خبر ویژه

شهردار مشهد: هر هفته یک پروژه عمرانی افتتاح می شود

  • کد خبر: ۸۴۸۰
  • ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳
محمد رضا کلائی شهردار مشهد، در مراسم افتتاح ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز گفت: سال گذشته اعلام کردیم و برای ما مطلوب بود که هر ماه یک پروژه عمرانی کلنگ زنی و یا افتتاح شوداما اکنون مفتخریم بگوییم که هرهفته یک پروژه عمرانی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش شهرآرانیوز؛ محمد رضا کلائی شهردار مشهد، در مراسم افتتاح ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز گفت: سال گذشته اعلام کردیم و برای ما مطلوب بود که هر ماه یک پروژه عمرانی کلنگ زنی و یا افتتاح شود اما اکنون مفتخریم بگوییم که هرهفته یک پروژه عمرانی افتتاح و کلنگ زنی می شود.
وی افزود افتتاح پروژه خاقانی آغاز یک پروژه بزرگتر است زیرا در نظر داریم در ۴۲ هکتار از اراضی مجاور این بولوار فضای سبز مناسبی را اجرا کنیم.

 

 

دو ایستگاه دیگر از خط دو قطار شهری مشهد بزودی افتتاح خواهد شد

احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد گفت: طی یک‌ سال گذشته شاهد بازگشایی مسیر محمد آباد، طرق و بسکابادی، افتتاح دور برگردان غیر همسطح آیت الله هاشمی رفسنجانی، افتتاح ادامه خط دو قطار شهری و چندین پروژه عمرانی بوده ایم. در هفته‌های آینده نیز دو ایستگاه دیگر از خط دو قطار شهری مشهد افتتاح خواهد شد و در حفر تونل خط سه نیز پیشرفت‌های خوبی شده است که این اقدامات قابل تقدیر است.

وی افزود: این پروژه های عمرانی در حالی اجرا شد که در آغاز کار شورای پنجم شهرداری با ۸ هزار میلیارد تومان بدهی روبرو بود و در پرداخت حقوق مشکل داشت. خوشحالیم که پروژهایی را افتتاح می کنیم که در همین دوره کلید خورده و آغاز شده است.

 

افتتاح بولوار خاقانی در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی است

خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد در مراسم افتتاح ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز گفت: اجرای این پروژه یکی از درخواست‌های شهروندان بود که مورد توجه قرار گرفت. پروژه ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز طبق زمانبندی ظرف چهار ماه با هزینه ۴ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

وی افزود افتتاح این پروژه و بعد از آن چپ گرد شهید ناصری ترافیک میدان جمهوری، بولوار پیروزی و میدان شهید کاوه را کاهش خواهد داد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مدرسه زندگی 13980826095226

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}