ماه در هفته نخست دور برگشت با تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی و ساعت ۱۷ فردا با تیم هیات کشتی خرم آباد رقابت خواهد کرد.

تیم کشتی "تا ثبت جهانی توس" دیدار هفته نخست خود را با نتیجه هفت بر سه به تیم دانشگاه آزاد واگذار کرد و در هفته دوم مسابقات لیگ برتر با نتیجه ۹ بر یک تیم هیات کشتی خرم آباد را شکست داد.

تیم کشتی "تا ثبت جهانی توس" در گروه "ب" لیگ برتر کشتی با تیم‌های رعد ستارگان ساری، هیات کشتی خرم‌آباد و دانشگاه آزاداسلامی هم گروه است.

در دیگر گروه هم تیم‌های بازار بزرگ ایران، نام آوران اترک خراسان شمالی و آسانسور و پله‌برقی بهران پاس تهران حضور دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مدرسه زندگی 13980826095226

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}