مجموع فرار مالیاتی پزشکان و وکلا ۱۹ هزار میلیارد تومان! قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۹/۱۶ اموال بانک دی به حراج گذاشته شد   قیمت برنج می‌شکند قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی در بازار امروز ۹۸/۰۹/۱۶ + جدول قیمت مرغ، گوشت و برنج کاهش یافت از قرارداد ۲۰ هزار میلیاردی تاحمایت از دفاتر تسهیلگری فرصت‌های ناب سرمایه‌گذاری در شهر‌های هوشمند بافت‌های فرسوده؛ چالش یا فرصت؟ ضرورت‌ها وچالش‌های مولدسازی بازار بلورفروشان شفاف شد ایجاد شرکتی در بورس برای جذب سرمایه‌های خرد مردمی فرصت‌سازی برای اقتصاد شهری مشتریان بانکی برای دریافت رمز پویا تا پایان آذرماه مهلت دارند توزیع گوشت گوسفندی ۷۰ هزار تومانی در "شهرما" قیمت دلار به بالاترین نرخ در پاییز ۹۸ رسید قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۹/۱۴ شهرها بیش از رقابت به همکاری نیاز دارند سهام داران پدیده در «سجام» ثبت نام کنند حسابداری درگیر زمان
خبر ویژه
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: بر اساس آنچه وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است، طی یک ماه آینده اجرای طرح اقدام ملی مسکن در خراسان رضوی آغاز می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، رضا نوروزی با بیان اینکه تاکنون زمینه اجرای طرح ملی اقدام تولید مسکن در ۲ شهر جدید گلبهار و بینالود در این استان فراهم شده و این دو شهر پیشگام اجرای این طرح در استان هستند،افزود: در اجرای این طرح، زمین متناسب برای ساخت ۲ هزار واحد مسکن در گلبهار فراهم شده و یکهزار واحد نیمه ساخته فاقد متقاضی مربوط به طرح مسکن مهر در بینالود نیز برای این منظور درنظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن قرار است در همه شهر‌ها اجرا شود، اظهار داشت: اگر دولت موفق به تامین زمین برای ساخت واحد مسکونی در هر شهری شود، آن را به طرح اقدام ملی تولید مسکن اختصاص می‌دهد و در شهر‌هایی که دولت زمین برای اجرای طرح ندارد، مالکین زمین برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی می‌شوند.
نوروزی گفت: در حال حاضر تسهیلات بانکی ویژه طرح اقدام ملی تولید مسکن برای هر واحد ۹۰ متری ۵۰۰ میلیون ریال است که این تسهیلات از سوی دولت قابل افزایش است.
طرح اقدام ملی تولید مسکن در کلانشهر‌ها با اولویت شهر‌های جدید پیرامون آن‌ها انجام می‌شود و خانه‌های اقدام ملی در هیچ کلانشهری ساخته نخواهد شد.
انجام ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن استان به استان انجام خواهد شد و هر استانی که از نظر تامین زمین آماده‌تر باشد سریع‌تر به این طرح می‌پیوندند. تا پایان امسال نیز ثبت نام در تمام استان‌های کشور پایان می‌پذیرد.
۱۸ آبان ماه طرح اقدام ملی تولید مسکن در ۱۰ استان کشور آغاز شد و تاکنون ۱۸۰ هزار واحد از خانه‌های این طرح ساخته شده است که در مراحل مختلف از اجرا قرار دارد.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}